Sari la conținut

Accident Bucuresti - Pta. Domenii 9.11.2007 - Amimagz


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

Daaa... Violator de babe indeed! :D Daca nu era cu gipsul si restul, nicio baba din salon n-avea scapare! :cheers: :lol:

 

Are babe in salon? Da ceva gagici singurele care au alunecat pe gheata si si-au fracturat ceva nu-s pe-acolo? C-am inteles ca si asistentele-s acre. Ce pana mea bre misule? Fa si tu cerere sa te mute in alta parte.

Noroc cu fetele astea faine de pe forum ca mai vin din cand in cand peste tine. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 457
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hehe :P bine-ai revenit pe forumu asta plin de simpatizanti, motociclisti alcoolisti violatori de babe, satanisti si nebuni delegati :D

 

deci, vad ca ne-am miscat repede si dracushorul si-a facut datoria de drac si ti-a trimis parola aia, sa ne poti gasi mai lejereanu :( party-u a fost super beton, si a coincis cu ziua lu' sith da regret ca n-am bagat pt tine la urna si ceva etichete de bere :lol: vezi ca despre party s-a scris pe la alcoolisti, si aici am postat eu azi dimineata, cand am ajuns acasa:

 

/index.php?showtopic=152671

 

hai sa te faci bine si sa iesi sa ne alcoolizam :cheers: (trec pe la tine sa-ti aduc gazeta? :D )

 

motoru, nu-ti fa griji....cum am zis...fieru se face :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am citit si eu tot topicul. misule, toti suntem alaturi de tine si voua care ati postat si va pasa I SALUTE YOU !!!

cat despre cocalari manelisti cu masini de miliarde luate de taticu':SA-MI FAC SCHIURI DIN CRUCEA VOASTRA!

 

ps: misu, cand iesi, te astept la moldova sa bem o stacana de vin :cheers:

 

--- Mesaj completat în 18 Nov 2007 17:29 -------------
azi am citit si eu tot topicul. misule, toti suntem alaturi de tine si voua care ati postat si va pasa I SALUTE YOU !!!

cat despre cocalari manelisti cu masini de miliarde luate de taticu':SA-MI FAC SCHIURI DIN CRUCEA VOASTRA!

 

ps: misu, cand iesi, te astept la moldova sa bem o stacana de vin :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are babe in salon? Da ceva gagici singurele care au alunecat pe gheata si si-au fracturat ceva nu-s pe-acolo? C-am inteles ca si asistentele-s acre. Ce pana mea bre misule? Fa si tu cerere sa te mute in alta parte.

Noroc cu fetele astea faine de pe forum ca mai vin din cand in cand peste tine. :D

 

e una pe vis-a-vis de patul lui peste care a dat masina pe trecerea de petoni. tinerica si dragutica... :D . roachere, poate o scoti si tu in club in week-end :P .

 

am fost la mishu azi, daca sunteti suparati si cu moralul la pamant, va recomand o vizita la nenea mishu, va pune zambetul pe buze pana la urechi :lol: .

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost la mishu azi, daca sunteti suparati si cu moralul la pamant, va recomand o vizita la nenea mishu, va pune zambetul pe buze pana la urechi laugh.gif .

 

Tentant! De bine ce-mi iau tzepe incercand sa-mi iau motorul :D

 

e una pe vis-a-vis de patul lui peste care a dat masina pe trecerea de petoni. tinerica si dragutica... mwink.gif . roachere, poate o scoti si tu in club in week-end biggrin.gif .

 

Discobol in salon? Sistem audio?? Chitara electrica macar? :D

 

Get well soon nenea. Pe majoritatea deja i-am plictisit cu intrebarile de newbie, imi trebuie audienta noua :lol:

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaa... Violator de babe indeed! Daca nu era cu gipsul si restul, nicio baba din salon n-avea scapare!

 

Ceva mai bun decat 2 babe nu-mi doreai si mie :P

 

Salutare,

Ma bucur sa aud vesti de la tine...Sanatate si Iarna usoara...

 

Multzam frumos! O sa fie cea mai usoara iarna.. Sunt in concediu, ce draq?

 

Noh bine-ai revenit, s-a baut si pt tine aseara. Venim si je si Kali luni peste tine, vrei mandarine sau portocale? C-am inteles ca ti-a adus Ozzy banana si doua mandarine Tz-aduc filme? Bautura?

 

Va astept!! Fructe nu.. va roooog! Am o livada aici.. Filme merg.. Berea ar intra perfect, dar astia nu au inteles ca eu am de fapt piciorul rupt si nu sunt racit.. asa ca baga antibiotice in mine :D

 

Are babe in salon? Da ceva gagici singurele care au alunecat pe gheata si si-au fracturat ceva nu-s pe-acolo? C-am inteles ca si asistentele-s acre. Ce pana mea bre misule? Fa si tu cerere sa te mute in alta parte.

Noroc cu fetele astea faine de pe forum ca mai vin din cand in cand peste tine.

 

Am facut cerere deja sa ma mute acasa dar cica mai dureaza..

 

hehehe!!! bv man!! ma bucur sa vad ca esti ok!! bine ai revenit;))

 

Si eu ma bucur sa vad ca esti bine.. Stii ca am de dat o bere de mult, nu? Cand ies de aici, nu te iert :cheers:

 

bine-ai revenit pe forumu asta plin de simpatizanti, motociclisti alcoolisti violatori de babe, satanisti si nebuni delegati

 

deci, vad ca ne-am miscat repede si dracushorul si-a facut datoria de drac si ti-a trimis parola aia, sa ne poti gasi mai lejereanu. Party-u a fost super beton, si a coincis cu ziua lu' sith da regret ca n-am bagat pt tine la urna si ceva etichete de bere

 

/index.php?showtopic=152671

motoru, nu-ti fa griji....cum am zis...fieru se face

 

Da-l draq de fier... Altul la rand!

@dracushorul si @mih sunt oamenii care m-au reintrodus in secolul 21 :)

Si inca ceva.. cu etichetele inteleg, dar ceva continut ai pus deoparte? :hug:

 

azi am citit si eu tot topicul. misule, toti suntem alaturi de tine si voua care ati postat si va pasa I SALUTE YOU !!!

cat despre cocalari manelisti cu masini de miliarde luate de taticu':SA-MI FAC SCHIURI DIN CRUCEA VOASTRA!

 

ps: misu, cand iesi, te astept la moldova sa bem o stacana de vin

 

Multzam pentru tot! Cu vinul mai greu la mine, dar am o iarna intreaga sa ma antrenez :)

Aia cu schiurile e geniala... Si economica pe deasupra :lol:

 

e una pe vis-a-vis de patul lui peste care a dat masina pe trecerea de petoni. tinerica si dragutica... roachere, poate o scoti si tu in club in week-end

 

am fost la mishu azi, daca sunteti suparati si cu moralul la pamant, va recomand o vizita la nenea mishu, va pune zambetul pe buze pana la urechi

 

Alooooo!! Chill! Sa fie la ea acolo.. Stii bine ca-s pe alta frecventa :(

 

man, we`re here. sper ca maine seara sa trec pe la tine. get well soon.

 

La multi ani (cu intarziere) in primul rand!!! Va astept pe toti, oricand vreti! (Azi e bine sa ajungeti pana in 6:30-7:00 ca sa nu aveti pb..)

 

Discobol in salon? Sistem audio?? Chitara electrica macar? :D

O electrica ar merge, dar am mana in ghips.. Plus ca nu-mi permit sa calc in picioare puternicul curent literar Gutza si sa poluez cu prostiile mele :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa omule, multa bafta, insanatosire grabnicoasa, si roata pe cap boracilor care merg cu jipanele ca orbetii.

 

Stiu ca nu ne cunoastem, dar nu se poate, chiar asa practic la mine-n fata cashii sa te dea lumea jos de pe cal.

 

Get well soon, si :lol: , dupa care :cheers: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei Misu-le daca stiam ca ai livada langa salon dreq iti aduceam una nealcoolizata :( ...bere mah ca ...companie draguta am vazut ca ai.( except asistentele care e acrituri bleah :D )

 

O sa mai trec pe la tiine ca as vrea sa vb cu medicul tau sa-mi spuna si mie ce si cum.

 

In rest pune de haleste ca ma fortezi altfel sa-ti aduc cand te-oi externa 2 caramizi sa nu te ia vantu pe sus iar in afara de asta vezi ca iti slabeste si "jucarica" !!! :D :cheers:

 

HAI LIBERARE! :lol:

 

P.S: moamaaa ce o sa mai ai de dat de beut! pleaca aia de la "birou" in vacanta in Caraibe dupa ce termini de beut bere cu toata lumea. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva mai bun decat 2 babe nu-mi doreai si mie :)

(...)

Haidi bre... doar nu ma luasi in serios! :P

Stii vorba aia din batrani: "iti doresc ce imi doresti tu mie si sa ti se-ntample tie!" :( Ma rog, adapteaza si tu, ca na... nu chiar tot se potriveste "manusa". :) I like boys, you don't, spre exemplu. :cheers: (am bolduit, sa nu lase loc de interpretari! :D )

 

Te-am pupat, Mishule! Da-te tare in continuare! :D

 

 

 

PS: pentru cine nu stie, prin "da-te tare!" nu l-am injurat, dar asta e raspunsul lui (mai nou). Il intreaba lumea "Ce mai faci?" si el raspunde "Ma dau tare!". (vizitatorii "stie! :lol: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apai nu mai sariti pe el, ca mananca :cheers: Imediat dupa operatie, nah, ti-e greu sa mai si basculezi, dar din ce povesteste Mishulica, inteleg ca este chiar torturat cu prea multa mancare :lol:

 

Ina avea dreptate, colegu' Mishu e o fantana de optimism acum, desi are montat Sputnik-ul pe picior. Intr-adevar are livada de fructe acolo, daca va mai duceti puteti sa bagati dulciuri in el, la greuceanu, face bine la tonus :D

 

Mishule, mai trecem pe la tine, Kali s-a inteles bine cu vecina ta, sper ca si tu sa te intelegi la fel de bine cu ea. Fruntea sus ca vin si cu filme next time... :P :D

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate Misule! Si ne vedem sambata cum am spus!

 

apropo, merge trucul cu ping www.xxx... -t?

(modemu zapp mereu face d-astea..intrerupe cand citesti o pagina, considera el de "dashtept" ce e ca daca nu descarci nimic nu-ti mai trebe netu si il taie :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti slabeste si "jucarica" !!! :D :lol:

 

:( Termina bre cu prostiile.. Si fara motor si fara (...) Nu se poate domn'e!!

 

Haidi bre... doar nu ma luasi in serios! :)

 

Normal ca nu :P

 

Kali s-a inteles bine cu vecina ta, sper ca si tu sa te intelegi la fel de bine cu ea. Fruntea sus ca vin si cu filme next time... :P :)

 

Ma inteleg exceptional.. Eu ii spun sa taca, ea imi spune ca tre' sa dea apa la vaca..... Ne intelegem :D

 

vezi ca mai ai ceva ccnp .avi p-acolo daca te pasioneaza

 

ps: o sa trec in weekend sa-ti aduc un disc de la gabi

 

Poi o sa bag ochiul si pe acolo :hug: Mi-a zis mie Gabi ceva.....

 

apropo, merge trucul cu ping www.xxx... -t?

(modemu zapp mereu face d-astea..intrerupe cand citesti o pagina, considera el de "dashtept" ce e ca daca nu descarci nimic nu-ti mai trebe netu si il taie :(

Se pare ca merge..... uneori :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaaa Mishule, acu mi-am adus eu aminte de unde te stiu bine pe tine :P te ajut sa-ti faci IJ-u pana iti iei alta mobra, cand oi iesi? :(

 

Man, poate ajung prin weekend la tine, da tre sa vin cu cineva ca-i labirint mare pana la tine :D

 

Am ceva playboy acasa, vrei? :cheers: si vezi poate o corupi si tu pe fatuca aia simpatica de ti-e vecina :D

 

Apropo....le-ai violat pe babele alea din camera? :lol:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo....le-ai violat pe babele alea din camera? :cheers:

 

Cum se le violeze,nu intelegi ca omu' are nevoie de ajutor?!Trebuie sa i le tina cineva virtos,ca daca face vreuna vreo miscare in "8" risca baietu' sa mai bage si alte parti componente in ghips! :lol:

Asa ca hai sa-l ajutam cumva,sa nu-l reclame babele! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum se le violeze,nu intelegi ca omu' are nevoie de ajutor?!Trebuie sa i le tina cineva virtos,ca daca face vreuna vreo miscare in "8" risca baietu' sa mai bage si alte parti componente in ghips! :cheers:

Asa ca hai sa-l ajutam cumva,sa nu-l reclame babele! :lol:

nu fug astea acu. se impiedica sigur. :D

 

Am ras la greu. Chiar ca pleaca aia in Caraibe daca te apuci sa dai de baut la toti. Se termina rezerva de bere din tara bre.

Ralucone, tare faza cu sputniku. :D Nu l-am vazut inca pe mishu, da zicea el ceva de niste fiare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...