Sari la conținut

Accident Cu Morti, Plevnei, Bucuresti


Purghy
 Share

Postări Recomandate

Mie imi este de ajuns la cate am vazut pana acum....fratilor haideti sa mergem la sectia de politie unde dracu l-au dus pe nemernicul ala ....si sa facem ceva....nu stiu ce , dar ceva trebuie sa facem.

Nu vreau sa instig la violenta sau la alte acte anti-sociale ( desi daca ar fi dupa mine , l-as baga cu capul sub rotile unei masini)....dar trebuie sa luam atitudine.

Daca exista careva care se va duce la sectie...dati-mi si mie un tel si vin imediat 0748.117.600 Adi

R.I.P :) :) :D :hurt: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 901
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am vazut stirea pe ProTV acum. Au prezentat cat de cat obiectiv, dar trebuiau sa isi dea ei in stamba cu ceva, si anume cu titlul stirii "Vieti zdrobite in viteza". Desi motoreta aia nu era deloc bushita decat usor. Era si un flacau de la Dac Motors prin cadru

[/quote

 

 

Flacaul de la Dac era Ambidextru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ala s-a pishat pe tine si nu a vrut el sa iti acorde prioritate, si daca asa se intampla in cazul multora voi de ce nu va pishati pe ei ?

 

eu asta fac, ai gresit, PLATESTI TATA !

asa se intampla si in cazul de fata, sa plateasca scump asta care a facut-o....CAT MAI SCUMP ! :)

 

 

Ce-i faceai maimutei cu basculanta de santier si cu ranga in minte??? Unde-ti cautai tu dreptatea? De unde luam eu martori? Ma si grabeam sa-mi iau copilul de la gradinita...Fi serios,n-aveai ce-i face!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP , alte cuvinte nu mai am ... am vazut reportajul si am ramas fara replica.am inteles ca mergeau cu 40km/h asa s`a zis la tv.Orice ne-am dorii noi sa ii facem e prea tarziu 2 oameni nevinovati nu mai sunt printre noi dar sper si sunt sigur ca o sa plateasca pt fapta sa.

RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ACEST EVENIMENT TREBUIE SA NE IMPULSIONEZE SA LUAM ATITUDINE!

 

Si daca ii cunoaste cineva pe cei care au murit sa scrie aici poate putem ajuta familiile cu ceva...

 

dragut gestul dar nimic nu-i mai poate ajuta.ti-o spun din experienta.daca vrei sa ajuti pe cineva,ajuta-i pe motociclistii inca in viata si spunea cineva mai sus ca ar trebui sa facem echipe de politie populara si cum gresesc cretinii trebuie arsi pe loc.ASTA SINGURA SOLUTIE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :) RIP...pana acum m-am multumit sa citesc opiniile de pe forum....cu unele am fost de acord....cu altele nu...insa am considerat ca intotdeauna viteza excesiva a fost factor determinant intr-un accident cu urmari grave.....se pare ca m-am inselat...prostia...nesimtirea....unui astfel de posesor de categorie CE...ne-a demonstrat contrariul..si din pacate sunt multi ca el....RIP :D :hurt:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stirea pe protv http://www.protv.ro/stiri/eveniment/bucure...-camion-de.html

 

priviti cat de calm este, poate de frica a stat in cabina post-17459-1189699720_thumb.jpg parca merita o bataie sau trebuie sa fim pasnici ?

 

:)

Editat de valisorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :D RIP...pana acum m-am multumit sa citesc opiniile de pe forum....cu unele am fost de acord....cu altele nu...insa am considerat ca intotdeauna viteza excesiva a fost factor determinant intr-un accident cu urmari grave.....se pare ca m-am inselat...prostia...nesimtirea....unui astfel de posesor de categorie CE...ne-a demonstrat contrariul..si din pacate sunt multi ca el....RIP :hurt: :rose:

 

Nu uita de noroc/ghinion, astea au o influenta in TOATA viata ta ce nu-ti poti imagina! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este primul meu post in aceasta sectiune. Nu sunt genul care sa arunc cu RIP-uri insa cazul asta m-a infiorat.

20 ani, un copil probabil plin de bucurie ca in sfarsit i-a venit motorul dupa ce a mers mult pe scuter. Pacat de bucuria lui, pacat de viata lui si a pasagerei, pacat de vietile distruse ale paritilor si rudelor. Un nemernic de camionagiu. ieri o duba mi-a rupt toata partea stanga la masina. Pe drumurile europene sunt satul sa vad camioane si TIR-uri depasind cu 130 si dupa aia rasturnate in sant. Sunt incostienti si criminali.

 

Dumnezeu sa-i odihneasca in pace. Sper ca baiatul asta sa se poata odihni acolo unde se duce, macar faptul ca a apucat sa-si implineasca visul de a merge pe motor sper sa-i linisteasca sufletul.

 

De asemenea, sper ca daca este adevarat si fata era fiica unul colonel MAPN, acesta sa aibe acces la parghiile necesar pentru a asigura un proces corect si o pedeapsa cat mai mare pentru mizerabilul acela de sofer.

 

:D :) :)

Editat de Khael
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dureros.condoleante familiilor...am sarit imediat pe reportajul de pe pro-tv sa vad de e vre un cunoscut...

 

ce facem?stam cu mouse-ul in mana si cu mitinguri si "party-uri" asa credeti ca se rezolva ceva? organizati va WTF ! eu voi fi la romana!

 

:) :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu m-am lamurit cu nimic. Inteleg ca a fost un accident tragic, dar iar nu se stie cine a fost (poate il cunoastem), am inteles de undeva de un anume "TRAIAN", mai multe detalii daca se poate... cine a fost fata, pasagera? Dupa descrierea facuta de o prietena care s-a nimerit in zona in momentul accidentului ere vorba de o fata foarte tanara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rip celor 2 :) :)

 

<small>--- Mesaj completat în 13 Sep 2007 19:16 -------------</small><br/>

stirea pe protv http://www.protv.ro/stiri/eveniment/bucure...-camion-de.html

 

priviti cat de calm este, poate de frica a stat in cabina post-17459-1189699720_thumb.jpg parca merita o bataie sau trebuie sa fim pasnici ?

 

:D

Nu cred ca el ar fi fost soferul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu stirea pe pro tv .Mi sa facut frica , Cred ca de acum incolo , Port vesta si ziua . Imi pare rau pt motociclist si ''prietena lui'' :D :hurt: :rose:

 

Era sa ma calce si pe mine odata , cu ''raba'' eu veneam pe drumul cu prioritate , din partea dreapta a lui , el vroia sa traverseze drumul principal ,avea stop . (intersectie) Veneam eu cu vreo 60 .. mai era putin pana la el , cand vad ca pleaca de pe loc , Nici nu se uita spre mine , daca franam ma opream in fata lui , asa ca am accelerat .. A trecut la 1 metru in spatele meu, si abea dupa ma vazut , franand dupa ce a trecut de axa drumului , oprinduse pe jumate din banda mea de mers , Ma uit in spate , franez dupa ce trec de el si spun ''nu te uiti , bagamias P*** in mata . Era un cioroi bronzat , muncitor dinala de drumuri .. :rose: etc. Incepe si el sa ma injure :rose:

 

 

 

P.S. bine ca am scapat :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saracii tineri, :) :D fara cuvine am ramas, totusi nu e posibil sa fi avut o viteza ceva mai mare si in momentul impactului sa fi avut 40km/h? Si gunoiului cu TIR-ul......nici nu stiu ce sa-i doresc.....sa raman toata viata lui o leguma imputita si sa-l calce toti in picioare. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este cu siguranta tragic.....am ramas socata...am vazut la tv numarul motocicletei care era cam asa-023332. Dumnezeu sa-i odihneasca in pace!!!!!

Asa se intampla cand avem de-a face cu o lume inconstienta si iresponsabila ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...