Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox
 Share

Postări Recomandate

baietiiiii am nevoie de ajutorrrr

 

 

imi trebuie tija aia(tot ansamblul respectiv) care se prinde de pedala de frana si imprima miscarea spre tamburul spate

 

are cineva????rog ajutor ! pt ij p5

is 3 pese .1. dela tamb de frina tija cu filet lunga,2 pesa depe bascula,3 si tija la pedala de frina.

Editat de pedros
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai daca omu a luat 10 zile provocat de pamfletar si de corul lui renumit atunci e de plecat prin vaioage.In tarisoara asta mai e unul

care a ajuns nasol din cauza gurii.Si langa aia trei care joaca table ar mai fi un loc si pentru marele cititor din abecedarele comunistelor

de care eu m-am cam multumit.Asa era corect.Este extraordinar cum turma sare la gatul victimei pamfletarului nostru.Cine are timp

poate verifica ca(fara virgula)e o gasca care(tot la fel)ne controleaza pe toti si ne umbla la falci pe rand.Condusi de pamfletar(sau

dusi)oamenii au impresia ca le apartine coltul comunistelor si ca l-ar putea cumpara,ca gigi.Refuz sa cred ca motociclistii pot fi dusi

de nas ,precum soferii.Refuz sa cred ca exista francmasoni intre motociclistii de epoca.Sanatate.

Adrian, tu eÂşti un om cu cel puțin două fețe! Pe de o parte te iei de "pamfletar" Âşi de "corul lui renumit" (aici m-am simțit "atacat" :) ), iar pe de alta, abia aÂştepți să te întîlneÂşti cu parte din acest "cor" la plimbarea de la sfîrÂşitul lunii mai (unde sper să ne cunoaÂştem, pentru că voi încerca să ajung Âşi eu, dacă voi fi în țară), plus că îi mai Âşi ajuți cu piese Âşi sfaturi pe prietenii "pamfletarului", ceea ce apreciez!

Apropo, eu am făcut pe "avocatul lui @drobu" în două situații: prima dată a fost cînd te-ai luat de el aiurea (din punctul meu de vedere!), deÂşi nu fuseseÂşi la Dîmbul Morii, iar a doua oară atunci cînd omul a fost înjurat de o persoană care nu-l cunoaÂşte, dar nici nu vrea să-l cunoască! Ideea e simplă, nu-mi place să fiu atacat, nici eu Âşi nici prietenii mei, e logic să le iau apărarea!

@cardanu, aÂşa cum ziceam, nu vreau să fac pe avocatul cuiva, dar, pînă una alta, eu n-am sesizat nici o înjurătură în posturile lui @drobu, chiar dacă unele sînt mai acide!

La întrebarea asta: "Oricum, daca e asa de "aspru" de ce trebuie sa fii tu avocatul lui?" am dat răspunsul mai sus, e subliniat!

 

Toate bune! :D

 

 

P.S. Scuze de off topic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de un cot de tobă de Planeta5 în stare cît mai bună!

Toate bune! :D

 

Pentru a nu fi complet off topic, revin cu cererea de mai sus.

Toate bune! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

is 3 pese .1. dela tamb de frina tija cu filet lunga,2 pesa depe bascula,3 si tija la pedala de frina.

 

are cineva?

 

 

devanzare.??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar: - la un pret decent canea rezervor pentru hoinar. (la a mea sa rupt gatu ala care intra pe furtun :wacko: )

- kit piston honda dio de 43 mm.

 

 

 

Am eu kit piston de honda(piston,segmenti,bolt,sigurante) 0727991367-Mihai.

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut! am si eu nevoie de crabotii din cutia de viteze de jawa 350 TS si de coliviile de la arcuri pentru acelasi tip de motocicleta ...va rog eu mult ...sunt praf ai mei ...a venit caldura si vreau sa ma plimb :wacko: ...care aveti dati-mi de veste 0730897213 sau PM ....nu vreau DONATIE!sau daca tine omul neaparat nu refuz

Bafta!

Editat de kta_bmxpunk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor.

 

As avea mare nevoie de niste piesee de Jawa 350TS. Astept PM cu cererile voastre si niste poze daca se poate!

Multumesc anticipat.

 

 

Beatris

 

 

 

Motor de jawa 350 ogarul cu totul.

Am si cutie de viteze de jawa 350 ogarul.

 

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor.

 

As avea mare nevoie de niste piesee de Jawa 350TS. Astept PM cu cererile voastre si niste poze daca se poate!

Multumesc anticipat.

 

 

Beatris

stiu o jawa TS complecta, in stare foarte buna , proprietar in portugalia, o vinde cu 300 euroi,

motorul refacut de un tatae maestru in ungaria :wink: (eu am dus si adus motorul in masina)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un far in stare buna(oglina in principal ca pe restu' dau cu vopsea). Imi trebuie pt un voshod, dar poate fi se de altceva ca se potrivesc intre ele.

Salut. Kamazule ce ai nevoie, doar oglinda, s-au tot farul. Am impresia ca farul de Nipru este identic cu cel de Voshod. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Kama3-ule da-mi un PM sa vedem cum procedam. Indiferent de ce ai scris ti-l trimit cu becuri cu tot (5w-pozitie si 40-45w faza scurta-lunga) sa nu ai incarcare prea mare pe magnetou. La pret, faci tu o propunere decenta. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un ghidon de jawa ts 350 are cineva? de preferat intr-o stare cat de cat acceptabila ...sau orice ghidon asemanator cu cel de jawa ....

pentru o honda deauville "ciuparita" :D

salut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tovarasi,

 

scarite de Ij are careva? sau de orice care se potrivesc si la Ij, evident...

 

drepte :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tovarasi,

 

scarite de Ij are careva? sau de orice care se potrivesc si la Ij, evident...

 

drepte :D

da tovarase

avem! si de ij ,si de jupiter,minsk,voshod,virago[seamana ] de care vrei..

 

 

un ghidon de jawa ts 350 are cineva? de preferat intr-o stare cat de cat acceptabila ...sau orice ghidon asemanator cu cel de jawa ....

pentru o honda deauville "ciuparita" :D

salut!

am ghidon cz175 15 ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...