Sari la conținut

Useri neseriosi/Clienti tepari


mertan
 Share

Postări Recomandate

topicul fara suparare e inutil. de ce spin asta : cine are minte in cap, stie ca cei de mai sus ( si altii ) sunt vanzatori seriosi si n-au nevoie sa le confime cineva.

cine n-are prea multa materie cenusie oricum n o sa creada :)

 

personal am luat de la multi din ei si ii am lista " scurta" de " supplieri" :)

 

lista de " tepari" cred eu ca e importanta.

Poate pentru 20% din useri e inutil topicul. Mie mi se pare un demers bun asta, sa promovezi omul care ti-a promis si a livrat ce trebuie, in termenii agreeati. Topicul de 'tepari" este de cele mai multe ori pur subiectiv, aici insa un om intreg la cap face o medie intre aprecierile primite de un user de la x altii si alege in cunostinta de cauza.

Zic si eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 396
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

recomand si eu userul mexykanu!, cate comenzi am avut acute la el,nu am avut nici o problema.

+1

Adaug și userul square pentru echipamente /căști, foarte serios și nico de pe motomarket.Buy-talk.Com

Editat de yoyo_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate pentru 20% din useri e inutil topicul. Mie mi se pare un demers bun asta, sa promovezi omul care ti-a promis si a livrat ce trebuie, in termenii agreeati. Topicul de 'tepari" este de cele mai multe ori pur subiectiv, aici insa un om intreg la cap face o medie intre aprecierile primite de un user de la x altii si alege in cunostinta de cauza.

Zic si eu...

as fi de acord dar cu cealalta parte a raportului. sau ceva facut " sticky ". sau..orice mod de a avea o lista cu " + " dar una singura, actulizata

un topic cred ca nu prea are impact pentru ca nu i totul " la un loc".

just my 2 cents

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de pus pe rana, tot eu raman cel mai bun. :alcy:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,la punctul asta iti dau dreptate. Nu pot dovedi ca el a stiut despre defect.

Dar cu siguranta a stiut ca a suferit un accident iar probabilitatea de a fi strambe era mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

huo.jos cu kampur, e ruda cu aia de fura mobre in Ro. Dan popescu repede sa intre pe net de la spital daca i-au scos camasa de forta si sa explice.

 

honda este o rusine modiala, e antichristul, cum sa spui ca e impecabila ? vrei sa vina toti din gasca robert/roland sa te jupoaie ? n ai vauzut ce a patit sarmanul robert/roland de la asta ?l-au ciuruit..

Pt. un tip care se vinde ca un mare credincios și iubitor de oameni faci un flame foarte energic. Ehh, nu-i bai, ești și tu un biet păcătos, ca noi ceilalți. Sincer, ți-aş da report dar nu e butonul în versiunea mobile.

 

Dar nu știu de ce mă mai stresez, cînd m-oi da eu pe forum măcar 10 la sută din cît te dai tu, atunci de-abia voi avea permisiunea să cer voie să scriu și eu ceva :blbl: :moron:

Editat de zĂŽmbesc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era o gluma, nu te aprinde.

 

cine nu intelege o privire nu va intelege 1000 de vorbe.

Știu bine că era o glumă, am un simț al umorului foarte bine dezvoltat; ție, pe de altă parte, se pare că îți place să faci glume pe seama altora dar nu îți place ca alții să facă glume pe seama ta. :) Editat de zĂŽmbesc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Eu am fost foarte multumit de rezultatul muncii urmatorilor oameni (preturile practicate raman la latitudinea fiecaruia):

* Reconditionator de roti enduro/cu spite - Grosvater din TM. Contact @cstelia pentru a da de el. Calitate maxima, la nivel de restaurare. Nu va deranjati daca vreti ieftin si romaneste.

* Cel mai bun om cu care am colaborat pe parte de stickere - Mircea CBF1000 din TM. Pe langa munca de design si decupajele impecabile ale unor stickere milimetrice, de apreciat seriozitatea si minutiozitatea in cazul unor lucrari de aplicare foarte meticuloase. La fel, calitate maxima si preturi pe masura. Il recomand mai ales daca aveti lucrari atipice si grele.

* Reparatii, constructie carene sport si alte elemente moto din fibra - Dino de la ResinCorse. Lucreaza f. bine si are preturi f. decente. Un om cu o experienta foarte indelungata in domeniu.

* Sablare / vopsire electrostatica - Giz Powdercoating.

* Retapitare sei moto - MotoDan TM.

 

Exclusiv TM:

* Cel mai bun sudor in inox - Adi de la http://www.luxlineinox.ro. Eu am ajuns la el pentru un cot de toba dar asta este nici 5% din portofoliul lui. F. serios, modest si cu preturi f. bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate pentru 20% din useri e inutil topicul. Mie mi se pare un demers bun asta, sa promovezi omul care ti-a promis si a livrat ce trebuie, in termenii agreeati. Topicul de 'tepari" este de cele mai multe ori pur subiectiv, aici insa un om intreg la cap face o medie intre aprecierile primite de un user de la x altii si alege in cunostinta de cauza.

Zic si eu...

 

trist, trist. daca primirea a ce astepti si in onditiile in care astepti devine peste medie / mediana...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator suzuki_fan

Userul Nationalistul - E baiat fain si frumos al dreaq ! (sorry de poluare,chiar nu m-am putut abtine :lol: )

Confirmăm! :)

- piese sh - gabriel_minciu (București), am luat de mai multe ori una alta de la el și de fiecare dată s-a ținut de cuvânt

- echipament - darkshark, c0sminel, costivfr. Persoane foarte serioase, mi-au trimis la timp tot și în condițiile care mi-au spus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc lui DaSchmutz (Andrei) ca m-a pus aici. Trebuie mentionat si el pentru ca e o persoana de toata isprava.

 

Il metionez si pe Skandal (SKR Super Bikes), am apelat la el de trei ori anul trecut (el la mine doar o data) si a facut ce a promis, bine si la timp.

Din pacate nu pot mentiona si pe altii pentru ca nu cunosc pe nimeni de pe acest forum. Poate ar trebui sa facem intalniri tovarasesti la terase pentru a socializa mai intens :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trist, trist. daca primirea a ce astepti si in onditiile in care astepti devine peste medie / mediana...

Nu e trist. Asta e realitatea. Nu as vrea sa poluez topicul cu exemple, te poti uita si tu in jur.

ON: l-am uitat pe motodan din Timisoara, pentru retapitat/refacut sei. Omul este artist (literalmente).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

recomand pe userul @nationalistul.

habar n-am cat e de frumos dar are preturi bune la cauciucuri, cauta piese pe net in locul tau, vine cu variante interesante daca esti nehotarat, face reducere...

baiat fain! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru piese moto SH:

1) @Bladeshine.

2) @Alinache.

3) @dealer.

4) @chrystyanyty.

Pentru service:

1) @Skandal.

2) @Clavi

3) @Benny Motors

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Userul Nationalistul - E baiat fain si frumos al dreaq ! (sorry de poluare,chiar nu m-am putut abtine :lol: )

 

 

l.u.v, o finetze de baiat, lapte si miere, bun sa-l pui pe rana..attachicon.gifsalutationsurnuagerose.gifattachicon.gifhello .gif

Plagiezi! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

costivfr

 

 

disabled_cata

 

Ii confirm si eu. Si il mai adaug pe bogdan_p chiar daca a trecut ceva vreme (oricum si disabled_cata si el, m-au ajutat cu niste piese SH in stare f buna, pe la inceputurile mele motociclistice, cand nu gaseam prin alte parti, iar preturile au fost mai mult decat decente). Si daca tot imi aduc aminte, ar mai fi si alex_tr.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu sa recomand 3 useri si anume:hondafan, Garcya si moto_dan,carora le si multumesc cu aceasta ocazie.Toti trei sunt baieti de nota :10: LE. Vreau sa-i multumesc si sa-l recomand si pe I.u.v "o finetze de baiat,numai lapte si miere"(am incheiat citatul) ca nu ne da ban(utzi) cand o luam pe aratura... :thanks:

Editat de teiu29
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...