Sari la conținut

ACCIDENT DRUMUL TABEREI


KIDROCK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 97
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cand vremea este hotarata, nu mai ai ce face. Important este sa fim pregatiti. Condoleante familiei. Motociclismul este un sport periculos in Romania.

 

Condoleante tuturor prietenilor, familiei.

 

Motociclismul este un "sport" periculos oriunde, nu numai in tara noastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Condoleante familiei! R.I.P Gabos, acolo unde esti sa sti ca nu te vom uita niciodata!

 

Pentru cine o-sa vrea sa-l conduca pe ultimul drum, o-sa afle toate informatiile necesare aici pe forum. Stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa il odihneasca ! M-a dat peste cap accidentul asta. Condoleante ! Am apins o lumanare...si am mers pana acasa cu 60 km/h. Eram un motociclist, insa tu nu m-ai vazut. Dumnezeu va avea grija de sufletul tau prietene.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l ierte :huh: foarte trist . mm lor de taximetristi conduc de dimineata pana seara sa faca bani .. trag de ei la volan stau si noaptea ca sa faca 3 mil .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca imi mentin parerea cum ca cele mai urate accidente au loc in oras. De ce se intampla asta, chiar nu-mi dau seama.

 

RIP.

Pentru că în oraÂş sunt mai mulți noobi în maÂşini decât în afară, iar înafara oraÂşului nu se nevoiți să facă lafel de multe manevre ca în oraÂş. Pentru mulți asigurarea e ceva mult prea complicat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numele lui de utilizator de pe forum este " lilidude566 " in caz ca aveti o sectiune speciala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sezon plin de accidente :huh: odihneasca-se in pace si condoleante familiei,cand o sa fie condus pe ultimul drum? ca poate reusesc sa vin si eu sa ma alatur celor care il conduc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu credeam ca in oras se poate pierde o viata asa usor

:huh: Poate ca sunt mai multe accidente in oras decat in afara, dar cele din oras se intampla la o viteza considerabil mai mica decat cele din afara.

Poate ca asa i-a fost soarta... Odihneasca-se in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este vorba de prietenul meu bun ( si a multor alti motociclisti) gabi ( gabos) cu honda 1000rr repsol . din pacate gabi a murit. va rog sa nu incepeti sa va dati cu parerea sau sa acuzati. un taximetrist a schimbat banda fara sa se asigure si gabi a intrat intr un stalp, a fost resuscitat 45 min fara succes :huh:((

 

Am fost prieten si coleg de serviciu cu Gabontu, un baiat extraordinar, ii placea viata, traia totul la maxim, iubea motoarele....Pot spune ca in radio, nu exista coleg sau colega sa nu tina la Gabontu.

Imi este tare greu sa scriu, eram prieteni.

Parca astept si acum sa sune telefonul, sa rada de noi, sa ne spuna ca a fost o gluma, el doar are 11 vieti....

Cred ca din ceruri replica lui pt noi ar fi

Coaite, ai vazut, ca un vultur frate, ca un vultur pe motor.. si ar fi ras de noi

Scuze pt vocabular

 

Gabi Gheorghe 31 ani, regizor emisie radio - Bucuresti FM si Antena Satelor departamente ale S.R.R.

 

 

Dumnezeu sa-l odihneasca !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost prieten si coleg de serviciu cu Gabontu, un baiat extraordinar, ii placea viata, traia totul la maxim, iubea motoarele....Pot spune ca in radio, nu exista coleg sau colega sa nu tina la Gabontu.

Imi este tare greu sa scriu, eram prieteni.

Parca astept si acum sa sune telefonul, sa rada de noi, sa ne spuna ca a fost o gluma, el doar are 11 vieti....

Cred ca din ceruri replica lui pt noi ar fi

Coaite, ai vazut, ca un vultur frate, ca un vultur pe motor.. si ar fi ras de noi

Scuze pt vocabular

 

Florin Gabriel Gheorghe 19 iul 1979 - 6 mai 20011.

Regizor emisie radio - Bucuresti FM si Antena Satelor departamente ale S.R.R.

 

 

Dumnezeu sa-l odihneasca !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trist, foarte trist... din nou... Imi pare rau pentru ceea ce traiesc cei care l-au cunoscut. Fie sa zboare linistit!

Trageti-va de maneci colegii motociclisti, spuneti-le sa fie mult mai atenti.

Trageti-va de maneci prietenii automobilisti, spuneti-le sa fie mult mai atenti.

E singurul mod in care se mai poate face constientizare acum si, poate, cel mai eficient!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trist tare ce citesc aici,sunt membru nou abia ce am cumparat primul meu motor si mai si locuiesc la Orizont.R.I.P. Condoleante familiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau de ceea ce aud.. SINCERE CONDOLEANTE. Cred ca toti care sunt realisti pe aici stiu ca in mom in care te-ai urcat pe motoreta exista sanse chiar si 1% sa nu mai ajungi acasa la sotie/prietena, mama/tata, frate/sora. sa speram ca acolo unde e, e un loc mult mai bun si se poate plimba in voie fara a fi nevoie sa se mai uite dupa masini/pietoni neatenti. :rose: :rose: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...