Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mijlocul lui mai e la Slovakia. Parca te vad in mai spunind: ne vedem prin iulie august, poate.
Ai dat in bobi si ti-a iesit asta? :laugh: Banii de circuit sunt deja deoparte. Gumele (noi) inca nu le-am montat. Urmeaza sa schimb semeringurile la furca fata (le am in portbagajul masinii) si sa reglez putin suspensia. Dpdv financiar, prima iesire e asigurata.

Nu ma intereseaza cand sunt etapele din RoSBK sau alte evenimente. Eu o sa ma duc pe circuit la trackdays. Ma duc sa incerc sa invat ceva mai multe intr-un mediu cat mai sigur. O fac pt mine.

Got it? :bounce:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei care isi mai aduc aminte de mine...

mi-am luat Honda.

stiu stiu suna paradoxal dar chiar imi place firma asta....acum...de cativa ani deja...vo 2 -3.

anyway...

am reusit sa pleznesc un 954 din Jermania aka hitlerland la 2600 euro cu toba yoshimura rs3

e rosie cu negru si e zgariata pe partea stanga ...se pare ca valentino rossi asta neamt de mi-a vandut-o a cam dat cu ea de pamant da nu ma deranjeaza....

in rest e ingrijita nemteste.

sunt foarte multumit de ea.

comparabil cu zx7 ce l-am avut inainte e.....eee who am i kidding...nici nu se compara....ZX7 ramanea cea mai tare =))

glumesc.

in orice privinta micuta fireblade-ita e peste batranul ninja.

si era si normal.

imi place la nebunie ca e mica si usoara ca si un 600 si puternica ca si un 900.

nu e cea mai brutala sbk dar e de departe cea mai flickable...si e SUPERBA foota dreq...

plus de asta consuma numa 7 litri in oras...fata de 8.5 cat scoteam cu carburatoarele de pe zx7.

mi-o place la nebunie.

si mai imi place la nebunie senzatia aia cand vine unu cu un murcielago alb LP640 si ii dai de nu le poate duce si la semafor ma intreaba ce motor ii si cand ii zic ca e 600 ramane masca.

nu scrie pe ea ca e de 900 asa ca o musca fraierii fiindca e micuta ;)

bottom line is sunt foarte mandru de alegerea mea...

nu voi zice niciodata ca Honda e Honda dar am un mare respect pt firma asta.

intradevar o firma si un nume deosebit.

sa le dea dumnezo(daca exista) putere de munca in continuare sa ne faca fericiti ca pana acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei care isi mai aduc aminte de mine...

mi-am luat Honda.

stiu stiu suna paradoxal dar chiar imi place firma asta....acum...de cativa ani deja...vo 2 -3.

:D

 

Sergiule, sa mor daca te cred pana nu vad o poza cu tine si HONDA pe NUMELE TAU in certificat! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei care isi mai aduc aminte de mine...

mi-am luat Honda.

nu e cea mai brutala sbk dar e de departe cea mai flickable...si e SUPERBA foota dreq...

;)

asta am spus si eu, never say never. :D

consumul in oras, insa... cam micut 7. Eu nu prea scad sub 9 si nici altii cu care am vorbit. Si nu o ard in gura. :P

 

Bine, poate in Oradea sa se poata, desi ca nu vin 2l doar din statul la semafoare..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

True! Ti-a iesit bine. Dupa carena fata pe care a avut-o, tind sa cred ca e fosta motocicleta a lui betzigash.

ea e :wacko: clipul e postat de el pe youtube

 

Mesaj completat

frumoasa poate fi ma negru cu galben.

sa o folosesti sanatos

mersi, asemenea si tie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zilele astea dau comanda.pana la urma cred ca voi lua EK care ma ajunge undeva la 500 si ceva ron, eu zic ca e ok.tu ti-ai luat? mersi pentru aprecieri

 

 

si o poza cu ea naked :wacko:

 

Nu mi-am luat, am tot sperat sa o vand, dar toti vor moca asa ca mai bine o tin. Intentionez la inceputul lu' mai sa iau kit-ul, pana atunci oricum nu o scot si cine stie, poate o si dau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...