Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox
 Share

Postări Recomandate

da tovarase

avem! si de ij ,si de jupiter,minsk,voshod,virago[seamana ] de care vrei..

 

 

 

am ghidon cz175 15 ron

poti sa ii faci o poza? ....sa vad si eu ...ca pretul e belea ...bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

as avea nevoie de semnalizari cu leduri ptr voshod pe spate; cand bate soarele nu prea se vad cele pe care le am,desi sunt noi noute...

voshodul nu are baterie...

astept pareri eventual informatii de unde sa fac rost de ce am nevoie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da tovarase

avem! si de ij ,si de jupiter,minsk,voshod,virago[seamana ] de care vrei..

 

Pai domne, de Ij

Iti dau un pm pt detalii, alea alea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moshnegutzu
care aveti pe acasa un motor care sa mearga de comunista. preferabil intr-un piston????

am eu de mobra dar e desfacut ambreiajul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu de mobra. imi trebuie unul de cz sau asemanator ca doar ce am faramat unul de jawa si nu mai am motor pe cadru. nu conteaza serie si alte alea ca tin motocicleta de off road deci nu e inmatriculata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca omu a luat 10 zile provocat de pamfletar si de corul lui renumit atunci e de plecat prin vaioage.In tarisoara asta mai e unul

care a ajuns nasol din cauza gurii.Si langa aia trei care joaca table ar mai fi un loc si pentru marele cititor din abecedarele comunistelor

de care eu m-am cam multumit.Asa era corect.Este extraordinar cum turma sare la gatul victimei pamfletarului nostru.Cine are timp

poate verifica ca(fara virgula)e o gasca care(tot la fel)ne controleaza pe toti si ne umbla la falci pe rand.Condusi de pamfletar(sau

dusi)oamenii au impresia ca le apartine coltul comunistelor si ca l-ar putea cumpara,ca gigi.Refuz sa cred ca motociclistii pot fi dusi

de nas ,precum soferii.Refuz sa cred ca exista francmasoni intre motociclistii de epoca.Sanatate.

Off topic.

Eu am avut sportivitatea de a recunoaste ca am gresit jignindu-l pe drobu. Dar dragii de moderatori nu au auzit de "raportul de cauzalitate", adicatelea cine e cauza, sursa acestor flame-uri. Doar au sters postul in care le aratam cu ce consideram eu au gresit ei. Dar nu au avut sportivitatea de a-si recunoaste propriile greseli. Am primit un ban care m-a afectat extraordinar, ce sa spun... :bigstar: Tocmai luasem un concediu sa invat pentru licenta si sa merg la munte cu familia. Nu am avut timp de net, uneori nici macar semnal GSM (ce bine e fara semnal... :) ).

Cat despre drobu, doar urmariti ce fel de postari are si va edificati asupra persoanei.

Eu inchei aici cu polemica.

Probabil voi mai lua un ban, dar eu sunt o persoana dintr-o bucata, spun lucrurilor pe nume, chiar daca adevarul supara pe unii.Dar vorba ceea : "Ce nu ma ucide ma caleste".

Sa auzim de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut capac de la grupul spate de URAL 8.103 din 92. Pe bani !!!

 

Sta motorul in garaj si trece vara :)

...Ural, Nipru tot aia...renunti la doua prezoane, pui in locul lor doua suruburi cu cap inecat dinspre interior , sau sudezi si prelucrezi cele doua orificii , sau mai dai doua gauri in bascula, sau bati doua cepuri de lemn de arin sau mar in orificiile nefolosite, si ar mai fi vreo 49 de solutii ca sa nu treaca vara si sa te dai cu el..

Danyoldmoto poate aduce capace de nipru...

forum placut! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Ural, Nipru tot aia...renunti la doua prezoane, pui in locul lor doua suruburi cu cap inecat dinspre interior , sau sudezi si prelucrezi cele doua orificii , sau mai dai doua gauri in bascula, sau bati doua cepuri de lemn de arin sau mar in orificiile nefolosite, si ar mai fi vreo 49 de solutii ca sa nu treaca vara si sa te dai cu el..

Danyoldmoto poate aduce capace de nipru...

forum placut! :D

 

 

nu merge capac de nipra la tipul asta de grup, are busonul de ulei chiar pe capac in drept cu bascula, pe cand nipra are busonu ala cu joja direct pe grup.........se subantelege ca nu mai ai cum sa bagi ulei in grup cu capac de grup de nipra :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu merge capac de nipra la tipul asta de grup, are busonul de ulei chiar pe capac in drept cu bascula, pe cand nipra are busonu ala cu joja direct pe grup.........se subantelege ca nu mai ai cum sa bagi ulei in grup cu capac de grup de nipra :D

...merge elegant...se da o gaura filetata in carcasa grupului, in partea de sus...de 10...

Daca m-as incorda un pic poate ca as gasi si o fotografie...

Revin....forum placut! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar capac grup spate pentru URAL 8.103 din 92.

 

nou sau folosit.

 

are cineva evacuari goale(fara site si alte chesti/...) de voshod...sau ceva care sa se potrivesca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva evacuari goale(fara site si alte chesti/...) de voshod...sau ceva care sa se potrivesca?
am eu tobe de voshod originale cu site cu tot la 50 ron ambele sau 70 ron negociabil.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu tobe de voshod originale cu site cu tot la 50 ron ambele sau 70 ron negociabil.

 

vreau tobele de voshod! Goale! Fara site si fara coturi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...