Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Intreb si eu, daca, in ciuda tuturor probabilitatilor, le apare o urgenta cand sunt pe asfalt? :)

Nu ai inteles. De aia se inchid ochii la franarea de urgenta. Nu mai vezi daca e asfalt sau piatra cubica si scapi de probleme si dileme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai pus linkul gresit. fixed it:

Putea fi evitat din ce se vede pe clipul asta.

In cele de zilele trecute parea ca ar fi cazut pe un bob de motorina, gen tocmai el s-a nimerit sa fie acoloin acel moment. Aparent aici se vede ca era dita mai balta. Nu cred ca era atent la drum...

 

Acum daca pe asta o considera ghinion, s-ar putea sa ii mai apara in fata ghinioane din astea pana la sf sezonului. Poate la ei in Bv o fi mai curat si nu prea a intalnit. Aicisha la mitici sunt celebre din pacate. Bine, nu cred ca exista oras mai mizer ca Buc deci na :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno, ce sa zic? Din filmare, culmea ghinionului, cine a mai pomenit?

 

Pata de motorina ingusta, in mijlocul soselei, ziua, vizibilitate buna. Cum sa eviti asa ceva?

 

Acu, e posibil sa exagerez eu si sa mai fi fost 10 pete de apa inainte, insa parca tot as zice ca un pic de experienta il ajuta sa nu intre acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt o gramada de teme pt vlog, nu numai road rageuri si mersul la curve din care ies niste clipuri de care peste 2 ani ti-e rusine daca esti om cu scaun la cap. Eu de exemplu as face un vlog de travel cu trasee frumoase in Romania si nu numai, adresat strainilor. Cu puncte de plecare, cazari bune, popasuri, locuri unde se mananca bine, tot tacamul. In felul asta te adresezi unui public matur si mult mai larg, si nu pre-puberilor care n-au luat bataie cand erau mici ca asa scrie in cartea de parenting. Oamenii care merg touring oricum fac asta, filmezi calatoria si pe urma te pui pe editat si cu un pic de talent iese ceva interesant si mai ales folositor.

M-ai uns la suflet cu acest comentariu. Pentru ce spui tu este nevoie de un anumit nivel intelectual, asta 1, si 2 de bani, timp si dispozitie pentru a face calatorii.

Cei in discutii la punctul 1 este clar pentru toata lumea unde se afla, iar la punctul 2, prefera sa se plimbe prin oras si imprejurimi pt un video. Insa, dupa cum spunea cineva mai sus, nici publicul tinta nu e tocmai genul sa guste genul acesta de video-uri. Este vorba despre huliganeala ieftina si postat motorul in centru orasului la admirat de cetateanul de rand. te costa maxim 10lei carburantul pentru o zi din aceasta de "motociclism" si cam asta-i.

 

Am inteles cam despre ce-i vorba. Sau, dupa un vechi citat din matrix, ignorance is bliss.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nota 10 celor doi colegi de mai sus!

 

De aia îmi plac mie cafe-reisarii și riderii de ocazie care filmează toate prostiile, vorbesc aiurea, apoi postează peste tot, in goana după faimă.

Editat de Lucian_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost ma... uite ca mi-am calcat pe inima si m-am uitat.

Sper doar ca a si ramas cu ceva in urma acestui curs.

 

Eu nu pricep cum a luat permisul, daca nu poate face jaloane cu un er5....

In cazul ei, mai bine lasa balta vlogu, si isi vede de mersul pe 2 roti. Si asa....e ...cam cu emotii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-i explice careva don'soarei ca Marius e user respectabil aici pe forum. Cam de pe vremea cand ea inca nu putea sa spuna pe litere m-o-t-o-c-i-c-l-e-t-a

 

Asa ca nu toti de aici ii vor raul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Că în jocurile pe calculator sau consolă: dai pauză, dai un reset etc. Fata crede că îi vreți răul. Nu o mai băgați în seamă, decât dacă vreți caterincă, asta e altceva.

Tot prostul are statie VB și urlă in microfon, tot copchilu' are cameră și postează tâmpenii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...