Sari la conținut

saturati-va de accidente


JCDenton
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

asta e fresh ... sincer cred ca este o gresela de incepator ce face nenea asta aci. Acuma nu stiu daca el este sau nu incepator, dar ...

Editat de Zven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Momentan, cel mai actualizat.

http://youtu.be/5aoT1Nwo7UI

Iar prostul ala cu 1000rr la min 0:31:27 , iar am ras de m-am prapadit :D , acum lasand la o parte gluma, marea majoritate din accidentele din filmuletul de mai sus sunt facute din greselile motociclistilor, mai putin astea cu neacordare de prioritate si degeaba scriu unii ca se sperie lumea si nu mai cumpara motociclete daca se tot posteaza din astea cu atat mai bine decat sa umble toti nataraii fara pic de creier pe strazile noastre.

Chiar daca unele ma inspaimanta cand ma uit, atunci cand ma urc pe motocicleta uit de toate grijile si problemele :spsmile:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupaia va intrebati de ce nu mai cumpara lumea motociclete. Intra omu' sa afle o informatie, una-alta despre 2 roti si il loviti cu clipuri dastea(de parca nu ar stii ca e pericuols, dar cu clipuri dastea le puneti capac). Inevitabil o parte destul de mare din cei interesati vor zice pas motoretelor si asa te chinui 2 ani sa ti dai mobra :)

 

 

Motocicletele nu sunt pentru toata lumea.. la fel ca si drogurile sau alcoolul.

 

Iar prostul ala cu 1000rr la min 0:31:27 , iar am ras de m-am prapadit , acum lasand la o parte gluma, marea majoritate din accidentele din filmuletul de mai sus sunt facute din greselile motociclistilor, mai putin astea cu neacordare de prioritate si degeaba scriu unii ca se sperie lumea si nu mai cumpara motociclete daca se tot posteaza din astea cu atat mai bine decat sa umble toti nataraii fara pic de creier pe strazile noastre.

Chiar daca unele ma inspaimanta cand ma uit, atunci cand ma urc pe motocicleta uit de toate grijile si problemele :spsmile:

 

 

:ok::

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...