Sari la conținut

7. Gran Premio d’Italia Brembo - Mugello


Postări Recomandate

Gazzetta delo Sport zice ca Gigi s-ar putea sa ne faca totusi o surpriza weekendul asta - de fapt ca ne-a si facut deja :

Whats-App-Image-2024-05-30-at-15-45-57.j

"I didn't expect" :bounce:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 742
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 9 minute, Method a spus:

Gazzetta delo Sport zice ca Gigi s-ar putea sa ne faca totusi o surpriza weekendul asta - de fapt ca ne-a si facut deja :

Whats-App-Image-2024-05-30-at-15-45-57.j

"I didn't expect" :bounce:

 

nu erai tu cu bestia? lol

JLo il da pe MM ca semnat.

 

io tot pe JM as merge, e prea in forma.

dar vedem, nu mai e mult.

 

 

*nu are cum factory cu 3 locuri, nu? :)))) echipa de cosmar in plm

 

 

*nu are cum factory cu 3 locuri, nu? :)))) echipa de cosmar in plm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, Method a spus:

Gazzetta delo Sport zice ca Gigi s-ar putea sa ne faca totusi o surpriza weekendul asta - de fapt ca ne-a si facut deja :

Whats-App-Image-2024-05-30-at-15-45-57.j

"I didn't expect" :bounce:

 

Surpriza pentru cine? Întreg pământul zice ca JM e cel mai îndreptățit pentru acel post. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, danypop a spus:

Surpriza pentru cine? Întreg pământul zice ca JM e cel mai îndreptățit pentru acel post. 

surpriza la modul ca parea ca anunta 'dupa mugello'

si ce, cu atat mai mare umilinta pt JM daca ia MM camp :)))) mor.

si ce, cu atat mai mare umilinta pt JM daca ia MM camp :)))) mor.

 

 

hmmm ce zice MM:

 

https://www.motogp.com/en/videos/2024/05/30/marc-marquez-on-2025-pramac-is-not-an-option/500237?playlistId=425969

 

 

hmmm ce zice MM:

 

https://www.motogp.com/en/videos/2024/05/30/marc-marquez-on-2025-pramac-is-not-an-option/500237?playlistId=425969

 

clar MM zice ca vrea factory.

 

clar MM zice ca vrea factory.

 

 

 

apoi zice last version bike is the main priority

sa MOR daca inteleg ceva.

 

 

 

 

apoi zice last version bike is the main priority

sa MOR daca inteleg ceva.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, frigider a spus:

surpriza la modul ca parea ca anunta 'dupa mugello'

 

 

Pai probabil a primit mai rapid răspunsul sponsorilor cu privire la MM: nu se poate, și gata, următorul :JM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postat (editat)

Ducati au gresit ca au lalait-o atat. Trebuia sa-l semneze pe JM dupa etapa din Franta. Puteau zice ca au semnat cu 2 piloti la uzina si gata. Lui MM ii ramanea sa aleaga Ducati last spec la client sau sa mearga la alt constructor(cam riscant).  Acum MM a prins aripi si sigur vrea multi bani si tot felul de garantii. 

El tot o da ca vrea cel putin "last version bike", dar tot el zice ca vrea suport (factory team) ca sa se poata bate la campionat.

Editat de ioio_viola
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, frigider a spus:

 

 

 

 

apoi zice last version bike is the main priority

sa MOR daca inteleg ceva.

 

Pai zice ca nu vrea la Pramac însă last Version bike la Gresini probabil va fi ok. 

PS. Nu prea mai avea zâmbetul cu care ne-a obișnuit în ultimul timp (poate mi se pare mie) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, danypop a spus:

Pai probabil a primit mai rapid răspunsul sponsorilor cu privire la MM: nu se poate, și gata, următorul :JM

daca asculti ce zice MM cand reporterul ii zice "gazeta delo sport a zis ca JM e semnat"  

el raspunde 'mie ducati nu mi-a zis asta'.

Acum 3 minute, ioio_viola a spus:

Ducati au gresit ca au lalait-o atat. Trebuia sa-l semneze pe JM dupa etapa din Franta. Puteau zice ca au semnat cu 2 piloti la uzina si gata. Lui MM ii ramanea sa aleaga Ducati last spec la client sau sa mearga la alt constructor(cam riscant).  Acum MM a prins aripi si sigur vrea multi bani si tot felul de garantii. 

El tot o da ca vrea cel putin "last version bike", dar tot el zice ca vrea suport (factory team) ca sa se poata bate la campionat.

sa fie el sanatos ca se poate bate si anu asta la camp.

daca nu anu asta anu viitor sigur o sa aiba date etc si o sa fie alta poveste.

nu banii cred ca-s prob, n-o fi declarat faliment, nu cred ca alearga pe seminte nici la gresini. 

si la ce show face omu pe pista... cine nu ar vrea sa ii fie sponsor?

Acum 3 minute, ioio_viola a spus:

Ducati au gresit ca au lalait-o atat. Trebuia sa-l semneze pe JM dupa etapa din Franta. Puteau zice ca au semnat cu 2 piloti la uzina si gata. Lui MM ii ramanea sa aleaga Ducati last spec la client sau sa mearga la alt constructor(cam riscant).  Acum MM a prins aripi si sigur vrea multi bani si tot felul de garantii. 

El tot o da ca vrea cel putin "last version bike", dar tot el zice ca vrea suport (factory team) ca sa se poata bate la campionat.

sa fie el sanatos ca se poate bate si anu asta la camp.

daca nu anu asta anu viitor sigur o sa aiba date etc si o sa fie alta poveste.

nu banii cred ca-s prob, n-o fi declarat faliment, nu cred ca alearga pe seminte nici la gresini. 

si la ce show face omu pe pista... cine nu ar vrea sa ii fie sponsor?

intr-un fel imi doresc MM sa mearga la Aprilia spre ex sa vedem ce iese.

dar pt el imi doresc sa mai ia 2 titluri in plm.

intr-un fel imi doresc MM sa mearga la Aprilia spre ex sa vedem ce iese.

dar pt el imi doresc sa mai ia 2 titluri in plm.

 

 

 

 

sa faca bine MM sa-si bage mintile-n cap sa stea dupa iepuri, daca mai prinde Q1 nu mai are sanse la campionat ca nu se poate bate sus, cu cine trebuie.

 

 

 

 

sa faca bine MM sa-si bage mintile-n cap sa stea dupa iepuri, daca mai prinde Q1 nu mai are sanse la campionat ca nu se poate bate sus, cu cine trebuie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

19 hours ago, Method said:

Mmm...e o greseala masiva in teoria ta - ce pilot si ce echipa crezi ca va astepta deznodamantul campionatului pt ca apoi sa semneze samd?

Până în august vor fi patru mari premii (sau chiar cinci, dacă se depășește puțin jumătatea lunii). Am un filing că pe vremea aia vom avea un lider detașat, dacă Martinatoru' o ține tot așa, și n-am niciun motiv să cred că va fi altfel - știe foarte bine că it's now or never, dacă părăsește Ducati e foarte greu de crezut că se mai poate lupta pentru titlu pe termen scurt sau mediu. Singurul care poate împiedica mutarea lui la factory poate fi chiar el. Asta în situația în care gura bate curu' sau alege banii mai mulți de la Aprilia sau Yamaha.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, apriliacluj a spus:

not gonna happen :) :)

ai vreo garantie in sensul asta? :) 

sau e doar o dorinta personala?

 

arata-mi unu care face 2 etape la rand ce a facut el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stim daca MM o sa mearga la Pramac pentru ca si Pramac fac o ducateala si o scalda. E posibil sa primeasca GP25 ramanand unde e acum. 

Desi cel mai bine ar fi fost pentru toata lumea, pentru istorie, pentru sentimentele fanilor, pentru a evita bulibaseala de acum cu Ducati Corse samd sa primeasca un GP24 si apoi un GP25 si sa concureze cu el sub steagul Honda Repsol. :v :v :) :) :). Daca poate Honda Team Asia la Moto2 sa concureze cu motor Triumph si sasiu Kalex poate si echipa mare sa faca la fel, mai ales ca au deja componente Kalex.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi intresant sa vedem potentialul Aprilia cu MM pe ea😂
Sincer, mi-ar placea mai mult un MM pe aprilia decat pe ducati. Sa vedem ce poate sa extraga dintr-o mobra care nu e cea mai buna de pe grila.

 

ma bucur pt JM daca o fi semnat, desi eu sunt inca sceptic, dar din zambetul lui cred ca s-a cam trecut peste partea de negociere.... raman detaliile, daca nu se razgandesc astia si semneaza cu MM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 minute, damager a spus:

Sincer, mi-ar placea mai mult un MM pe aprilia decat pe ducati. Sa vedem ce poate sa extraga dintr-o mobra care nu e cea mai buna de pe grila.

L ai văzut pe Honda,ii dorești raul? :)

 

MM a zis ca pramac nu e opțiune, nu are sens sa plece de la satelit la satelit.

 

A zis ca are 3 opțiuni.

Presupun : uzina,gp25 Gresini sau alta moto de uzina.

 

Daca bb e sigur de ceva, sunt și eu.

 

JM uzina, mm gp25 gresini și aia e.

 

Restul așteaptă degeaba.

Poate poate aprilia sa arunce cu bani în JM asa multi sa îl fure.

 

Daca bb e sigur de ceva, sunt și eu.

 

JM uzina, mm gp25 gresini și aia e.

 

Restul așteaptă degeaba.

Poate poate aprilia sa arunce cu bani în JM asa multi sa îl fure.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Method a spus:

Gazzetta delo Sport zice ca Gigi s-ar putea sa ne faca totusi o surpriza weekendul asta - de fapt ca ne-a si facut deja :

Whats-App-Image-2024-05-30-at-15-45-57.j

"I didn't expect" :bounce:

 

CLICKBAIT BULLSHIT.

 

Multi pe net spun ca acest ziar mai baga abureli de obicei si nu este o sursa de informatii de incredere.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postat (editat)
Acum 2 ore, apriliacluj a spus:

not gonna happen :) :)


Big like!

Acum 2 ore, frigider a spus:

 

Acum 2 ore, frigider a spus:

ai vreo garantie in sensul asta? :) 

sau e doar o dorinta personala?

 

arata-mi unu care face 2 etape la rand ce a facut el.


De data asta n-ai prins gluma!

Acum 2 ore, frigider a spus:

 


De data asta n-ai prins gluma!

 

Aoleu mizerabil merge forumu! Ma f*t in el de sistem, vorba poetului contemporan.

1 oră în urmă, B.B. a spus:

CLICKBAIT BULLSHIT.

 

Multi pe net spun ca acest ziar mai baga abureli de obicei si nu este o sursa de informatii de incredere.

 


Daca nici aia nu sunt ziar credibil... o fi Libertatea.ro...

1 oră în urmă, B.B. a spus:

CLICKBAIT BULLSHIT.

 

Multi pe net spun ca acest ziar mai baga abureli de obicei si nu este o sursa de informatii de incredere.

 


Daca nici aia nu sunt ziar credibil... o fi Libertatea.ro...

Incep sa-ti cam tremure chilotii, observ...

Incep sa-ti cam tremure chilotii, observ...

Incep sa-ti cam tremure chilotii, observ...

Editat de Speedy.K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, frigider a spus:

ce nu intelege lumea e ca MM poate da cox la o moto PRAF. 

Si cand da cox o parcheaza in pietris. 🤣

 

Acum 5 ore, frigider a spus:

sa faca bine MM sa-si bage mintile-n cap sa stea dupa iepuri, daca mai prinde Q1 nu mai are sanse la campionat ca nu se poate bate sus, cu cine trebuie.

Pai cum, nu vorbim de acelasi MM care odata ajuns pe un Ducati, indiferent ca e GP23 sau GP24 le va invarti castile pe cap micutilor? Ca asa citeam pe aici: daca trece MM93 la Ducati, restul pilotilor pot sa-si puna combinezoanele in cui, ca nu mai are rost sa se organizeze cursele, ar fi prea umilitor pt ei sa ia 1s pe tur de la legenda vie.

 

Acum 4 ore, frigider a spus:

arata-mi unu care face 2 etape la rand ce a facut el.

2 etape la rand nu tin minte in istoria recenta, dar unul de i se spune pe aici campionul de carton a plecat in Indoniezia de pe 13 si a castigat cursa. Si mai tarziu la finalul sezonului a luat si titlul.

 

Fanii  hardcore MM93 au acum aceleasi texte delulu pe care le aveau fanii hardcore VR46 pe vremea cand "doctorul" mai reusea cate un rezultat bun, desi era clar ca a intrat pe o panta descendenta. 🤪

 

Fara a avea pretentia ca le stiu pe toate, dar gandind-o ca un om care pana acum a crescut 2 echipe de oameni, MM93 nu e o optiune pt Ducati factory. Omul e un pilot absolut fenomenal si asta nu i-o poate lua nimeni, dar dpdv caracter e un gunoi si risca sa destabilizeze tot ce inseamna munca de ani de zile depusa de Gigi.

Decizia logica ar fi JM89: a avut gura proasta uneori, dar asta e din lipsa de educatie, nu din cauza unui caracter mizerabil ca al lui MM93. Anul asta oricum e mai cizelat in declaratii, deci se pare ca invata. In plus, a mai fost coechipier cu Pecco, se stiu, au o rivalitate sanatoasa, genul de rivalitate care ii impinge pe amandoi sa fie mai buni. Cu MM93 nu exista asa ceva, ala e un hapsan egoist, n-ai cum sa colaborezi cu el.

Din pacate pt el, Bastianini are niste carti f proaste in mana in acest moment. E unul din pilotii de care chiar imi place, dar Ducati factory e un capitol inchis pt el. Sper sa mearga la Aprilia, imi pare ca stilul lui s-ar potrivi f bine pe acea moto. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 26 minute, wolfybv a spus:

2 etape la rand nu tin minte in istoria recenta, dar unul de i se spune pe aici campionul de carton a plecat in Indoniezia de pe 13 si a castigat cursa. Si mai tarziu la finalul sezonului a luat si titlul.

2 etape friend, 2 sprint, 2 GP, nu e de colea :) 

 

*si pe vremea aia ducati era moto top..

Acum 27 minute, wolfybv a spus:

Fanii  hardcore MM93 au acum aceleasi texte delulu pe care le aveau fanii hardcore VR46 pe vremea cand "doctorul" mai reusea cate un rezultat bun

nu e vb de 1, de cateva consecutive,

stai comod si priveste spectacolul :) 

Acum 27 minute, wolfybv a spus:

Fanii  hardcore MM93 au acum aceleasi texte delulu pe care le aveau fanii hardcore VR46 pe vremea cand "doctorul" mai reusea cate un rezultat bun

nu e vb de 1, de cateva consecutive,

stai comod si priveste spectacolul :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, frigider a spus:

nu erai tu cu bestia? lol

JLo il da pe MM ca semnat.

 

io tot pe JM as merge, e prea in forma.

Ba da,pai sunt in continuare pana la proba contrarie.

Pana la urma si Gazetta dello Sport tot o barfa da,doar ca ei sunt mai demni de crezare,eu nu exclud posibilitatea sa gresesc cu Bastianini,pt ca tot ce facem e sa teoretizam pt ca nu avem date pe care sa ne bazam.De aia e bine sa ascultam si alte teorii,de asta am si pus asta.

JLo vorbeste si el mult despre lucruri despre care nu stie.El zice ca MM are talent,ok,nu il contrazice nimeni,dar nu e doar despre asta vorba.

Acum 6 ore, danypop a spus:

Surpriza pentru cine? Întreg pământul zice ca JM e cel mai îndreptățit pentru acel post. 

Indreptatit?Heh...cred ca cel mai "indreptatit" ar fi MM avand in vedere ca dupa 3 curse se bate aproape de la egal cu 2 care au ani si ani de experienta pe acea moto + versiune superioara + suport de uzina unii dintre ei.Dar iarasi,ca si mai sus,nu e vorba doar despre talent sau doar despre cine e indreptatit.

Dar intradevar JM e indreptatit la un ghidon de uzina,can't argue that.

Acum 6 ore, ioio_viola a spus:

Ducati au gresit ca au lalait-o atat

Deloc.Semneaza chiar repede.

Acum 5 ore, Kagemusha a spus:

acă părăsește Ducati e foarte greu de crezut că se mai poate lupta pentru titlu pe termen scurt sau mediu. Singurul care poate împiedica mutarea lui la factory poate fi chiar el. Asta în situația în care gura bate curu' sau alege banii mai mulți de la Aprilia sau Yamaha.

True that - cine pleaca de la Ducati cam greu se mai poate lupta la titlu.

Ce bani multi la Aprilia? - lui Q care e campion mondial i-au dat 4mil.Lui JM care e prospect vorba aia cat crezi ca ii dau?

Yamaha?Aahahhaha.Yamaha i-a dat 12 mil lui Q,salut bani de salariu la pilotul 2.

Acum 5 ore, danypop a spus:

Tot ce se poate,tot ce se poate.

"it was only first contact,but it went well,i can't say anything for now,let's see if we can put everything together and close the deal"

Asta e mai mult decat un zvon venit chiar si de la Gazetta dello Sport.

Acum 5 ore, tourist1 a spus:

E posibil sa primeasca GP25 ramanand unde e acum. 

Cred ca cea mai mare posibilitate dupa cum se dau lucrurile.

Acum 5 ore, damager a spus:

Ar fi intresant sa vedem potentialul Aprilia cu MM pe ea😂
Sincer, mi-ar placea mai mult un MM pe aprilia decat pe ducati. Sa vedem ce poate sa extraga dintr-o mobra care nu e cea mai buna de pe grila.

Nu va pleca MM never la Aprilia.E prea mult de munca si el nu mai are timp sa invete o moto noua,si aia sa faca un salt (pt ca le trebuie un salt ca sa se bata cu Ducati 4real),iar asta inseamna 2-3 ani.

Ar fi interesant totusi intradevar :)

Mie pe JM mi-ar fi placut sa il vad la aprilia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 47 minute, frigider a spus:

nu e vb de 1, de cateva consecutive,

stai comod si priveste spectacolul :) 

Pe o motocicleta pe care nu e f greu sa faci o figura frumoasa cand ai talent din plin. Si stim ca nu talentul e cel care-i lipseste, carentele sunt in alta parte.

Totusi, cu tot talentul lui, pana sa vina la Ducati s-a zbatut in pietris in asa hal incat anul trecut la un moment dat Pedrosa avea mai multe puncte adunate in 2 weekend-uri decat MM93 in toate cursele de pana atunci. 

Funny cum fanii hardcore au ajuns sa se bucure si de niste locuri 2-3, in conditiile in care acum ceva vreme ar fi fost un dezastru daca ajungeam  in acest punct al sezonului si idolul lor nu bifase inca o victorie. Deh, incepeti sa acceptati realitatea, desi nu va vine usor😄

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, wolfybv a spus:

Fanii  hardcore MM93 au acum aceleasi texte delulu pe care le aveau fanii hardcore VR46 pe vremea cand "doctorul" mai reusea cate un rezultat bun

nu e vb de 1, de cateva consecutive,

stai comod si priveste spectacolul :) 

Acum 6 minute, wolfybv a spus:

s-a zbatut in pietris

daca tii minte a zis ceva de genul 'daca vreau pot sa merg cu juma de sec mai lent nu o mai pun jos dar nu de asta sunt aici, sunt aici sa dau cox".

Acum 6 minute, wolfybv a spus:

s-a zbatut in pietris

daca tii minte a zis ceva de genul 'daca vreau pot sa merg cu juma de sec mai lent nu o mai pun jos dar nu de asta sunt aici, sunt aici sa dau cox".

Acum 7 minute, wolfybv a spus:

Funny cum fanii hardcore au ajuns sa se bucure si de niste locuri 2-3, in conditiile in care acum ceva vreme ar fi fost un dezastru daca ajungeam  in acest punct al sezonului si idolul lor nu bifase inca o victorie. Deh, incepeti sa acceptati realitatea, desi nu va vine usor😄

echipa noua, moto noua, date zero.

una e sa ai ochi, alta e sa vezi.

stai tu chill ca nu vorbim despre Zarco care cauta prima victorie de GP.

 

ce vrei sa zici? ca Peco si JM sunt extraterestri pe langa el, ca o ard pe moto la zi?

LOL :crack:

Acum 7 minute, wolfybv a spus:

Funny cum fanii hardcore au ajuns sa se bucure si de niste locuri 2-3, in conditiile in care acum ceva vreme ar fi fost un dezastru daca ajungeam  in acest punct al sezonului si idolul lor nu bifase inca o victorie. Deh, incepeti sa acceptati realitatea, desi nu va vine usor😄

echipa noua, moto noua, date zero.

una e sa ai ochi, alta e sa vezi.

stai tu chill ca nu vorbim despre Zarco care cauta prima victorie de GP.

 

ce vrei sa zici? ca Peco si JM sunt extraterestri pe langa el, ca o ard pe moto la zi?

LOL :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 5/29/2024 at 4:36 PM, Cavaleru said:

apoi spune ca Miller si Binder tre sa isi imbunatateasca rezultatele avand in vedere perfrmatele lui Acosta

 

A spus asta despre Miller și Augusto Fernández, nu despre Binder.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marquez spune clar ca nu vrea la Pramac iar Gazeta Sporturilor italiana a dat o stire care nu e adevărată, Ducati nu au ales încă.

Iar se pare ca MM are ofertă pe masă si de la KTM.

P.s. KTM este optiunea 3.

 

 

https://m.gpone.com/en/2024/05/30/motogp/marquez-i-have-3-options-for-the-future-the-decision-before-sachsenring.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3MKVWYik2JnOTU5Ps60Ixpxsr_pdnSA1oj3sVJKk-uK6_NLWGCkXVLbGA_aem_AcdzSp5-TwK_00J1ayqiQA1drFvR996wS6yJwoy3uccxHeimQRiH8YnbJhVZnzeSULu5jH-to6UzD9nb6lqIEe0B

Acum 10 ore, Speedy.K a spus:

 


Daca nici aia nu sunt ziar credibil... o fi Libertatea.ro...

 

Gazeta delo caca sunt uneori mai rău ca libertatea. De unde crezi ca au învățat meserie ziarele românești?

Si vezi ca nenea ala nu zice nicăieri in articol ca s-a semnat ceva. Doar in titlu.

Nenea ala de la gazeta delo caca stie cat stim si noi si a dat-o cum vrea el sa se întâmple în speranța ca se va întâmpla.

Tare mi-e ca astfel de articole vor enerva pe cineva care are putere de decizie in chestiunea asta..

Acum 10 ore, Speedy.K a spus:

 


Daca nici aia nu sunt ziar credibil... o fi Libertatea.ro...

 

Gazeta delo caca sunt uneori mai rău ca libertatea. De unde crezi ca au învățat meserie ziarele românești?

Si vezi ca nenea ala nu zice nicăieri in articol ca s-a semnat ceva. Doar in titlu.

Nenea ala de la gazeta delo caca stie cat stim si noi si a dat-o cum vrea el sa se întâmple în speranța ca se va întâmpla.

Tare mi-e ca astfel de articole vor enerva pe cineva care are putere de decizie in chestiunea asta..

https://www.facebook.com/share/r/mHcB7GD4WBiNL2C4/

 

https://www.facebook.com/share/r/mHcB7GD4WBiNL2C4/

 

Acum 15 ore, Method a spus:

Gazzetta delo Sport zice ca Gigi s-ar putea sa ne faca totusi o surpriza weekendul asta - de fapt ca ne-a si facut deja :

Whats-App-Image-2024-05-30-at-15-45-57.j

"I didn't expect" :bounce:

 

Reports in Italy are claiming Martin is the favourite to sign for the factory Ducati team, but when asked about those rumours, Marquez said he hasn’t been informed of any decision.

 

Speaking to MotoGP.com, Marquez said: “At the moment, the news from Ducati is not like this. They have not informed me in this way.

Acum 15 ore, Method a spus:

Gazzetta delo Sport zice ca Gigi s-ar putea sa ne faca totusi o surpriza weekendul asta - de fapt ca ne-a si facut deja :

Whats-App-Image-2024-05-30-at-15-45-57.j

"I didn't expect" :bounce:

 

Reports in Italy are claiming Martin is the favourite to sign for the factory Ducati team, but when asked about those rumours, Marquez said he hasn’t been informed of any decision.

 

Speaking to MotoGP.com, Marquez said: “At the moment, the news from Ducati is not like this. They have not informed me in this way.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...