Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

One day, Facebook, Youtube, Myspace an Friendster will come toghter as one. It will be called FackYouMyFriend.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bula se plimba agale, pe aleea din fata unei frizerii. Frizerul il vede si ii spune tipului, pe care tocmai il tundea:

- L-ai vazut pe baiatul, care tot trece pe alee? E cel mai prost copil din cati am intalnit ! Uite, o sa iti arat ! Deschide usa si il cheama pe Bula. Scoate o bancnota de 5 euro si o moneda de 2 euro. Cu bancnota intr-o mana si moneda in cealalta, ii zice:

- Baiete, ia uite aici ! Ce alegi? Bula ia moneda de 2 euro si pleaca. - Ai vazut ? E cel mai prost copil ! Niciodata nu alege bancnota, e prea prost ! Nu se invata minte, niciodata! zice frizerul mandru.

Dupa ce termina cu tunsul, tipul iese din frizerie si il observa pe Bula care manca o inghetata. Merge la el si il intreaba:

- Baiete, am inteles ca de fiecare data, tu alegi moneda in locul bancnotei.

Chiar nu poti face diferenta? Nu-ti dai seama care din cele doua e mai valoroasa?

- Ba da, imi dau seama.. Dar atunci cand voi alege bancnota, crezi ca ma va mai pune sa aleg vreodata?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un bărbat stătea culcat in pat cu noua lui prietenă... După o partidă fierbinte de sex ... ea a petrecut următoarea oră mângâind testiculele lui ...o chestie care îi plăcea la nebunie ei Âşi care îi producea Âşi lui o deosebită plăcere... La un moment dat s-a întors Âşi a întrebat-o: "De ce îți place atât de mult să îmi mîngâi testiculele? "Din cauză că... mi-e tare dor de ale mele...", răspunse ea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Elicopterul, cu trei persoane la bord, a încercat să se ridice de la sol Âşi a reuÂşit să se înalțe aproximativ doi metri. La acel moment, pilotul a observat că aparatul de zbor are defecțiuni tehnice Âşi a încercat să aterizeze, însă nu a reuÂşit. Cele trei persoane aflate la bord au reuÂşit să sară din elicopter, fără să fie rănite, iar aeronava s-a prăbuÂşit Âşi a luat foc. (Ioana Burtea, ioana.burtea@mediafax.ro)

 

sursa:

http://www.gandul.info/news/un-elicopter-t...victime-7444191

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Elicopterul, cu trei persoane la bord, a încercat să se ridice de la sol Âşi a reuÂşit să se înalțe aproximativ doi metri. La acel moment, pilotul a observat că aparatul de zbor are defecțiuni tehnice Âşi a încercat să aterizeze, însă nu a reuÂşit. Cele trei persoane aflate la bord au reuÂşit să sară din elicopter, fără să fie rănite, iar aeronava s-a prăbuÂşit Âşi a luat foc. (Ioana Burtea, ioana.burtea@mediafax.ro)

 

sursa:

http://www.gandul.info/news/un-elicopter-t...victime-7444191

;) si fun-ul .... unde-i ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ea: Azi e soare, e o vara frumoasa. Imbracamintea mea va fi in ton cu spiritualitatea mea. Se va asocia feminismului meu rafinat. Va exprima fluiditate si eleganta, in completatarea unui aer adanc studiat, de sobrietate si naturalete - care mie-mi vine foarte bine, ca femeie moderna, de cariera.

 

Machiajul va fi discret, dar numai dupa ce ma voi da cu laptele de piersici si migdale pe fata, apoi cu crema nutritiva cu extract de castraveti indonezieni.

 

Taiorul deux-pieces mov deschis, bluzita roz pal, push-up. Chiloteii verde crud cu fundita roz - ca nu se stie niciodata. Trebuie un accesoriu pe negru... da, o naframa transparenta, vaporoasa, si manusi negre. Ochelarii de soare imi vor completa garderoba, conferindu-mi un aer de femme fatale. Ceasul aurit, doua inele discrete. Cerceii scumpi. Un lantisor cu inimioara.

 

Ia sa ma vad in oglinda: da. Da. Asa da. Spatele drept. Tocuri medii, astea imi scot un pic pieptul in afara si imi bombeaza fundul, dar mai discret. Plus ca imi si confera cativa centimetri in plus! Hai, ca sigur or sa ramana cu destele-n gura toti mocofanii care se zgamaie in nas la semafor.

 

El: Unde p... m... sunt chilotii curati? Las' ca mi-i pun p'aia de ieri....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dimineata, in drum spre serviciu, un evreu vede in statia de tramvai un domn bine facut si foarte bine imbracat.

Prezenta lui il intriga.

Un domn astfel imbracat nu se duce la serviciu la aceasta ora a diminetii;

daca nu se duce, inseamna ca vine;

de unde poate veni in zori de zi un domn astfel imbracat decât de la o

dama;

un domn bine vine de la o dama bine;

la noi in cartier sunt trei dame bine:

 

Natasa, care-i insa plecata la Leningrad ,

Rashela, dar de la ea vin chiar eu,

si sotia mea.

Sotia mea are trei amanti: directorul ei (firesc), directorul meu (normal),

si pe un oarecare domn Abramovici.

 

- Buna dimineata , domnule Abramovici!

- Buna dimineata. Dar de unde ma cunoasteti?

- Simpla deductie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...