Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

fallout 3 a aparut, jumate l-am si facut (se cunoaste ca afara e urat :drink: ), e super misto pt cn a jucat fallout 1, 2 sau tactics. o noua dimensiune, o noua imagine (e first person). il recomand cu multa caldura. nimic mai frumos decat sa vezi cum se transforma raiderii in cenusa cand ii arzi cu un critical din laser rifle, sau cum le zbori capul la headshoturi. la gore e sus tare (de cate ori ati avut ocazia sa vedeti propria voastra nastere, cu ochii deschisi, in first person, cu chiar prea multe detalii? cred ca nu mai e nevoie sa spun altceva :moto: )

 

am incercat si red alert 3 juma' de ora, am ramas la fallout :sick:

 

tre sa apara curand nfs undercover, sa vedem, desi ultimele mi-au lasat un gust amar, in special pro street. inca ceva ce vreau sa incerc, nwn2 al 2-lea expansion pack. e ceva mai personal, din cauza ca am jucat nwn1 la greu ani de zile online.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tre sa apara curand nfs undercover, sa vedem, desi ultimele mi-au lasat un gust amar, in special pro street. inca ceva ce vreau sa incerc, nwn2 al 2-lea expansion pack. e ceva mai personal, din cauza ca am jucat nwn1 la greu ani de zile online.

 

Din primele 4 - 5 curse facute am tras concluzia ca NFS Undercover ar fi fost OK ca si joc daca nu ar fi avut "controlul infect".

Pai e posibil ca la 200 km/h sa dai PUTIN de steering stanga sau dreapta si masina sa se intoarca aproape 90 de grade?? :what:

Pe XBOX 360 nu are chestia asta, dar varianta de PC e cel putin enervanta din punctul asta de vedere. Sa il studiez mai indeaproape, poate oi reusi sa fac ceva din controale sau din tuningul masinii, dar totusi nu mi se pare normala chestia asta. S-or fi gandit la aia care se plangeau de control la PRO-STREET (care era foarte reusit ca si control), sa ia si ei curbele de 90 de grade cu 200 la ora si acele de par cu 100. :haha:

 

In rest, ce va mai jucati? Cine a incercat Dead Space, sau Legendary? Sau Left 4 Dead (desi asta de-abia a aparut)? :10:

 

:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ultimii 3 ani total dependent de Lineage2.

Inainte de asta mi-au placut la nebunie Diabo (1,2), Fallout (1,2,T), X-Com (Enemy unknown,Terror from the deep,Appocalipse.....nu si Armaggedon +restul), Krondor, Anvil of down, PanzerGen, Siberia, Dune1&2, Lands of Lore....samd

Pentru majoritatea probabil doar primele 2 nume suna cunoscut, dar acestea au fost jocurile care m-au marcat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din primele 4 - 5 curse facute am tras concluzia ca NFS Undercover ar fi fost OK ca si joc daca nu ar fi avut "controlul infect".

Pai e posibil ca la 200 km/h sa dai PUTIN de steering stanga sau dreapta si masina sa se intoarca aproape 90 de grade?? :what:

Pe XBOX 360 nu are chestia asta, dar varianta de PC e cel putin enervanta din punctul asta de vedere. Sa il studiez mai indeaproape, poate oi reusi sa fac ceva din controale sau din tuningul masinii, dar totusi nu mi se pare normala chestia asta. S-or fi gandit la aia care se plangeau de control la PRO-STREET (care era foarte reusit ca si control), sa ia si ei curbele de 90 de grade cu 200 la ora si acele de par cu 100. :haha:

 

In rest, ce va mai jucati? Cine a incercat Dead Space, sau Legendary? Sau Left 4 Dead (desi asta de-abia a aparut)? :D

 

:rock:

NFS Undercover PUTE si nu m-am jucat decat vreo 5 curse!

Controlul pe PC e DEZASTROS, zici ca ma dau cu avionul pe sosea! :10:

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ca tot e vorba de jocuri, am zis sa merg direct la sursa: stiti vreun joc cu motociclete gen NFS, adica sa fie facut de un producator cunoscut? De ce am zis gen NFS, pt. ca mie nu-mi plac masinile deloc, dar ma joc Underground numai pentru coloana sonora!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incercati sa jucati noaptea si singuri "Dead space". Prima data cand l-am jucat m-a speriat chiar si ziua. Din pacate dupa ce scapi de senzatia aia naspa de la inceput, e cam plictisitor.

aaa deci nu merita sa l cumpar ... ca si pc games si level au pareri bune despre el ... cica ar fi cam scurt ... :-s ... m am jucat area 51 (unul mai batran tot cu monstrii) si mi a deschis apetitul .. oricum abea astept sa apara d3 :X stie cineva ceva nou despre el :-s (my precious)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...