Jump to content
Sign in to follow this  
SuzukiRf600R

Peugeot 307 pret?!

Recommended Posts

Acum 3 ore, caracterincompatibil a spus:

Parca 101,suna mai decent

Pai, parca 101 erau dalmatieni nu Europi. Hai sa nu incurcam borcanele! :P

Parca vezi ca se face @suzuki cu o haina gen Cruella Devil.... :crack: (scris intentionat asa....)

Am o cruda si e si a dracului :D  Cineva mi-a propus un teren intravilan, dar nu am intrat in detaliu nici de zona, daca e sau nu in Bucuresti (eram bogat acum:P), nici cati mp, nici daca e la strada..not for me genul asta de afacere. Zice-ti domnilor un pret...chiar asa? 😐

Acum 3 minute, paulynos a spus:

Pai zicem, dar nici noi nu stim :laugh:

Lasa naibii cratima in fata lui m :) Cel mai tare raspuns pana acum...meriti 2 beri 🍻

😂 suzi, nu te-ai prins..a fost prea subtil 

Chiar acum, paulynos a spus:

Pai eu as lasa-o, dar numai daca o lasi tu primul pe aia din fata lui "ti" :cheers:

O fuck am gresit!!!! Ziceti :))) Nu mai zic nimic...zi tu un pret pentru Peugeot

Eu l-as pune la 3000. Daca timp de o saptamana nu primesti niciun apel, mai scade cu 200, apoi tot asa.

Chiar acum, littlekriminal a spus:

Eu l-as pune la 3000. Daca timp de o saptamana nu primesti niciun apel, mai scade cu 200, apoi tot asa.

Merci! Astept ziua de maine ca am un drive test si apoi vad cat voi fi de disperat sa o vand. Acum nu sunt deloc, testez piata cu 3500 iepuroi doar ca sa nu ma sune tot samsarul. Dar sunt dispus sa o las si la 101 dalmatieni, doar sa fie bine!

Acum 16 minute, SuzukiRf600R a spus:

Am o cruda si e si a dracului :D  Cineva mi-a propus un teren intravilan, dar nu am intrat in detaliu nici de zona, daca e sau nu in Bucuresti (eram bogat acum:P), nici cati mp, nici daca e la strada..not for me genul asta de afacere. Ziceti domnilor un pret...chiar asa? 😐

Acum 1 minut, littlekriminal a spus:

Pai si de ce sa se chinuie ...cand poate din prima sa o lase la 400 epuroi si gata ...oricum , noi stim ca el nu sta in firfireii astia de masina , iar vanzarea asta este asa sa-si omoare timpul . 

Parca mai avea ceva agregate tzipla la vanzare  :)

Acum 54 minute, Georgica_Popescu a spus:

Pai si de ce sa se chinuie ...cand poate din prima sa o lase la 400 epuroi si gata ...oricum , noi stim ca el nu sta in firfireii astia de masina , iar vanzarea asta este asa sa-si omoare timpul . 

Parca mai avea ceva agregate tzipla la vanzare  :)

Nu tzipla, noi! Merci de reply, le vand la pachet pentru un pret bun :) 

Confirm ca la Toyota se cam cumpara/vand orice marci de masini, atat timp masinile sunt intr-o stare decenta.
Hmm... eu am fost la Toyota Nord cu masina personala, fabricata in dec 2010 si nici nu au vrut sa o vada ( ca este veche). Daca stii un dealer care ar vrea sa discute da-mi de știre.

Trimis de pe al meu SM-J530F folosind Tapatalk

Acum 13 minute, mrrlr a spus:

Hmm... eu am fost la Toyota Nord cu masina personala, fabricata in dec 2010 si nici nu au vrut sa o vada ( ca este veche). Daca stii un dealer care ar vrea sa discute da-mi de știre.

Noroc, era vorba de Toyota Pitesti.

Pff asta e pejo din aia de e implicata in multe accidente de moto.

Feriti-va!

Acum 1 minut, frigider a spus:

Pff asta e pejo din aia de e implicata in multe accidente de moto.

Feriti-va!

Al doilea comentariu tare :D:P

Pana acum recunosc ca nu a gustat nicio masina si niciun motor, si sper nici sa o faca. Deci cumparati cu incredere!!! :) 

Acum 16 minute, SuzukiRf600R a spus:

Pana acum recunosc ca nu a gustat nicio masina si niciun motor, si sper nici sa o faca. Deci cumparati cu incredere!!! :) 

asa este cand nu mergi cu ele nici macar pana la piatza ...se pastreaza ....mai are oleaca nguyen si te pupa ...esti idolul lui !!! :lol:

Motor bun, oarecum curata masina, dar tot vei lua un pret mic pe ea,probabil 2-2500 maxim. Lumea are boala pe nemtesti. Daca zici ca e moft, mai bine stai linistit.

Chiar acum, Ice-D a spus:

Motor bun, oarecum curata masina, dar tot vei lua un pret mic pe ea,probabil 2-2500 maxim. Lumea are boala pe nemtesti. Daca zici ca e moft, mai bine stai linistit.

Salut. Dupa ce am vazut ce ofera piata in 13-14 mii de euro, pot zice ca am cea mai smechera masina🤣😂 Scaune incalzite, oglinzi incalzite, senzori de ploaie si de lumini, climatronic si torpedou refrigerat plus un super portbagaj...nu mai vand nimic! Iar la 2mii-2500 chiar ca nu o dadeam. Eu vedeam un pret minim de 3 mii si maxim, cat o fi fost. Asadar doamne ajuta, topic inchis!

Ce masina ai testat ?

Acum 2 ore, finu a spus:

Ce masina ai testat ?

Un U650 ...si a fost dezamagit :)

Acum 9 ore, SuzukiRf600R a spus:

Salut. Dupa ce am vazut ce ofera piata in 13-14 mii de euro, pot zice ca am cea mai smechera masina🤣😂 Scaune incalzite, oglinzi incalzite, senzori de ploaie si de lumini, climatronic si torpedou refrigerat plus un super portbagaj...nu mai vand nimic! Iar la 2mii-2500 chiar ca nu o dadeam. Eu vedeam un pret minim de 3 mii si maxim, cat o fi fost. Asadar doamne ajuta, topic inchis!

Pai daca nu te deranjeaza sa circuli cu un "vanator de motociclisti" e pacat da o dai la 2000 sau 2500 €.

Am si eu un Peugeot 407 ramas la firma pe care am vrut sa il vand acuma vreo 2 ani. Avea 40.000 km si mi se oferea in jur de 4500€ max

Asa ca am hotarat sa il pastrez dat fiind ca masina noua cam la fel inseamna in jur de 20.000 €.