Sari la conținut

V-STROM 1000 ABS 2014


Postări Recomandate

frumoasa dar o strica rotile cu bare, spitzele sunt baza..in rest e de sosea ca nici dreaq nu o baga pe coclau la cat costa!

Mai sa fie!Cica "roti cu bare".....Ba,dar tu esti meserias,nu gluma!Si fie-ti mila de limba noastra stramoseasca.N-o mai schilodi in halul asta ca deja imi vine sa borasc...Ia-ti barele,bagati-le undeva si scuteste-ne de prezenta!

Editat de transilvania72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 441
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Aha vad ca mi-au sters moderatorii postul [odata am postat si eu pe un topic al carui model nu ma intereseaza nici cat negru sub unghie].

In continuare sunt placut impresionat de atacul clonelor asupra trolilor [clone sau nu ].

Editat de ERU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si fie-ti mila de limba noastra stramoseasca.N-o mai schilodi in halul asta ca deja imi vine sa borasc...Ia-ti barele,bagati-le baga-ti-le undeva si scuteste-ne de prezenta!

ca tot era vorba de schilodit limba noastra stramoseasca, nu m-am putut abtine... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha uite alt troll care se ataca, cand se intalneste cu unul cu comprtament identic cu al lui. Merci gaby pt quote ca la mine e pe ignore trolul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si topicul sa se numeasca Frustrare sau sa moara capra vecinului ca a mea e unica sau poate mai gasiti voi.

tu ciar vrei sa aduni toti BMW-isti pe un singur topic ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

honda ..copie la indigo dupa crossturer..bineinteles copie la randul ei dupa 1200 gs adventure tata si mama hondelor si a resturilor..

da da GS-ul este meizul, pacat ca are prostul obicei sa i se rupa cate una alta, altfel mi-as lua si eu ca sunt tare fiabile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Aha uite alt troll care se ataca, cand se intalneste cu unul cu comprtament identic cu al lui. Merci gaby pt quote ca la mine e pe ignore trolul.

Cel putin eu,am incetat.Imita-ma...Apropo!Nu ma face sa spun si ce nu trebuie...

 

 

ca tot era vorba de schilodit limba noastra stramoseasca, nu m-am putut abtine... :)

Asa este...!Graba buleste sintaxa si morfologia! Editat de transilvania72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel putin eu,am incetat.Imita-ma...Apropo!Nu ma face sa spun si ce nu trebuie...

 

Asa este...!Graba buleste sintaxa si morfologia!

iar faci greseli amarnice stimabile gramatica ta este varza

 

1 Trol

2 Troale

 

te rog sa corectezi :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a scapat o cratima sau o virgula aiurea si e chiar asa amarnic?Vrei sa cotrobai nitel prin posturile tale?Si le mai spuneti altora trolli....

 

iar faci greseli amarnice stimabile gramatica ta este varza

 

1 Trol

2 Troale

 

te rog sa corectezi :crack:

Incepi cu litera mica,nici un semn de ortografie si imi atragi atentia...Tu?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a scapat o cratima sau o virgula aiurea si e chiar asa amarnic?Vrei sa cotrobai nitel prin posturile tale?Si le mai spuneti altora trolli....

 

Incepi cu litera mica,nici un semn de ortografie si imi atragi atentia...Tu?

frana ca glumesc, dar tu nu te-ai prins

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta la Eurosport, printer "taietorii de lemne" au bagat reclama cu Vstrom 1000 ABS, cea cunoscuta si pe forum, varianta scurta.

 

wow!!! rock'n roll!!! ce meserie!!! ca sa vezi!!! reclama!!! ho ho ho!!! whohooo!!! wow!!! la taietorii de lemne!!! whoahaaa… excited!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

wow!!! rock'n roll!!! ce meserie!!! ca sa vezi!!! reclama!!! ho ho ho!!! whohooo!!! wow!!! la taietorii de lemne!!! whoahaaa… excited!!!

Ia te uita....!Asta baga 374 de onomatopee pe minut....Sau o fi constipat? Editat de transilvania72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

las-o mai moale cu :alcy:

 

trebuie sa recunosc ca in momentul in care am citit am fost deprimat de faptul ca nu ma uitam la eurosport sa vad si eu stirea, reportajul, emisiunea… errr… reclama?! presupun ca daca s-a simtit nevoia de share a fost ceva maret si in adancurile mele s-a declansat un sentiment de rezonanta, am ras 3 beri si am postat in ideea de impartasire a bucuriei.

 

poate m-am lasat un pic luat de val, dar cui nu i se intampla!? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

galerii rutate pe dedesubt. filtru de ulei super expus. subframe spate pare prins doar in 4 suruburi.

 

cateva cuvinte mai valoroase decat 4 pagini ale topicului. :)

sa fiu sincer si la BMW mi s-au parut cam "finute" parti ale motocicletei dar se pare ca asta este trendul.

pana s-o testez, raman la parerea ca suzuki a vrut sa scoata un fel de logan al motocicletelor. sa împace pe toata lumea, sa iasa cat mai ieftin pentru a obține profit maxim :)

cam pe cand o sa apara si in romania pentru teste ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana s-o testez, raman la parerea ca suzuki a vrut sa scoata un fel de logan al motocicletelor. sa împace pe toata lumea, sa iasa cat mai ieftin pentru a obține profit maxim :)

cam pe cand o sa apara si in romania pentru teste ?

Ma indoiesc ca iese ieftina.

Cei de la Motor Team spuneau ca prin martie 2014.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

De cate cadre si sub cadre de DL ai auzit rupte, ca d-alea "renumite" sunt fara numar, restul se rezolva ca si pana acum ,cu un scut destept.

 

cateva cuvinte mai valoroase decat 4 pagini ale topicului. :)

sa fiu sincer si la BMW mi s-au parut cam "finute" parti ale motocicletei dar se pare ca asta este trendul.

pana s-o testez, raman la parerea ca suzuki a vrut sa scoata un fel de logan al motocicletelor. sa împace pe toata lumea, sa iasa cat mai ieftin pentru a obține profit maxim :)

cam pe cand o sa apara si in romania pentru teste ?

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...