Sari la conținut

Tavaleala Pe Magheru - Bucuresti - 1 Martie 2008


Alex_NRG
 Share

Postări Recomandate

discutii de duminica :wave: ...

vine primavara... si ne mananca intre buci..luati-o incet.

.. bine ca nu e grav,si a avut echimapent.. ca sunt unii zmei fara echipament care bla bla bla ...deja sunt offtopic...

raid sief :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frateeeeeeee...sunt nou pe forum...am fost azi pe magheru...deci am trecut pe langa mec si plm erau mai multi unu k un gixer de 1000 model 2007, o cagiva mito de 125, un r6 model 2001 si inculpatu o kawa de 600 ...plm....eram in statie aklo la magheru ies motoristii se aude o limitare....o frana si ma uit in stanga venea motoru taras spre mine...am tras'o pe gagik'mea k era sa ne ia pe am2 motoru pe sus :burnout: :wave: ....ala k kawa a stat 10 sec pe jos si s'a ridicat, a venit garcea si plm..am plecat...ala k kawa avea o creasta rosie si viziera heliomata...si avea nr de inmatriculare b-56 (cred) CUF

 

Si tu ai intrat pe forum ca sa ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca o data sunt mandru de faptul ca sunt roman. incepand de la stramosii nostrii, dacii, nu pierdem nici o ocazie sa aratam celorlalti ce corecti suntem noi si ce incompetenti ne inconjoara. ba mai mult- ne defaimeaza si pe noi astia perfecti (eu am facut asta si noroc ca nu s-a uitat sa mi se spuna). da!!! cum dracu nu m-am gandit atunci cand am mers prima data pe motocicleta ca pot sa o patesc din cauza altuia sau ca poate altul sa o pateasca din cauza mea? dar asta din urma nu se poate ca numai restul lumii e vinovata. sa fie clar!

mai intru cateodata pe aici si caut sa trag si eu invataminte din greselile altora. din pacate nu pot caci pierd firul intre doua injuraturi. nu am decat sa gresesc singur in continuare.

si inca ceva: ie unii de care zice altii ca nu stie sa scrie. nu ieste important asta. daca astia a invatat cateva cuvinte elementare ca pwla (nu stiu ce o insemna dar arata bine cu "w") sau chiar unele expresii inteligibile numai de intelectuali aici e locul ideal sa isi exerseze talentele literare.

asa ca hai dracu sa nu mai deschidem atatea topicuri. deschidem unul singur in care ne bagam si ne coatem unde vrem si ce avem si lasam libere topicurile in care se folosesc semnele de punctuatie clasice. poate vrea si bunicul meu sa citeasca si sa isi aduca aminte cum era pe carpatiul lui si nu o sa inteleaga ce e PLM.

cine deschide topicul de injuraturi si de acuzari si de ce o mai vrea pwla noastra sa faca?

plm!!! simt nevoia sa spun ceva cand vad ca ie atatia aratatori cu degetul :burnout: pe lumea asta.

Editat de flooriin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sar astia mici de poponeata in sus! :burnout: reisari mici ce sunteti! Dar nu va ganditi ca nu numai viata celui care a cazut a fost pusa in pericol! "forjatorii" p...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Ce sar astia mici de poponeata in sus! reisari mici ce sunteti! Dar nu va ganditi ca nu numai viata celui care a cazut a fost pusa in pericol! "forjatorii" p...

 

 

 

odata si odata se va termina bulanul si la smecherie ...dar asta cred ca stim cu totii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sar astia mici de poponeata in sus! :burnout: reisari mici ce sunteti! Dar nu va ganditi ca nu numai viata celui care a cazut a fost pusa in pericol! "forjatorii" p...

:wave: zeule :crack: a gresit si omu si ati sarit repede pe el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zeule a gresit si omu si ati sarit repede pe el

 

 

eu nu am "sarit" pe el! ci pe cacaciosi d-astia ca tine de merg la bulan! :burnout: va dati o data pe luna pe amkart si poate...POATE la Serres(ca am vazut ca este la moda) dupa care... sunteti coiosi in trafic! A...scuze...sa nu uit de Cheia! Da copii...iarna nu-i ca vara! :wave:

 

Asa ca lasa basinile de copil intretinut din banii parintilor si incearca sa fortezi putin neuronul! :crack: Multa bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am "sarit" pe el! ci pe cacaciosi d-astia ca tine de merg la bulan! :burnout: va dati o data pe luna pe amkart si poate...POATE la Serres(ca am vazut ca este la moda) dupa care... sunteti coiosi in trafic! A...scuze...sa nu uit de Cheia! Da copii...iarna nu-i ca vara! :wave:

 

Asa ca lasa basinile de copil intretinut din banii parintilor si incearca sa fortezi putin neuronul! :crack: Multa bafta!

1. la mana ti-am vb frumos ... vad ca tu nu sti ... asa ca ia-te de o ureche si da-ti 2 capace

2. cred ca ti-a intrat in reflex faza cu copil intretinut din banii parintilor ... ce te oftici ca un pusti are un job mai bine platit decat tine ... batranule ... asta ca avem mai multi neuroni :crack:

3. amice .... esti idiot

Editat de RaveBoy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a gresit si omu si ati sarit repede pe el

 

 

1. mistourile si remarcile ieftine la iau ca pe insulte! din pacate sunt obisnuit cu oameni cu o inteligenta cat de cat dezvoltata! :burnout: iar de jignit...nu jignesc in mod gratuit si nu faceam referire numai la acest post al tau! :wave:

 

2. de unde reiese ca mi-a intrat in...reflex? :crack: si...imi semnezi tu cumva fluturasul de salariu sa vezi cat castig?

 

3. speachless

 

4. mai incearca! nu ai dovedit ca i mai mult de un neuron!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti fan de imi urmaresti posturile si asa destul de rare? nu jignesti in mod gratiuit ? pai cre ca cacacios si basinos la tine nu sunt jigniri a?

iar faza cu serres'u tot nu am inteles la ce te-ai referit ... a vorbit invidia din tine ca nu te dai la fel sau care e faza ?

vezi ca mai nou e la moda sa te dai la tot campionatu

Editat de RaveBoy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am "sarit" pe el! ci pe cacaciosi d-astia ca tine de merg la bulan! :burnout: va dati o data pe luna pe amkart si poate...POATE la Serres(ca am vazut ca este la moda) dupa care... sunteti coiosi in trafic! A...scuze...sa nu uit de Cheia! Da copii...iarna nu-i ca vara! :wave:

 

Asa ca lasa basinile de copil intretinut din banii parintilor si incearca sa fortezi putin neuronul! :crack: Multa bafta!

noi mergem la bulan...tu mergi la...talent? tu esti de fapt fatalau si nu prea mergi ... visezi la hornetu ala sa-l faci avion iar el va ramane intotdeauna motor de fata...sau de incepator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar faza cu serres'u tot nu am inteles la ce te-ai referit ... a vorbit invidia din tine ca nu te dai la fel sau care e faza ?

vezi ca mai nou e la moda sa te dai la tot campionatu

 

 

din seria de intrebari "mi-ai semnat tu fluturasul de salariu?" iti mai adresez inca una: m-ai vazut cum merg? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, ok, ne dam in offtopicuri, fuga la popcorn si cola, apoi repede inapoi cat e pauza publicitara.

 

J-E-N-I-B-I-L!

 

Hormoni de primavara? care o are mai mare? Exista PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi mergem la bulan...tu mergi la...talent? tu esti de fapt fatalau si nu prea mergi ... visezi la hornetu ala sa-l faci avion iar el va ramane intotdeauna motor de fata...sau de incepator

 

offff m-ai spart la faza asta ....na ca sa te simti bine urmeaza intrebarea care o astepti ... CAND NE DAM ?

 

 

:burnout: :wave: :crack: e bine sa mai intru din cand in cand pe forumul asta! ma destind!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...