Sari la conținut

Situatii din trafic


Postări Recomandate

Vad ca e o idee pe care o tot repeți pe diverse topicuri.. cred ca vrei sa rămâi singurul pe motocicleta :).

Ma sperie ideea ca într-o zi n-o sa-i observ și nici ei pe mine și o sa sar peste capotă.

E ok să-ți fie frică. În opinia mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vad ca e o idee pe care o tot repeți pe diverse topicuri.. cred ca vrei sa rămâi singurul pe motocicleta :).

Ma sperie ideea ca într-o zi n-o sa-i observ și nici ei pe mine și o sa sar peste capotă.

E ok să-ți fie frică. În opinia mea.

ia vezi cati eroi dastia de filme americane au primit rip pe subforumu de accidente ...

 

poate ma repet dar sunteti prea multi , prea ... carne de tun... si mai incepeti sa dati si sfaturi , ex tovarasul xael a fost luat de 2 ori prin suPrindere de copaci (sau alte obiecte stationare) acum s-a retras din activitate dar a inceput sa imparta sfaturi , el le stie pe toate deja le-a fumat, a bifat si motociclismul pe langa .....vizorism viteza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia vezi cati eroi dastia de filme americane au primit rip pe subforumu de accidente ...

 

poate ma repet dar sunteti prea multi , prea ... carne de tun... si mai incepeti sa dati si sfaturi , ex tovarasul xael a fost luat de 2 ori prin suPrindere de copaci (sau alte obiecte stationare) acum s-a retras din activitate dar a inceput sa imparta sfaturi , el le stie pe toate deja le-a fumat, a bifat si motociclismul pe langa .....vizorism viteza

 

Cum bre, xaelu s-a lasat de motociclism?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ieri, dar intra la observatii in trafic, nu chiar patanii:) short intro, intrucat in plimbarea mea de la pranz spre cheia m-a plouat de nenumarate ori, ajunsa in bucuresti, toti bikerii erau la maneca scurta. Pe seara, pe barbu vacarescu, era o don’shoara in colanti pe un GS500 care mergea pe banda 2 cu 40km/h, maxim, spre exasperarea lui “iubi” cred care mergea saracu’ pe prima banda cu batranica lui vitezana, facand semne fetei”hai fah, da si tu putin gaz” . Ea nimic, pe banda 2, 40la ora, coloana de masini in spate. Si ajungand la primul semafor de dupa pipera, a incetinit pe la 30, ca era rosu...rosu pe care au trecut amandoi cu dezinvoltura maxima, masinile ce veneau in intersectie pe verde abuzandu-si franele...

Moarte conservarilor :)

 

 

Ceva informatii suplimentare pentru identificare? :D

 

 

Dupa descriere ar fi Sonjah.

 

Sau /index.php?/topic/728533-fun/?p=4455958 ? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Habar nu am cine e Sonjah, dar banuiesc ca daca umbla in colanti are ce sa arate :) La mobra ma refer, pentru ca nu am vazut inca una in colanti pe un jaf de mobra, neah, doar pe cele de viteza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Erau colanti (cu putin) mov! Marimea...M intins sa zicem :)) eu si Rubens n-am avut gusturi comune, dar fata avea pe unul care ii deschidea calea pe rosu la semafor, asa ca jos labele :)) motoreta era un GS500 de prin 91-97 max, varianta care vine initial cu carene dar pe care nu le mai avea, din ce am apucat sa vad. Movul “distragea” atentia. De la rosu :)) dar de pretenash nu intreaba nimeni nimic, ce moto avea el, ce tulburari launtrice l-au facut sa-si mane domnita intru ilegalitate??

Misandrilor, hate them all at least...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...