Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Io v.am zis!

 

Daca intreaba de mine, sa.i ziceti ca sunt baiat de comitet.

 

As imparti un cort cu ea la o intrunire. Chit ca imi da ghionturi cand sforai si tot e afacere.

Sa nu te trezesti ca ti-ai luat teapa. Eu zic intai sa faci testul ala cu sacul de faina mentionat cateva pagini mai incolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' astea care iarta multe nu trebuiesc inclinate ca sa vireze ca le ia vertiju', nu? Cum pana mea sa vina un viraj spre tine si s-o tii dreapta de parca ai avea rotite ajutatoare?!? Si sa puna @petre poza cu gumele alea pe care intentiona sa le schimbe zilele trecute, sa vedem daca sunt patrate! :P

Cat despre tazmaniana ce sa zic, ori n-a gasit-o petre-cu-punct pe aia din pijama, ori era dublura ei cu posteriorul cambrat pe mobra, ori pantalonii aia fac minuni!

 

Ba ce ai dracu sunteti, zici ca voi ati facut sex numai cu Naomi Campbell...

» Post actualizat in 14 Jul 2018 06:59

Cum pana mea sa vina un viraj spre tine si s-o tii dreapta de parca ai avea rotite ajutatoare?!?

 

Stii cum e la filmari, tragi mai multe duble pana iese aia buna :crack: .

 

Si sa puna @petre poza cu gumele alea pe care intentiona sa le schimbe zilele trecute, sa vedem daca sunt patrate! :P

Cat despre tazmaniana ce sa zic, ori n-a gasit-o petre-cu-punct pe aia din pijama, ori era dublura ei cu posteriorul cambrat pe mobra, ori pantalonii aia fac minuni!

 

Nu sunt patrate bre, le schimb pt ca nu corespund la dimensiun in carte si sunt cam vechi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-au ivechit si nici pe coama nu sunt tocite :P

Nu, prefer mai deschise decat Naomi, la culoare zic. Dar curbe fara sa ma inclin nu mai iau de cand aveam tricicleta :D

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar mi-ai adus aminte, cand eram copii inclinam bicicletele pe curbe mai ceva ca aia de la curse :alcy:. Ne inspiram si noi de la Telesport (parca asa-i zicea inainte de 1989) cand dadeau colaje din sporturile cu motor, cca 30 de secunde o data la sase luni.

 

Ce sa stie pulynos care e milenial... el merge cu 35km/h.

Editat de petre81.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca trage o bășină intr-un sac de făină, nu-ti ramane nici de-o gogoașă :)))

 

Uite aici ditamai cwrul, daca iti da asta o basina intr-un sac de faina zboara sacul cu totul: https://adevarul.ro/news/bucuresti/video-medic-facut-publice-imagini-femeie-isi-nevoile-plina-zi-fata-cabinet-medical-bucuresti-1_5b489a79df52022f752d5132/index.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kosh, ce spuneam de postarea ta legata de echipament pe caldura:

Oricum, am vazut ca la orice observatie primita, ai intors o.... Ca la intorsura Buzăului :)

Dar poate mai inveti ceva, si anume, sa nu mai dai sfaturi neavizate.

Ce il avizeaza pe nenea asta, din clipul de mai sus? Pai, sa vedem, fost militar, texan, sta intr o zona caniculara, motociclist de jde ani, instructor moto, si lista poate continua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa se faca o lege asa...daca te verși neechipat si atunci cand vine salvarea constata ca ranile pe care le ai nu iti pun viata in pericol (doar razuiala) sa nu priemesti ingrijire gratuita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca teoria mea conform careia poponeata lui Tazmi nu este sustinut doar de pantaloni, ci ar sta si singur, fara ca legea gravitatiei sa-l învingă castiga adepti. Metal, Petre...;))

Eu propun sa merem la o intrunire d-asta cu fanii. Sigur, fanii ei ar trebui sa dea admiterea la liceu, dar wtf, macar ii vedem poponeata live si ne elucidam.

Petre, Metal, aveti cuvantul:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah,

Tazmi inca e la varsta la care-i spun parintii la ce ora sa vina acasa. Si din cate bag de seama, benzina tot de pe cardul parintilor baga.

Deci cand s-o face fata lu' tati mai mare, chiar cred ca o sa aprecieze comentariile pozitive legate de fundul ei frumos. Acum insa e doar un copil rautacios care inca nu a dat cu nasul de viata. Si trebuie tratata ca atare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah,

 

Tazmi inca e la varsta la care-i spun parintii la ce ora sa vina acasa. Si din cate bag de seama, benzina tot de pe cardul parintilor baga.

Deci cand s-o face fata lu' tati mai mare, chiar cred ca o sa aprecieze comentariile pozitive legate de fundul ei frumos. Acum insa e doar un copil rautacios care inca nu a dat cu nasul de viata. Si trebuie tratata ca atare :)

 

Copiii rautaciosi uneori sunt pedepsiti:))

Oricum, si tu ai fost usor rautacios. Auzi tu, dupa doua, trei beri.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copiii rautaciosi uneori sunt pedepsiti:))

Oricum, si tu ai fost usor rautacios. Auzi tu, dupa doua, trei beri.... :crack:

Pai ca orice om serios, cu fire de par alb in cap, nu te apuci de treaba pe burta goala! :hug:

Cand te apuci de coasa, nu bagi o tuica inainte? Cand e de spart lemne in ograda, nu treci mai intai pe la butoi sa ifi faci curaj cu o cana de vin?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e sa nu deveniți pedofili în curand..ca barfitori si clevetitori observ ca sunteti. Fiecare om e frumos în felul lui, asa ca lăsați fata in pace..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are permis de A, deci clar are peste 18 ani.

 

Fiecare om e frumos în felul lui, asa ca lăsați fata in pace..

Pe principiul "dragu' mi-s, fute-m-as!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...