Sari la conținut

Situatii din trafic


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vad ca e o idee pe care o tot repeți pe diverse topicuri.. cred ca vrei sa rămâi singurul pe motocicleta :).

Ma sperie ideea ca într-o zi n-o sa-i observ și nici ei pe mine și o sa sar peste capotă.

E ok să-ți fie frică. În opinia mea.

ia vezi cati eroi dastia de filme americane au primit rip pe subforumu de accidente ...

 

poate ma repet dar sunteti prea multi , prea ... carne de tun... si mai incepeti sa dati si sfaturi , ex tovarasul xael a fost luat de 2 ori prin suPrindere de copaci (sau alte obiecte stationare) acum s-a retras din activitate dar a inceput sa imparta sfaturi , el le stie pe toate deja le-a fumat, a bifat si motociclismul pe langa .....vizorism viteza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia vezi cati eroi dastia de filme americane au primit rip pe subforumu de accidente ...

 

poate ma repet dar sunteti prea multi , prea ... carne de tun... si mai incepeti sa dati si sfaturi , ex tovarasul xael a fost luat de 2 ori prin suPrindere de copaci (sau alte obiecte stationare) acum s-a retras din activitate dar a inceput sa imparta sfaturi , el le stie pe toate deja le-a fumat, a bifat si motociclismul pe langa .....vizorism viteza

 

Cum bre, xaelu s-a lasat de motociclism?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ieri, dar intra la observatii in trafic, nu chiar patanii:) short intro, intrucat in plimbarea mea de la pranz spre cheia m-a plouat de nenumarate ori, ajunsa in bucuresti, toti bikerii erau la maneca scurta. Pe seara, pe barbu vacarescu, era o don’shoara in colanti pe un GS500 care mergea pe banda 2 cu 40km/h, maxim, spre exasperarea lui “iubi” cred care mergea saracu’ pe prima banda cu batranica lui vitezana, facand semne fetei”hai fah, da si tu putin gaz” . Ea nimic, pe banda 2, 40la ora, coloana de masini in spate. Si ajungand la primul semafor de dupa pipera, a incetinit pe la 30, ca era rosu...rosu pe care au trecut amandoi cu dezinvoltura maxima, masinile ce veneau in intersectie pe verde abuzandu-si franele...

Moarte conservarilor :)

 

 

Ceva informatii suplimentare pentru identificare? :D

 

 

Dupa descriere ar fi Sonjah.

 

Sau /index.php?/topic/728533-fun/?p=4455958 ? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Habar nu am cine e Sonjah, dar banuiesc ca daca umbla in colanti are ce sa arate :) La mobra ma refer, pentru ca nu am vazut inca una in colanti pe un jaf de mobra, neah, doar pe cele de viteza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Erau colanti (cu putin) mov! Marimea...M intins sa zicem :)) eu si Rubens n-am avut gusturi comune, dar fata avea pe unul care ii deschidea calea pe rosu la semafor, asa ca jos labele :)) motoreta era un GS500 de prin 91-97 max, varianta care vine initial cu carene dar pe care nu le mai avea, din ce am apucat sa vad. Movul “distragea” atentia. De la rosu :)) dar de pretenash nu intreaba nimeni nimic, ce moto avea el, ce tulburari launtrice l-au facut sa-si mane domnita intru ilegalitate??

Misandrilor, hate them all at least...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Colanti mov! M intins, asa ca jos labele. Movul “distragea” atentia.

 

De pretenash nu intreaba nimeni nimic.

 

Bucuresti, primavara, MOL Muncii, grup de (cu aproximatie) 10 motociclete. Din astea 10 vreo 4-5 erau calarite de niste domnisoare in niste colanti mai stransi ca gura unui prunc pe tatza mamei. Si apoi cum stateau ele ca niste balerine pe varfuri la semafor pe GSXR, va zic, viata grea!

 

Ce mobre aveau baietii? Dreaqu stie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Vizitator changed the title to Situatii din trafic
  • Vizitator pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...