Sari la conținut

Situatii din trafic


Postări Recomandate

prieten drag motociclist pun pariu ca daca-l gasesti pe unu mai nebun dupa ce-l injuri o sa te buseasca din spate cat sa pici si-ti da asigurarea si se .... pe tine

...fazele sunt pera banale si anticipabile

numai bine

Doamne ajuta

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cea mai mare greseala pe care am facut-o a fost ca nu i-am injurat mai tare. A doua greseala: ca hranesc trolii ca tine. Da e si ei oameni, ce sa-i faci.

 

De luni revin cu clipuri noi.

 

A trecut Luni, ai murit in cautarea unui material demn de forum sau ai realizat ca esti penibil?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cmd: pune tu altele mai putin penale si mai putin anticipabile. Pana atunci, nu faci decat zgomot pe thread. Adu-ti contributia, invata-ma maestre, arata-mi cum cazi tu artistic daca ramasul meu pe motor te deranjeaza.

 

Anticipativule.

cumVin: am ramas fara baterie in camera si nu mi-am dat seama de asta. Plus ca nu mi s-a mai intamplat nimic remarcabil in ultimele saptamani. Au plecat meltenii la mare/acasa. Parcarea din fata blocului e mai tot timpul goala, asta inseamna ca mare parte din ne-bastinasi sunt plecati pe la origini.

Editat de bogdan192
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tie ti se pare ca mergi bine, de ai impresia ca toti ceilalti merg prost?

 

Mi-aduce aminte de un banc:

 

Nevasta il suna impacientata pe sot: "Dragul meu, ai MARE GRIJA, e un nebun care merge pe contrasens pe autostrada!"

Sotul: "Care, ca sunt sute!!!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am bani de investit in camera de filmat momentan,o sa-mi cumpar si eu una dar cand o sa-i vina randul,eu ce a fost de investit am investit in mine,cursuri de pilotaj etc

poate de aceea nici nu ma deranjeaza unele lucruri mergand @70-80% pe strada

tu fortand de fiecare data prin buc minunat ai impresia ca tot universul este impotriva ta ,toti se apropie de tine :) + esti in centru atentiei avand camera de filmat pe on :P

multumesc Lui Dumnezeu ca a avut grija de mine

ai grija de tine ,numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma, ai schimbat motoare de mii de euro, ai dat sute de euro pe cursuri de pilotaj, ai de vanzare o casca de sute de euro si n-ai 50 sa dai pe un traffic cam? Suspect.

 

Ce dracu fortez, faptul ca nu vreau sa fiu ciuca bataii de joc pentru toti retarzii se cheama ca fortez? Ciudata perceptie ai asupra vietii..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit, nici eu nu ma iau in serios. Da acum pe bune, fa rost de o camera si pune si tu filme.

 

Poate e o prostie, dar am observat ca de cand am rahatul ala pe casca, incep daciile papuc sa-mi faca loc in trafic.

Pana acum "the bane of my existence" erau daciile papuc si pixdele in pejouri.

Editat de bogdan192
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu asta as fi si eu de acord, ca daca ai o camera pe cap poate se mai linistesc astia din jur. in schimb, daca ei nu te vad si-ti taie fata, nu o sa iti vada nici camera, deci, fix pix..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am zis ca-mi cumpar Moskvici fara frane bune, promit sa-nchid ochii cand mi se taie calea, mai ales la pixde bosumflate.

Treaba e ca atunci nu mai taie nimeni nimic, am un prieten cu o vechitura de range rover inmatriculat pe BG si cica merge linistit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am gandit la tine cand am facut filmuletul asta din plimbarea de ieri. Cum ai fi reacionat daca si cele mai banale chestii din traficul bucurestean te scot din sarite ? :)

Pe mine unul sincer sa fiu m-au lasat aproape rece.

 

 

 

imi place ca n-ai redus deloc viteza la primul "incident". poate ma-nsel :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimic cu adevarat interesant in ultima vreme. Dar pentru ca trolii nu e bine sa ramana flamanzi...

http://www.youtube.com/watch?v=nQNsmazdfRE

Da, normal, baga-ne pumnul in gura ca suntem troli, ca sa nu mai comentam felul mizer in care participi tu la trafic.

 

TU, in filmuletul de mai sus, depasesti intr-o intersectie nedirijata prin mijloace de semnalizare rutiera sau politist. Pai nu se depaseste, prietene, in intersectii nedirijate. Acolo trebuia sa stai frumos in coloana, in spatele celui cu taxiul, pastrand o distanta suficienta fata de acesta, pentru evitarea coliziunii în cazul reducerii bruste a vitezei sau al opririi neasteptate.

Si atunci ai fi avut si cum sa observi ca omul s-a razgandit. Ca RAZGANDITUL nu este interzis prin Legea Rutiera, dar ce ai facut tu acolo este.

 

Mai lasa-ne cu filmuletele astea obosite in care te expui cat de slab participant la trafic esti... Dar cat de impotriva ta ti se pare totul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am impresia ca seaua ta de la motocicleta are arcuri ca la paturile vechi si probabil este unul rupt care te cam inteapa.Daca tot dai exemple negative macar circula si tu normal ,adica preventiv, iertand greseala unuia sau altuia.Cu agresivitate nu schimbi nimic.Nu-mi place stilul tau de condus asa ca astept sa vad maine ,poimaine, un filmulet cu imaginea rasucita la 180 grade.Sigur fiecare conduce cum stie si cum vrea,pana la urma durerea nefiind transmisibila decat intr-o anumita masura rudelor apropiate.Te salut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, normal, baga-ne pumnul in gura ca suntem troli, ca sa nu mai comentam felul mizer in care participi tu la trafic.

 

TU, in filmuletul de mai sus, depasesti intr-o intersectie nedirijata prin mijloace de semnalizare rutiera sau politist. Pai nu se depaseste, prietene, in intersectii nedirijate. Acolo trebuia sa stai frumos in coloana, in spatele celui cu taxiul, pastrand o distanta suficienta fata de acesta, pentru evitarea coliziunii în cazul reducerii bruste a vitezei sau al opririi neasteptate.

Si atunci ai fi avut si cum sa observi ca omul s-a razgandit. Ca RAZGANDITUL nu este interzis prin Legea Rutiera, dar ce ai facut tu acolo este.

 

Mai lasa-ne cu filmuletele astea obosite in care te expui cat de slab participant la trafic esti... Dar cat de impotriva ta ti se pare totul.

 

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

colegule, da' toata lumea iti zice ca ti-o arzi prost si tu raspunzi cu "UMDADBRO ?" ... e cel putin ridicol. n-am vreo treaba cu tine da' reciteste topicul asta facut de tine de la inceput si vezi ce ti-a zis mai toata lumea. nu te pune pe ganduri ?

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdanele...e o vorba din popor care zice ca daca 3 iti zic ca esti beat te duci dracului la culcare...se pare ca tu esti atat de ingamfat si grandoman incat nici daca ti-au zis 13 pe topicul tau de c.a.c.a.t. ca circuli ca un coi intr-o caldare nu vrei sa intelegi ca au dreptate. Din ce vad eu, ti-o cam cauti cu lumanarea, si nu cred ca e mult pana o sa ti-o gasesti...la fel ai facut si pe topicul local de CJ cand iti dadeai tu cu parerea cat de idiot era colegul motorist care a murit langa Huedin, singur pe drum...si acolo ti-a zis toata lumea sa te abtii,ca nu stii ce vorbesti, dar tu nuuu, ca tu esti pizdos. :finger:

 

Deci, se pare ca pana la urma, tu esti :troll: nu cei care incearca sa iti explice ca circuli ca o virgina in calduri, dupa care tot tu te plangi ca e mare p.ula pe care ti-ai luat-o...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@iorgu: Care toti ma ca e un trol, doi retarzi si cateva clone.

 

@shacalaca: Da ma, eu circul ca un coi (vorbele tale, nu ale mele) si-s viu. Adica poti sa circuli ca un coi, intr-un oras super aglomerat, plin de toti taranii, idiotii si merlucii posibili, si sa traiesti. Da nu e posibil sa mergi pe drum curat si liber si sa traiesti in Cluj de exemplu. Daca eu circul prost, iti dai seama cat de muci circula baiatul ala mort? Vezi, mie are cine sa-mi zica ca-s beat, ca eu fac valuri, ma zbat sa va educ, ca pe niste prosti ce sunteti. Da voi nu puteti sa intelegeti maretia intentiilor mele si va purtati ca niste prosti ce sunteti (na ca ma repet). Ce sa-i faci, sunt un geniu neinteles.

 

Stii ca daca le doresti altora puli, se cam cheama ca esti ghei, nu? Sau daca e pe forum nu se pune? Ziceam si eu. Gheiule!

 

Apropos de trololo: acu am citit si eu postu lu HD. 0/10 bro, aia nu-i depasire. Troll softly my child.

Editat de bogdan192
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...