Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Clar ;)

 

Pana acum am mai vazut 4 identice. 2 tipi, 2 tipe. Un tip si-o tipa ii cunosc.

Deci este un motor frumos, echilibrat, pana si din punct de vedere sexual :D

 

@adidas: Sunt inconfundabil, ca-s galben din cap pana-n....brau, ca cizmele-s negre :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

F4i la treaba!

Data viitoare trage-ma de mana, ca de fiecare data cand vad un F4 ca al tau ma tot uit :D

 

tare tipu' dar o tinea doar cat il tinea gazul ...ii era unpic frica sa ii dea a doua...si tot zicea ca a facut greseala ca si-a schimbat pinioanele...ptr ca tot la fel o ridica exact cu pinioanele ei originale....

 

asea...deci..ce facem cu intalnirea aia intre cbr f-isti?...sa stabilit ceva...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata sau Duminica? Eu nu pot veni ca plec maine pe Valea Doftanei si de acolo direct la ai mei la Roman. Next week poate :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri la arc am vazut a DOUA tipa cu motor identic identic cu al meu....sa-mi trag una.

lasa ca si eu te-am vazut ,te chinuiai sa o scoti din boschetii de la arc ,ti-a luat vreo 2 minute sa te impingi in picioare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca si eu te-am vazut ,te chinuiai sa o scoti din boschetii de la arc ,ti-a luat vreo 2 minute sa te impingi in picioare ;)

 

 

Duamneeee da ce se vede lumea asta......uf..... :D :)

 

eu nu vam vazut pe nici unul....decat pe adidas ca e in calduri se pare... :)

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

tocmai am venit de la omologare..respins ;)

motivul ?! :D : - semnalizatoare spate culoare alba ( obligatoriu galbena )

- bec pozitii fata albastru ( se cere alb )

- asa am luat bestia ce sa fac...

- daca cineva se incumeta sa ma ajute la un schimb sa-mi fac si eu omologarea saru'mana

 

moto e cbr f4 sport, stau in Dr. Taberei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca si eu te-am vazut ,te chinuiai sa o scoti din boschetii de la arc ,ti-a luat vreo 2 minute sa te impingi in picioare :)

 

Aha, tu erai ;)

Si te uitai si radeai in loc sa vii sa ma tragi si pe mine eh? :D

 

Ce sa-i fac dom'le daca loc langa bordura nu mai aveam, cricu intra in asfalt...am bagat-o la iarba verde. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai bine v-am gasit eF-istilor ;)

Eu Iulia, una bucata F3. O am de un an si sunt fooooarte multamita. O cheama Xena (iF-XNA) :) Intruniri , plimbari (plimbare???) , dictutii ? I'm in !

salutare!!! nu team mai vazut la arc...probabil ai venit mai tarziu. poate ne vedem la ursu :D ride safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' adidas...mi-a parut bine ;) ...dar imi pare rau ca nu mi-ai prezentat si motoru' :D

 

Era murdar si imi era rusine sa-l prezint asa :) Si mie mi-a parut bine de cunostinta :)

 

sal

tocmai am venit de la omologare..respins :)

motivul ?! :) : - semnalizatoare spate culoare alba ( obligatoriu galbena )

- bec pozitii fata albastru ( se cere alb )

- asa am luat bestia ce sa fac...

- daca cineva se incumeta sa ma ajute la un schimb sa-mi fac si eu omologarea saru'mana

 

moto e cbr f4 sport, stau in Dr. Taberei

 

Cauta o solutie de compromis cu semnalizatoarele alea sau cumpara-ti becuri normale..si pe pozitie la fel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia 600RR Adi, 954 nu e prea mare pentru oras? Ce-i drept si eu as alege 954 datorita dimensiunilor si look-ului :D

 

Are careva Casco la CBRica? Vreau sa-mi fac si eu..

Editat de adidas00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia 600RR Adi, 954 nu e prea mare pentru oras? Ce-i drept si eu as alege 954 datorita dimensiunilor si look-ului :D

600RR nu'mi place ca si pozitie, e prea in maini. M'a deranjat si stand pe loc pe una, nu vreau sa stiu cum e sa mergi 30km pe zi prin oras.

954 il vreau pentru cuplu, look (cred ca e cea mai frumoasa honda..) si pentru pozitie, care, desi e sport, nu e radicala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un up de la mine si bafta la dat. mivv-ul ala se aude monstruos :D

multumesc, esti dragut, inca nu am facut anuntul la bursa. dar o sa'l pun si acolo.

si da, mivv... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

luati motoru neamuleee !! :D si pe mine ma bate un gand nebun sa-mi iau un 1000rr ;) . am mers 2 zile pe unul si m-am indragostit. Daca vii pana la cta weekendul viitor ti-l dau o tura :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lumee...help me out cu o chestie..

stie careva cat ulei intra intr-un cbr 600 f1? ca in carte scrie ceva, pe motor altceva..si in ea practic...altceva..

clar si la sigur stiti cat ulei trebuie sa intre???

 

multumesc..anticipat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia 600RR Adi, 954 nu e prea mare pentru oras? Ce-i drept si eu as alege 954 datorita dimensiunilor si look-ului :D

 

Are careva Casco la CBRica? Vreau sa-mi fac si eu..

 

eu am la un cbr 600 f4 din 2000 ,rata lunara de 120 ron daca esti interesat te pot pune in legatura cu persoana care mi-a facut mie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...