Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR RR


Reverse
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutari, am nevoie de tot angrenajul mecanic de la scmimbatorul de viteze, mai axact pedala si axul exterior care leaga axul din cutia de viteze.. Am gasit sa iau un rr si are pus pe el power shift sau cu Doamne iarta-ma ii spune. Are panoul de comanda la mana, 2 butoane unul de urcat in trepte si unul de retrogradare. O uratenie totala daca nu esti obisnuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit sa iau un rr si are pus pe el power shift sau cu Doamne iarta-ma ii spune. Are panoul de comanda la mana, 2 butoane unul de urcat in trepte si unul de retrogradare. O uratenie totala daca nu esti obisnuit.

Hint: Pune anunt ca dai moca mizeria aia contra pieselor de care ai nevoie. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de vanzare pentru:

 

- 600RR 03-04 suport + scarita dreapta spate impecabile nezgariate - 40 euro

- 600RR 03-04 suport scarita dreapta pilot + pedala frana in stare buna 40 euro

- 600RR 05-06 suport scarita pilot stanga + ambele scarite aftermarket 40 euro

- 600RR 05-06 parbriz OEM in stare buna 50 euro

 

0721463444 sau sorin@spit-ct.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am de vanzare pentru:

 

- 600RR 03-04 suport + scarita dreapta spate impecabile nezgariate - 40 euro

- 600RR 03-04 suport scarita dreapta pilot + pedala frana in stare buna 40 euro

- 600RR 05-06 suport scarita pilot stanga + ambele scarite aftermarket 40 euro

- 600RR 05-06 parbriz OEM in stare buna 50 euro

 

0721463444 sau sorin@spit-ct.ro

poate interesesza pe cineva, far cbr 1000 rr din 2004 fara pozitie si senzorul de inclinare,foarte putin ciobit, dar reparat si facut fumuri,cu becuri incluse la 100 euro si carrene partea dreapta 50 euro.se pot vedea pe http://www.bikeshop.ro/show_acc.php?id=92737 si

 

http://www.bikeshop.ro/show_acc.php?id=92739 tel:0745357037 Virgil

Editat de virgilcampo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Quick Shifter parca se cheama nu?

E ala de iti intrerupe scurt aprinderea cind schimbi treptele ca sa o faci fara ambreiaj? dar la mina... cam ciudat dar... cred ca e treaba de obisnuinta.

n-are legatura cu quick shifter-ul....ala e altceva

asta avea ca un servomotor care actiona schimbatorul de viteza din cele doua butoane de pe ghidon...unu pt "up", unul pt "down"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

cand vreti voi... eu ma bag.. ca as vrea sa vad si eu pareri despre motoreta asta in general si sa aud dif tobe :cheers: oricum daca are cineva toba mivv x-cone pe 1000rr sa imi dea si mie de stire ca vreau sa o aud live. ms mult si hai cu intalnirea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand vreti voi... eu ma bag.. ca as vrea sa vad si eu pareri despre motoreta asta in general si sa aud dif tobe :cheers: oricum daca are cineva toba mivv x-cone pe 1000rr sa imi dea si mie de stire ca vreau sa o aud live. ms mult si hai cu intalnirea

 

 

dupa ce iti iei toba sa te uiti la semnatura mea :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia vezi brembo ca ti-am facut o oferta :(. daca o onorezi... scapi si tu de acarete si eu de niste bani care ma incurca :cheers: ce zici?

 

Ce ati zice de o intalnire cat mai curand... dati-va si voi cu parerea care ar veni si care nu pe /index.php?showtopic=535461 ca sa stim daca organizam. pacat e ca e doar pt cei din bucuresti si imprejurimile capitalei. hai k astept posesorii de 600/1000rr sa se stranga pt ca am vazut ca multi fzr-isti,hornetisti s.a.m.d fac intalniri de genul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand vreti voi... eu ma bag.. ca as vrea sa vad si eu pareri despre motoreta asta in general si sa aud dif tobe :what: oricum daca are cineva toba mivv x-cone pe 1000rr sa imi dea si mie de stire ca vreau sa o aud live. ms mult si hai cu intalnirea

Salut

trimite-mi un pm caind vrei sa auzi x-cone pe 1000 rr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bob ti-am tot lasat vreo 2 Pm-uri si nimic... iar pt shokatu... coane nu dai toba aia jmechera??? ca eu am PC si filtru .. ia fa-mi un pret pt ea dar nu sari calu ca stiu si eu preturile. ce zici te bagi?

 

P.S. - Facem si noi intalnirea aia de RR-uri? haideti dati o data sa ne vedem cu tontii :D

Editat de alecs_1000rr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bob ti-am tot lasat vreo 2 Pm-uri si nimic... iar pt shokatu... coane nu dai toba aia jmechera??? ca eu am PC si filtru .. ia fa-mi un pret pt ea dar nu sari calu ca stiu si eu preturile. ce zici te bagi?

 

P.S. - Facem si noi intalnirea aia de RR-uri? haideti dati o data sa ne vedem cu tontii :D

 

 

nu se da nimic inca... vorbim mai incolo ... cred ca o fac. ori o dau toata.

 

asfalt uscat.... ( in 2 sapt maxim revin pe strazi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are suportul scaritei din dreapta,pentru un 600 RR din 2004, il rog sa-mi dea de veste. si un pret va rog

Editat de ovidius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistit ca si eu ma chinui de ceva timp si nu cred ca va iesi ceva... eu oricum as vrea sa vad o intalnire de RR dar vad ca nimeni nu zice nimic in afara de noi 2. dar putem sa facm noi 2 si sigur mai vin vreo 2-3 si incetul cu incetul poate ne-om strange mai multi. ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...