Sari la conținut

Controale RAR București și împrejurimi


PzKpfW
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 113
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

La 27.06.2023 la 12:06, Leon a spus:

Corect!

Si mie mi-ar placea asta :)

 

Pe anumite chat-uri deja au scris unii ca au nevoie de toba stoc (IMPRUMUT, nu vor sa cumpere) ca sa treaca RAR-ul (ca au ramas fara talon) si cat costa taxa ca sa isi ia talonul inapoi...

 

Fiecare intelege alfel fenomenul moto.

Unii au placere maxima sa tureze motorul la nesfarsit si la ore de maxima audienta, altii isi iau SS-uri ca sa mearga exclusiv prin oras (si au doar 1-2 zone preferate pentru liniute), cei mai simpatici isi iau moto ca e cool si nu ies daca vad un nor pe cer sau bate putin vantul, etc.

E loc pentru toti sub soare.


Stii cat costa o evacuarevstoc pt mobra mea? 850 de euro. Mobra valorand acum cam tot atat dupa piata. Asa ca pus o toba aftermarket si am una stoc la un prieten in caz de RAR.

A se intelege exact ce am scris, nimic mai mult sau mai putin.

Nu ma dau niciodata prin Bucale, doar ma duc si ma intorc de la munca si ies spre margini cand plec departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred că te viza nimeni cu remarca. Și eu am doar tobe ilegale la motociclete, dar am grijă când, pe unde și cum merg. Cei la care se făcea referire mai sus sunt poserii de instagram și de Constituției care merg în turmă ca oile și știu să tragă de gaz doar pe drept. Ei și puradeii fără minte care și-au luat cotoarbe monocilindru și burlane chinezești la 200 lei.

 

O evacuare stoc este normal să coste mai mult, este mai complexă decât una “șport” și mai ales conține un catalizator cu metale scumpe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Bowser a spus:

cea  care a sutit 8 mil coco si acum e bine-mersi.

Păi la suma asta i-a putut unge pe toți, să iasă dosarul așa cum trebuie și să zacă atât cât trebuie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 37 minute, GoodKat a spus:


Sefa de la RAR nu era aia care avea o diploma de scoala profesionala de prelucrator prin aschiere? Si avea un salariu de 18,000 euro pe luna? 

Nu știu, dar am ajuns la RAR Grivița acum o lună și, în afară de fetele de la casierie care măcar au fost politicoase, am dat numai peste angajați incompetenți, aroganți, cerșetori de șpagă și obraznici. Merită niște controale mai amănunțite.

Editat de Geologu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...