Sari la conținut

Irina Elena Popescu


Dan Popescu
 Share

Postări Recomandate

Irina Elena Popescu, fiica mea, pe care unii poate si-o mai amintesc din emisiunea ' 2 Roti' de acum vreo 3 ani si ceva conducand un puternic ATV militar avand doar aproape 8 ani, mare iubitoare de muzica hard rock (aveam bilete la Metalica) de ieri dupamasa ora 15 50 s-a transformat in ingeras la doar 12 ani si cateva zile.

Conducand ATV inca de pe la 7 ani si fiind pasager pe moto condus de mine de mai multe ori, iubea sincer si curat motociclismul si lumea lui.

In desfasurarea curselor pe care eu le organizam de rally raid si din anul acesta si de motocross si endurocros era prezenta si-si aducea contributia asa cum putea, invatand din ce in ce mai mult.

Iata ca un accident a trimis-o acolo unde nu e nici durere nici intristare, lasandu-ne cu inima rupta. Impreuna cu inca o colega a fost lovita de un auto pe bul. Aviatorilor in timp ce traversau NEREGULAMENTAR strada de un sofer grabit care a gasit de cuviinta sa clacsoneze mai mult si sa franeze mai putin.

Stiu ca accidentul nu fost pe moto dar ea deja se considera motociclista si cred ca putem trage cu totii ceva invataturi din asta.

Intrucat ATV ul din emisiune este temporar indisponibil la cimitir o voi duce cu masina ei de suflet pe care o pastram special pentru cand si-ar fi luat permis la 18 ani, jeep wrangler decapotat.

Rugati-va pentru sufletelul ei de mica motociclista rocherita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sincere condoleante. Suntem alaturi de tine, e o durere mult prea mare. Sunt sigur ca acolo unde este acum este mandra de tine ca o iubesti atat de mult si ai puterea sa iti imparti durerea cu noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincere condoleante, multa tarie familiei! :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...