Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Un politist da tarcoale unui bar, unde se cam consuma mult alcool, in scopul de a prinde cativa soferi piliti. Un client al barului iese, se impiedica si incepe sa isi caute cheile cam vreo cinci minute. Dupa ce le-a gasit, se taraste si le incearca la vreo patru, cinci masini pana ce o gaseste pe a lui. Pana ce a ajuns in masina toti ceilalti s-au carat.

 

Politistul il asteapta bucuros sa iasa in strada. Evident il opreste pe sofer, ii pune fiola si stupoare 0,00 alcool. Politistul complet buimac. Soferul in schimb ii spune:

- In seara asta eu am fost momeala...

 

P.S. se putea si cu motociclisti, da mi-a fost lene sa mai adaptez :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2116

  • Penetru

    1901

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1589

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doi purici obiÂşnuiau să se întîlnească în fiecare an Âşi să-Âşi petreacă vacanța în Florida. Într-un an, unul dintre purici ajunge mierlit de frig "Brrrr, băga-mi-aÂş, am înghețat." "Ce-ai pățit?", îl întreabă prietenul lui. "Am călătorit toată noaptea în barba unui motociclist vitezoman din Jersey în Florida." "Păi aÂşa se călătoreÂşte în Florida? Stai să te învăț eu: mergi la aeroport, intri în bar, bei, mănînci, ocheÂşti o stewardesă blondă, meseriaÂşă, te cuibăreÂşti între floci, ztragi un pui de somn Âşi a doua zi eÂşti bine mersi în Florida."

Trece un an, cei doi se întîlnesc din nou. "Brrr, sînt înghețat, mor de frig." "Da' ce dracu' bă, nu ți-am explicat anul trecut ce să faci?!" "Ba da, Âşi am facut întocmai. M-am dus la aeroport, am intrat în bar, am mîncat, am băut, mi-am ochit o stewardesă meseriaÂşă, m-am cuibărit în flocii ei, am adormit Âşi dimineața m-am trezit în barba unui motociclist vitezoman în drum spre Florida"…

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preafericitul Patriarh al Romaniei a murit la frageda varsta de 92 de ani, intr-un accident de parasutism.

 

Cam de prost gust gluma.Nu neaparat pt cine a fost ci mai ales pt ca era un om si el si stiam ca trebuie un pic de respect pt morti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://garnet.acns.fsu.edu/~bwc9865/funny/...;!!.gif

 

 

:bigstar:

 

--- Mesaj completat în 05 Aug 2007 15:42 -------------
Romania cea etern fascinanta :)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Curriculum Vitae al unuia dintre candidatii la functia de Manager General al B.O.R. (Bisericii Ortodoxe Romane), a.k.a. Patriarh: "Tanar manager, 70-80 ani, cunoscator a 2 limbi moarte, prima - vorbit, a doua- numai ascultat; Skills: - adus ploaia din vorbe, recitat Biblia pe fata si invers, posesor permis auto cat B, C si Dric; - putere de scarificiu pentru semeni, disponibilitatea de a ramane peste program, si dupa sfarsitul vietii, prin metempsihoza; - expert in organizarea de evenimente, training-uri, team-building-uri si a limbilor si pupatului in c**! Experienta anterioara: - ghicit trecutul, alungat vremea rea, ghicit in carti si cafea, afinitate pentru culoarea neagra, - reparatii electronice: icoane plangatoare si "ascultatoare", sfinti care trag cu ochiul marca Qungdao si Shanghai-mania `82, detinator centura galbena, albastra si rosie peste anteriu negru; - serviciul militar satisfacut cu F.B. la tragerile de noapte si B. la tragerile de seara a clopotelor. Espectante: - pachet salarial motivant, intre 1.000.000 RON - 1.500.000 RON/luna sau echivalentul in EURO (la cursul caselor de schimb valutar, NU BNR) - masina de servici, numai din gama: Audi Q7, VW Touareg sau BMW X5; - telefon de servici: cu abonament pe Orange, Vodafone, Zapp, Romtelecom, RDS, UPC, toate cartelele utilizabile pe un singur telefon; - laptop de servici,, cu wireless internet, OS. numai Linux sau macar Free BSD! Doamne ajuta(-mi)!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D'ale clientilor

 

 

"am un connex go si vreau sa stiu cat impozit mai am"

 

 

"dau sa formez, se aude pic-pic, pic-pic, iar receptorul cade de pe ecran si imi apare din nou RO CONNEX "

 

''Imi spuneti si mie,va rog,cat costa mesageria daca mi-o pun?"

Eu:"Activarea serviciului este gratuita,va costa doar ascultarea mesajelor...."

El:"Daca nu ma costa nimic atunci vreau sa mi-o pun si eu.Ma invatati si pe mine cum sa mi-o pun,va rog?"

 

"eu sunt la abonament si luna trecuta mi-a venit , luna asta nu mi-a venit .Acum nu stiu de ce intarzie si sunt foarte ingrijorata. Ce sa fac sa-mi vina mai repede?"

 

"sint si eu la dumneavoastra si, stiti, mi s-a deblocat 'statura si cind tiu telefonu-n buzunar, imi apeleaza numerele din memoriu si ma trezesc consumindu-ma...."

 

"am facut si eu abonament si imi apar doar numerele de la politie , salvare, etc...

Numerele pritenilor mei cand apar in agenda?"

 

"Dupa ceva timp de pauza se aude:

EL: Alo, alo, cine sunteti?

EU: Rel. cu...

EL: aoleu! imi pare rau! eu n-am sunat! dar sunt la vanatoare de iepuri si eram prin tufisuri si s-o fi apasat ceva si...!"

 

"domle' am tinut factura pe coltul mesei si mi-a rontait-o cainele. Acu ce ma fac?"

 

"Eu: Primiti facturi detaliate?

Ea: Facturile le primesc foarte bine!"

 

"- va rog sa ma scuzati, poate o sa vi se para bizar, dar v-as ruga sa-mi spuneti ce ora este, in ce zi sintem, luna si an...."

 

"Cu cine am placerea sa vorbesc?

-Cu abonatul clientului!"

 

"D-ra, am si eu o cartela Connes Go abonamentala....!?!!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Romania cea etern fascinanta

 

 

Undeva in slideshow am recunoscut barul "La cataua lesinata, biliard si dartz". Intamplator stiu unde e si chiar povestea numelui.

Barul e o bomba vis-a-vis de biserica greceasca unde sunt inmormantati destui pasoptisti, in Blaj. Se zice ca odata, a iesit din carciuma un betiv facut pulbere, care a decartat in fata barului, iar o catea, a apucat sa linga acolo, dupa obiceiul cainilor :burnout: si a lesinat.

 

biserica se vede in reflexia din vitrina

Editat de owene
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blonda pasagera la propriu (naspa faza)

http://www.youtube.com/watch?v=YEUj3vIruHQ

si atentie la pipitze :P

http://www.youtube.com/watch?v=E5ttsXk0kGI

 

--- Mesaj completat în 09 Aug 2007 13:30 -------------

In numele tuturor celor care nu simt nevoia stringenta de a se filma / expune pe net, au avut macar o relatie platonica cu o femeie, nu sunt complet paraplegici si au avut la un moment dat orice de-a face cu rock-ul, il declar pe baiatul asta BOLNAV!

Ptiu!

:burnout:

:hurt:

asta e tatal ridicolului ( si mama in acelasi timp) :)

Editat de cristigrig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://megastar.primatv.ro/arhiva/16-10-2006/

 

Da' asta oare poate fi adevarat?

 

Deci am ras cu lacrimi :burnout: .....si culmea culmilor ii ca in ultimu clip, cel cu folclorul, penultimu om, cel cu mustata, ii politai la mine in cartier....fara misto....chiar ii....n-as fi crezut :hurt:

Oricum am ras cu mai multi prieteni de ne-a durut gatu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca s-a postat deja dar imi place mult bancul asta:

iepurasul si ursul la benzinarie ( vanzatoare o blonda pe la douaj de ani)

iepurasul: buna ziua, aveti Fanta roz?

vanzatoarea: nu

iepurasul catre urs: ai vazut ma ca nu toate au fanta roz?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ivan pedala changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator changed the title to Hai să râdem!
  • Vizitator pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...