Sari la conținut

Impresii/poze SMAEB 2012


marcone
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 179
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am uitat sa adaug "cu farul"!

Asfalt uscat cu farul si moarte conservarilor!

 

 

Tinand cont ca mai bine de 3/4 din mobristi au si masini,nu stiu ce sa zic.Ne doresti moartea tuturor? esti sociopat? sau ambele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu azi.... nici nu se poate compara cu cel de acum 2 ani de zile, cel de anul trecut l-am ratat, dar cred ca daca il ratam si anul asta era mai bine, chiar mi-a parut rau pentru cei 700 de km facuti :(.....

 

din pacate am aceeasi parere... trist spre foarte trist anul acesta a fost mai slab ca anul trecut iar cel de acum 2 ani a fost cel mai bun! in fine parerile sunt impartite oricum au fost putine firme participante fata de alti ani! de fete ce sa mai zic... foarte putine si prea siliconate! :D

in rest numai asfalt uscat!

 

urc si eu o singura poza fara silicoane! :P

post-58368-0-63463800-1335128199_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati in plm motocicletele, ca in fiecare zi vorbiti despre ele. Care-i treaba cu sanii aia ????? :angryfire:

 

Discutand prima poza postata de tine, concluzionez urmatoarele: stanga - natural , dreapta - fake rau + spatiu prea mare

 

Eu zic sa deschidem un topic si poll separat :crack:

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai proasta investitie (10 ron ) pe care am facut-o in ultimii ultimii 2 ani.

Trecand peste cocalaria organizatorilor ( tipic romaneasca) ...

-Zona de stunt era imprejmuita pe o latura cu banda galbena, n-avea nici macar garduri de protectie... oricum gardurile erau frectie la picior de lemn..

-De la intrare pietonii mergeau pe drumul pe care intrau si mobrele.. se mai trezea cate un cocalar cu Hayabusa sa treaca cu 90 km/h prin zona aia (mu.i..e, cocalarule)

-Aroma de pastrama/mici

In interior:

- O hostesă tolanita pe o mobra vorbea la telefon.

- Aceleasi preturi din showroom/magazin -ba chiar unele mai mari. Am observat ca inainte de salon cresc preturile in magazin, iar la salon le scad la valoarea initiala

 

Asfalt uscat si moarte conservarilor :cheers:

 

Prietenas, uita-te la tine in oglinda, e buna si poza din avatar...ai reusit sa concentrezi atata mitocanie in cateva randuri cata se chinuie altii sa indese intr-un topic intreg. Din pacate sunt multi ca tine in RO si voi trageti in jos motociclismul, va bateti joc de el, din cauza voastra ne arata lumea cu degetul.

 

Invata ma dihanie sa apreciezi munca altora, casca ochii, poate faci si tu ceva util in viata...pana la urma. Sa nu te consideri motociclist caci esti doar o imitatie ieftina deranjanta printre altii care au pasiunea pe 2 roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati in plm motocicletele, ca in fiecare zi vorbiti despre ele. Care-i treaba cu sanii aia ????? :angryfire:

 

Lasati in plm motocicletele, ca in fiecare zi vorbiti despre ele. Care-i treaba cu sanii aia ????? :angryfire:

 

 

Discutand prima poza postata de tine, concluzionez urmatoarele: stanga - natural , dreapta - fake rau + spatiu prea mare

 

Nu erau pozele mele, le-am luat de la un cunoscut de pe FB, dar banuiesc ca erau cele de care vorbeau baietii si am vrut sa avem si noi imaginile pentru comentarii ulterioare!:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

K1000 tu dupa poza de la avatar cred eu,ca esti suparat ca nu era salam pe o motoreta sa iti dea dedicatii pt tatuajul "forevar maricica'' pe care il ai pa brand!

a si scuze trebuia sa fie si romeo fantastica sa iti bage si una pt D&G si pixdele minore

Editat de crbl69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moarte conservarilor!

alt agricultor

 

e pacat ca niste orgoliosi ca Suzuki sa nu apara, chiar daca piata moto noi inseamna doar ducati si bmw.

 

Doar am bifat, nu voiam nimic, nu cautam nimic. Am luat insa pe nepusa masa o protectie dainese la aproape jumatate pret fata de cel de lista.

 

O zi frumoasa cu multe motorete si cativa COCALARI fara educatie (pe motociclete)

 

galerie de imagini

da-ne linkul public
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietenas, uita-te la tine in oglinda, e buna si poza din avatar...ai reusit sa concentrezi atata mitocanie in cateva randuri cata se chinuie altii sa indese intr-un topic intreg. Din pacate sunt multi ca tine in RO si voi trageti in jos motociclismul, va bateti joc de el, din cauza voastra ne arata lumea cu degetul.

 

Invata ma dihanie sa apreciezi munca altora, casca ochii, poate faci si tu ceva util in viata...pana la urma. Sa nu te consideri motociclist caci esti doar o imitatie ieftina deranjanta printre altii care au pasiunea pe 2 roti.

in care randuri am concentrat mitocanie? :-/

cu ce am fost mitocan? cu faptul ca mi se parea normal sa fie garduri de protectie in jurul zonei de stunt? sau cu faza ca l-am facut cocalar pe ala cu busa?

 

sau in cele cu asfaltul uscat? :-/

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca salonu asta a ramas un talcioc este relevat de raspunsul unei cucoane la intrebarea "Aveti cutare lucru?", exprimata duminica la ora 12: "Le-am dat ieri pe toate." Am crezut ca am nimerit din greseala in obor la o taraba de patlagele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-au placut standul honda si cel bmw.

 

btw ce materiale de cacao au folosit pt CBR 600 FA ala... dezamagitor.

Editat de Silvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

K1000 tu dupa poza de la avatar cred eu,ca esti suparat ca nu era salam pe o motoreta sa iti dea dedicatii pt tatuajul "forevar maricica'' pe care il ai pa brand!

a si scuze trebuia sa fie si romeo fantastica sa iti bage si una pt D&G si pixdele minore

 

 

:lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa adaug "cu farul"!

Asfalt uscat cu farul si moarte conservarilor!

 

Cum naiba vine asta?? "asfalt uscat cu farul".... :scratch:

Referitor la faza dedicata soferilor auto...esti praf !!!

Si eu ...si majoritatea avem si "conserve"...motociclismul este o placere,un hobby...o dragoste adevarata...dar tu nu poti gandi... Scoate capul din fund si fa un efort de gandire, inainte sa mai scrii astfel de tampenii...

 

Regret ca sunt off-topic...dar nu e permis asa ceva! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum naiba vine asta?? "asfalt uscat cu farul".... :scratch:

Referitor la faza dedicata soferilor auto...esti praf !!!

Si eu ...si majoritatea avem si "conserve"...motociclismul este o placere,un hobby...o dragoste adevarata...dar tu nu poti gandi... Scoate capul din fund si fa un efort de gandire, inainte sa mai scrii astfel de tampenii...

Regret ca sunt off-topic...dar nu e permis asa ceva! :finger:

 

 

 

vezi ca sunt si altii care au urarea asta: aici, aici. aici aicișa, altu' aici

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au fost si parti bune si rele, dar trebuie sa recunoastem ca cel putin Honda, United, MV si Ducati au avut standuri mai mult decat ok. Unele produse au avut si preturi bune si foarte bune, altele nu. De ex un prieten vroia sa-si cumpere un AGV GP-tech de la salon, dar cei de la KawaMotors le vindeau cu 3.200 lei, adica peste 700 de euro (desi am inteles ca ofereau o reducere fata de pretul asta) in timp ce acelasi model pe fcmoto.de este 400 si ceva si unele colorituri sunt si la 300 euro. Poze: :bounce:

 

 

 

post-4434-0-62614400-1335188998_thumb.jpg post-4434-0-42237000-1335189039_thumb.jpg post-4434-0-97278100-1335189078_thumb.jpg post-4434-0-73535200-1335189116_thumb.jpg post-4434-0-12687000-1335189155_thumb.jpg post-4434-0-94847200-1335189197_thumb.jpg post-4434-0-75723700-1335189241_thumb.jpg post-4434-0-60084700-1335189276_thumb.jpg

 

Poze bonus: :lol:

 

post-4434-0-07224700-1335189589_thumb.jpg post-4434-0-00418800-1335189626_thumb.jpg post-4434-0-15754100-1335189657_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in afara de faptul ca mi-am cumparat ce-mi trebuia si cei 10ron au fost bine investiti de data aceasta singurul lucru de care am ramas impresionat maxim maxim ... noile cauciucuri conti sport attack 2 in rest... numai bine,Doamne ajuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-a placut pentru simplu fapt ca in parcare am vazut defapt expozitia ;) in hala erau 2 diavel iar afara erau 3, sa nu mai vorbim de varietatea motocicletelor. Salonul a fost un motiv de intalnire a multor motociclisti din toata tara, si un drum frumos, nu va mai ofticati atata! 10 lei au meritat, ca doar nu au fost 100.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...