Sari la conținut

Accident Bucuresti - Pta. Domenii 9.11.2007 - Amimagz


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 457
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poi daca joi ii scot astia statia MIR din picior lui Mishu, merem vineri. poate reusesc s-o iau si pe kali din nou. poti sa vii cu noi, @remu1 :lol:

 

Mishule, pai si a dat saraca apa la vaca sau o mai amagiti mult? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bafta Mishule...

Sa te faci bine repede sa bem cum ai zis in mesaju' ala...

Gramada mare de oameni + bere multa + karaoke la ursu... o sa uiti de picior cand o sa te zgarie motoristii turmentati pe timpan! :cheers: :D

 

P.S.

Ai grija cu paienjenii aia! :D

Si vezi ce faci cu paienjenoaica aia de langa tine...ca lumea zice p-aici ca-i cam 'bestie' :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai misule lasa dracu motoru si ia-ti masina e mai sigur eu asa am facut

 

 

bravo!

 

Mishule....mi-e rusine sa ma prezint la tine fara pastrama aia nenorocita! :cheers: Ca trebuie timp sa o prepar, timp de care...sa ma f.t...nu-l am! Ce-ti face membrul....bionic???? Terminator 4! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te ajut sa-ti faci IJ-u pana iti iei alta mobra, cand oi iesi?

 

O sa-l facem si p-ala... Dar fara Playboy, da? Nu de alta, dar am o retinere :rose:

 

sa intzeleg ca e blonda?

 

Mai mult alba :P

 

Cum se le violeze,nu intelegi ca omu' are nevoie de ajutor?!Trebuie sa i le tina cineva virtos,ca daca face vreuna vreo miscare in "8" risca baietu' sa mai bage si alte parti componente in ghips!

Asa ca hai sa-l ajutam cumva,sa nu-l reclame babele!

 

Reclamatiile babelor sunt, probabil, ultima mea problema :) Dar va puteti ocupa de ele daca vreti... :moto:

 

Sanatate multa si un nou motor cat mai curand !

 

Iti doresc o iarna usoara, si Mos Craciun sa vina la tine cu un motor nou

 

Numai bine

 

Multzam frumos :) Sper si eu la o mobra noua, dar o sa am destul timp sa ma gandesc si la asta :hug:

 

nu fug astea acu. se impiedica sigur.

 

Am ras la greu. Chiar ca pleaca aia in Caraibe daca te apuci sa dai de baut la toti. Se termina rezerva de bere din tara bre.

Ralucone, tare faza cu sputniku. Nu l-am vazut inca pe mishu, da zicea el ceva de niste fiare.

 

Sunt deja impiedicate domn'e :D :D

 

Ma bucur ca ai revenit back in bussines!! Nu te cunosc, insa asta este irelevant, iti doresc sa te faci bine cat mai repede, moralul te va ajuta foarte mult. Suntem cu ochii pe tine in continuare! Sanatate maxima Mihai!

 

Multumesc pentru tot suportul :)

 

Cind mai mergeti pe la @amimagz , ca singur nu prea imi vine ca nu-l cunosc ? Daca ma maninca .

 

Daca vrei sa vii, esti binevenit oricand :D O sa ma recunosti usor... Am cele mai multe fiare din salonul asta :)

 

Mishule, pai si a dat saraca apa la vaca sau o mai amagiti mult?

 

A dat apa la vaca.. Tocmai d-asta a doua zi a dat boul lapte :P Pt mai multe detalii va trebui sa discutati cu ea...

 

Bafta Mishule...

Sa te faci bine repede sa bem cum ai zis in mesaju' ala...

Gramada mare de oameni + bere multa + karaoke la ursu... o sa uiti de picior cand o sa te zgarie motoristii turmentati pe timpan!

 

Bere multa.... :cheers: Suna bine asta!

 

--- Mesaj completat în 21 Nov 2007 08:45 -------------

bai misule lasa dracu motoru si ia-ti masina e mai sigur eu asa am facut :lol:

 

Masina?? 'oi lua si o masina, dar nu ca sa las motorul :(

 

bravo!

 

Mishule....mi-e rusine sa ma prezint la tine fara pastrama aia nenorocita! :rose: Ca trebuie timp sa o prepar, timp de care...sa ma f.t...nu-l am! Ce-ti face membrul....bionic???? Terminator 4! :rose:

Vino bre fara pastrama :moto: Ca nu aia e pb... Bionicul sper sa fie mai ok de maine incolo.... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa Mishule !

 

Nici eu nu te cunosc , da avem un lucru in comun . De donat nu am reusit ca de....cica nu's sanatos...da am donat dincolo . Am fost intr-o seara pe la spital ca aveam ceva treaba cu tata pe acolo(niste cusaturi si la el, si-a tras fermoar in palma) da era cam tarziu ora 23:00 . M-am invartit eu pe la etaju 2 si nu prea m-am descurcat :cheers: .Al draq de deprimant spitalu ala(ca doar e spital de..) .

 

Ce sa mai zic ... ? decat :lol: SANATATE !! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit :D

Hai ca am vb si cu unul din doctori azi si mi-a spus ca marea lor grija vis-a-vis de operatie este sa nu apara o infectie... In rest, am sanse sa scap relativ ieftin... Adica doar o operatie sau 2.. Ramane de vazut, in functie de cum evolueaza totul... In cel mai rau caz ar fi vb de vreo 5 operatii, asa ca nu e cazul de prea mari tragedii.. Sunt viu si voi putea povesti :lol:

 

daca scapi doar cu 2 operatii cel tarziu in vara esti pe mobra.

de saptamana viitoare incep sa apar pe la floreasca, ca au sectie de fizioterapie buna.

Vorbeste si tu din timp despre recuperare chiar pe segmente - mana cand se poate, picior cand se poate, nu le lasa pe toate odata

 

p.s. la municipal sunt mai multe bunaciuni decat la floreasca :cheers: (vorbesc de asistente si stagiare )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zidule, nu i-ai vazut colegele de salon, nu stii ce spui, chiar nu stii ce spui :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb aseara cu Misu si inca nu s-a decis echipa de chirurgi daca operatia o sa fie azi sau maine...da aflam noi.

 

BAFTA MISU'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheers:

 

P.S: abia astept sa bem o bere cu toata gasca la "birou"! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va duceti sa donati singe daca v-ati facut vaccin antigripal in ultimele 2 saptamini. Eu am stat ieri 1 ora si cava (m-au pus sa fac si examen pulmonar) si pina la urma m-au respins din cauza vaccinului.

Multa sanatate Misule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bro, sunt alaturi de tine si o sa fiu in continuare!!!

 

Fa-te bine, multa lume are nevoie de un prieten ca tine, oamenilor buni nu trebuie decat sa le fie bine, asa ca fa-te bine!!!!!

 

 

Multa bafta!! Te sustin psihic in timpul operatiei si-ti tin pumnii! Daca ai nevoie de ceva urla!!!

 

Max

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mishule, tin-te tare si muuuulta bafta... :lol: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu iti tin pumni!!!

 

Si eu am facut vreo 10 operatii pana acuma din cauza unu accident banal :D ...i nasoala toata treaba dinaintea operatiei...ca dak operatia e la 7 jumate te scoala pe la 6 asistentele iti dau nush ce calmante...ai un sentiment de frica, dar nuti dai seama dak e frica sau ba :lol: ...in salon simti o atmosfera nasoala...cand te baga in sala e operatie frica se dubleaza...te suie pe masa de operatie(mai incomoda decat sa stai intins pe asfalt intr-o zi de vara) te conecteaza la aparatele care indica bataile inimii, iti pune masca de oxigen, te leaga la maini :P , iti aplica un fluturas pe unde iti administreaza tot felu de balarii si perfuzii, si te acopera cu un cearceaf lasand libera doar zona care tre operata...(si dak te adoarme atunci devii incostient{un fel de coma}) ceea ce la tine nu cred ca o sa se intample...deci cate o data in timpul operatiei o sati vina sa iei bisturiul sa il bagi la doctor in tampla... :D

Dupa ce operatia i terminata si iti revii cat de cat in putere...iti vine sa bei o bere de fericire ca s-a terminat...

Cam prin asta am trecut eu si cam aceiasi poveste o vei avea si tu! Stiu ca la ora asta sigur nu vezi postul meu si dimineatza nici asa nu vei avea chef sa intri pe forum deci eu nu ti-am facut nici o stare de indispunere sau nimik alceva...

Astept sa fii apt si cu chef sa scrii experientza prin care ai trecut... si sa-mi zici cam in ce masura am avut dreptate din ce am scris...Mie prima operatie mi sa parut cam sumbra restul mi s-au parut la fel(fara nici un fel de adaptare "la mediu"),(la majoritatea am dormit belea...ultimele 3 au fost asa pe "viu").

Inca o data Mishule bafta si iti tin pumni!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...