Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1899

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hmm ... si eu as fi curios sa "aflu" ce tatuaj si-a tras ...

chocolate donut

 

7859chocolate_donut.jpg

 

LE:

I'm so drunk that i love every user of this forum, and i'm not the ADMIN!

:crack:

Editat de TM06UFO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator krime777

Motociclistii cer recunoasterea slapilor si ochelarilor de soare ca echipamente de protectie

 

small_20947.jpg

Scandal mare la rundele consultative pentru noul cod rutier intre motociclisti, Politia Rutiera si Ministrul de Interne.

 

Liderul motociclistilor Donator Remus s-a enervat si a sarit la sa il bata pe un ziarist care avea microfonul in forma de conserva. Mai mult, spune el, ziaristul i-ar fi taiat calea pe hol cand a virat fara sa se asigure.

 

Mai tarziu, motociclistul si-a cerut scuze si a recunoscut ca uraste toti conservarii, chiar si pe tatal sau care conduce o conserva gigant (este sofer de betoniera), dar ii vede pe toti soferii de conserva ca pe un rau necesar.

 

„Fara conservari nu ar mai exista obstacole/jaloane si ar trebui sa mergem doar in linie dreapta!

Va spun sincer, nu se compara nimic cu slalomul printre masini si socatul fraierului ... de ii sare shaorma din mana cand treci pe langa el cu 160 KM ... muhahahahaha!” a mai completat dl. Remus.

 

La incheierea consultarilor liderul absolut al motociclistilor a declarat pentru presa:

 

„Dragii mei, nu exista transparenta in aceasta tara, unde este CEDO, UE si NATO? Nu ne sunt respectate drepturile! Castile ar trebui scoase din regulament pentru ca sunt si vor fi inutile, mai ales la 250 de km/ora. Dupa conferinta de presa, va invit in parcare, unde va voi demonstra personal acest lucru.”

 

„Domnule ministru, va rog sa intelegeti, oamenii dau bani grei sa isi cumpere o motocicleta si nu le sunt recunoscute fetele! Asta ne doare pe noi! Cand avem casca pe figura, suntem niste anonimi fara personalitate, nu ne mai recunoaste nimeni! Nu este corect! Cei cu BMW-uri pot fi vazuti la fata iar noi, cu motocicletele, nu.” argumenteaza dl. Donator pozitia motocicilistilor.

 

Referitor la slapi dl. Donator le-a comunicat politistilor ca se folosesc doar slapi cu talpa de burete expandat care ofera protectia necesara a unui motociclist.

 

Un tanar motociclist euforic:

 

„In prima faza ne multumim si cu atat, ochelari si slapi, la anul dorim sa cerem introducerea unei noi legi! Riderii sa poata pilota la bustul gol pentru ca ne bronzam cu maneci! Acest lucru este foarte jenant! Pana si copiii fac misto de noi la strand.”

 

De aici: http://www.atitudinea.ro/articole/nebunie/motociclistii-cer-recunoasterea-slapilor-si-ochelarilor-de-soare-ca-echipamente-de-protectie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca doar cocalarii cer asa ceva, iar tu daca ai postat asta...

 

 

Mosule, de pamflet ai auzit ? Vezi ca la sfarsitul postarii e data sursa iar la sfarsitul articolului scrie clar : "Acest articol ar putea fi o gluma. Eventualele asemanari cu persoane sau evenimente reale sunt pur intamplatoare!"

 

Cand vad omuleti fara simtul umorului ...imi vine asa subit, simtul ...omorului ! :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mosule, de pamflet ai auzit ? Vezi ca la sfarsitul postarii e data sursa iar la sfarsitul articolului scrie clar : "Acest articol ar putea fi o gluma. Eventualele asemanari cu persoane sau evenimente reale sunt pur intamplatoare!"

 

Cand vad omuleti fara simtul umorului ...imi vine asa subit, simtul ...omorului ! :-L

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...