Sari la conținut

Honda VFR 800 abs '07


Phor Marston
 Share

Postări Recomandate

Proaspat si fericit proprietar de VFR 800 din 2007 cu abs, 8127 km, vizual impecabila. Am prins zilele frumoase de saptamana trecuta si am reusit sa fac in jur de 280 de km cu ea si vreau sa spun ca m-am indragostit irecuperabil :rock: . Pozele nu sunt chiar asa de bune, sper sa se vada ceva din ele :D

 

post-73218-0-30803500-1363326509_thumb.jpgpost-73218-0-27207400-1363326534_thumb.jpgpost-73218-0-69570700-1363326556_thumb.jpgpost-73218-0-38046200-1363326575_thumb.jpgpost-73218-0-87272600-1363326593_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte misto motoreta.

Daca-mi permiti sa fac o recomandare catre niste anvelope noi si aderente ca sa te bucuri de placerea pe care modelul ti-o poate furniza la drumuri virajate.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc din nou:D cauciucurile au in jur de 1000 de kilometrii mersi si nu prea ma trage sufletul sa le schimb, inca mai au "mustacioarele" :))

Editat de Phor Marston
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ASFALT USCAT !! S-O STAPANESTI SANATOS.. VARIANTA FARA ABS AM SI EU , ESTE SUPER !!!!

Proaspat si fericit proprietar de VFR 800 din 2007 cu abs, 8127 km, vizual impecabila. Am prins zilele frumoase de saptamana trecuta si am reusit sa fac in jur de 280 de km cu ea si vreau sa spun ca m-am indragostit irecuperabil :rock: . Pozele nu sunt chiar asa de bune, sper sa se vada ceva din ele :D

 

attachicon.gifphoto 1.JPGattachicon.gifphoto 2.JPGattachicon.gifphoto 3.JPGattachicon.gifphoto 4.JPGattachicon.gifphoto 5.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa 210 se cam chinuie. ar putea aj la aprox 250. dar ea nu-i facuta pt asemenea alergatura - e facuta sa-ti faca riduri de atata zambet de la calarit o zi intreaga. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

nu se chinuie deloc am honda vfr si merge ceas

dupa 210 se cam chinuie. ar putea aj la aprox 250. dar ea nu-i facuta pt asemenea alergatura - e facuta sa-ti faca riduri de atata zambet de la calarit o zi intreaga. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte faina,VFR-ul tot timpul mi-a facut cu ochiul.Mi se pare o moto foarte inteligent facuta,sport-touringul perfect.

Si V4-le e foarte fun.

S-o stapanesti santos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...