Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dap, gta 4. Pana acum am gasit vreo 5-6 modele de motoare in joc - 2 ciopere, 2 vitezane, un scuter si un ktm (plus variatii, cu coburi, fara etc). In schimb soferii sunt mai tampiti ca astia din bucale, n-au pic de respect fata de motociclisti :D

post-40715-1228672151_thumb.jpg

post-40715-1228672158_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fata de alte joace, da, e destul de realist, mai putin pierderea extrem de usor a aderentei, cat de repede o mierlesti (are totusi importanta daca porti sau nu casca!), si faptul ca poti cadea destul de greu de pe ea. Ceva mai realist e mersul cu masina, dar si la astea faci niste drifturi de nu se poate :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am scos si eu jocul , dar nu reusesc sa il fac sa mearga , imi trebuie serial nr si ce am gasit pe net nu merg . are cineva un serial bun si mi-l da si mie ?

 

am scos si eu jocul , dar nu reusesc sa il fac sa mearga , imi trebuie serial nr si ce am gasit pe net nu merg . are cineva un serial bun si mi-l da si mie ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

company of heroes

call of duty 5

left 4 dead

 

baga cineva vreunul dintre astea?

 

despre dead space am auzit lucruri bune... nu am apucat sa il instalez si eu, dar am vazut filmul... animatie ok, povestea buna :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor...vreau sa va aduc in atentie ca am gasit un blog cu jocuri si programe complet gratis.... http://games-and-movies.blogspot.com/ aici nu mai e nevoie sa cauti torente sa te confrunti cu diferite probleme batai de cap...aici intri pe blog alegi jocul pe care il doresti apesi p el apoi va aparea o alta fereastra si apesi download..si ai jocul pe hard disk...nu mai trebuie decat sal instalezi cu daemon tools si poti juca linistit....vitezele de descarcare sunt incredibil de mari...si nu astepti foarte mult....va urez bafta la joc......deci va reamintesc http://games-and-movies.blogspot.com/

Editat de BQGDDAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Tomb Raider :yikes: le-am terminat pe toate..mai putin ultimu care a aparut in noiembrie...care il joc acum ..si are o grafica bestiala..merita jucat..plus ca la un moment dat tre sa mergi cu motoru :yikes:

cat despre motor vs calculator ... motoru castiga de departe ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

recent am descarcat test drive unlimited, da ajunge intr-un punct si se blocheaza... dar pare un joc misto...

Si eu am patit asta undeva la primele curse parca.Aveam ceva Alfa Romeo am schimbat pe ceva chevy decapotabil(forme ciudate) si a mers apoi,incearca asa poate poate.Daca asta e problema

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-mexican motor mafia

-nfs 5,undercover

-gta e,vc,sa

si mai sunt cateva pe net:D www.ikariam.ro si www.thecrims.ro . deci imi cer iar scuze pentru topicul facut din "neatentie" de mine :lol:

 

Pisi, ti-am mai zis ca daca mai mergi fara casca nu mai ies cu tine...manelisto

 

gta 4 rullzz:)

 

 

acesta este joc ? :laugh: daca da, spuneti'mi numele si (optional) cat ocupa :D :laugh: :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am descoperit world of warcraft :laugh: . de vina este iubitul meu, a tot incercat sa ma convinga de ce este jocul atat de frumos. si a reusit :laugh:. asa ca......nebunia naibii de atunci: bataie pe calculator. zilele astea rezolvam insa si aceasta problema: fiecare cu calculatorul si contul lui de joc :wink:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...