Jump to content

Recommended Posts

• Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fara happy end cu buca pe asfalt

Am ținut mizeria pe roti

I am cerut 300 sa revopsesc carena.a rămas să ne vedem după ce scăpa de la job.altfel merg la miliție și rămâne 2 luni fără permis și amenda mai mare decat i am cerut eu

Acum 2 minute, taong_mapagbiro a spus:

Boss...strangi prea multe accidente ...beleste ochii ...ai vazut ce greu e  dupa ...

Eram adormit.l am văzut abia când a făcut tzup pe bandă unde eram incadrat

La 12.09.2019 la 11:31, AlexAB a spus:

E intersecție dirijata. Marcaj linie întrerupta, si nu doar in dreptul străzii. 

IMG_20190912_112933.thumb.jpg.77afc3f1548eb76394bef14ee92d0622.jpg

ce frumos si ordonat stau masinile alea pe trecerea de pietoni  locurile de parcare.

La ‎14‎.‎08‎.‎2020 la 14:38, frigider a spus:

ce frumos si ordonat stau masinile alea pe trecerea de pietoni  locurile de parcare.

Nu exista nicio prevedere legala care sa limiteze timpul disponibil pentru gandire asigurare la intalnirea semnului ... "Cedeaza trecerea"  :lol: 

Exista ceva pevederi doar in Codul de procedura penala, dar si pe astea le incalca in mod sistematic militienii.  :kick:

[111 (9) Audierea persoanei vatamate de catre organul judiciar care a inregistrat o plangere cu privire la savarsirea unei infractiuni se desfasoara de indata, iar, daca acest lucru nu este posibil, se va realiza ulterior depunerii plangerii, fara intarzieri nejustificate.]

• 1 month later...

Există garduri dintr-astea criminale şi în ţări cu apă caldă?

Să te tot apuci de paraşutism...

Nici la vreme de polei nu-s de colea.

• 3 weeks later...

Eram in mers deci face parte din pataniile in trafic, pe la 90km/h, ma troznit o pasare in casca de am vazit stele verzi jumatate de ora🤣🤣🤣🤣🦅 nu stiu ce a patit pasarea  casca este intacta

Acum 1 oră, raikk a spus:

Hmm.. daca-l vezi de la 50 de metri ca se baga, de ce plantezi furca in pamant la 15 metri de el ?

Ca sa.i "demonstreze", arate, cat de mare greseala a facut si cat de de treaba estw el ca a lasat.o sa treaca fara sa se infiga in usa ei.

nu ma asteptam sa se opreasca in mijlocul drumului. n-am vrut sa "demonstrez" nimic. oricum o durea in cot...

Acum 11 minute, IoM a spus:

nu ma asteptam sa se opreasca in mijlocul drumului.

Atitudine gresita. Trebuie sa te astepti la ce este mai rau: sa se opreasca in mijlocul drumului si eventual sa mai si dea un pic inapoi. Cam cum face gaina dupa ce trece strada,  se sperie si face cale intoarsa desi trecuse strada. Asta ca sa fii sigur ca ajungi la destinatie.

Acum 17 minute, IoM a spus:

nu ma asteptam sa se opreasca in mijlocul drumului. n-am vrut sa "demonstrez" nimic. oricum o durea in cot...

poate ea a văzut pietonul care s-a angajat in trecere și s-a gândit ca sigur te opresti 😃

Acum 33 minute, Starcream a spus:

poate ea a văzut pietonul care s-a angajat in trecere și s-a gândit ca sigur te opresti 😃

Datorita ei a reusit si pietonul de traverseze de fapt :))

Acum 14 ore, IoM a spus:

Spunea cineva ca nu suntem i nvizibili. Tanti asta zice altceva...

vlc-record-2020-10-15-20h36m43s-vlc-record-2020-10-15-20h24m33s-FILE0558.MP4-.mp4-.mp4

A fost doar o aplicaţie la jaloane, afară din poligon.