Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

La Source des Femmes , un film de Radu Mihaileanu

 

A comedy/drama set in a village and centered on a battle of the sexes, where women threaten to withhold sexual favors if their men refuse to fetch water from a remote well.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wvxyIlq4Q7w

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica a aparut un nou show cu mototociclisti, sper sa nu fie ca telenovela de acum cativa ani :grinbandit: (baietii lu' anarhie)

 

 

E documentar si are vreo 3 parti daca nu ma insel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Din categoria trailerul bate filmul m-am dus sa vad :

- o hipsterista cu fata de emo etnobotanizata, ce imi inhiba orice tresarire masculina, patetica intr-o secventa importanta a filmului ce necesita calitati oratorice serioase (discursul de motivare a armatei)

- cercopitecul ala din Thor, care nu se poate exprima decat monosilabic, care nici macar nu e vreo fiorosenie de barbat si care nu-mi inspira decat intruchiparea consumatorului prost sadea al zilelor noastre (cred ca doar homosexualul ala de Captain America are ceva sanse sa il depaseasca la capitolul "scary factor")

- o Charlize Theron ce urla ca o proasta vrandu-se fioroasa

- nimic epic sau subtil de inteligent

- clisee de 2 lei tipice filmelor cu adolescenti inserate discret pe ici, pe colo

Ce vedete reprezentative si ce eroi au filmele prezente...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=ebSZOlCnXq0[/media]

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Prometheus.... pierdere de timp, l-as cataloga cel mai prost film al lui Ridley Scott

 

Foarte tare. Eu "Alba ca zapada" si Prometheus le tot astept de mai bine de 2 luni. Vrajit si eu de trailere vazute inainte de alte proiectii. Ca tot omul. Gen "moamaa, pe asta clar trebuie sa il vad.

Daca despre primul am scris deja mai sus, acum m-ai pus si tu serios pe ganduri. Luni sau marti ma pregateam sa il vad 3D. Hmm

Cam aiurea... Ultimul "Bourne" mi se pare de pe acum un mare fas, "Batman" cam la fel.

Probabil ca trebuie sa imi fac mai mult timp si sa ma apuc sa sap dupa filme de la Tiff & co.

Revenind:

:laugh: (prea tare): A muritu`

http://www.youtube.com/watch?v=YSuUgHKw7FE

 

 

Vazut, placut, interesant:

http://www.youtube.com/watch?v=0sJiBoqH1Yg

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din categoria trailerul bate filmul m-am dus sa vad :

 

Te-a mancat in fundulet!... ce trailer bate filmu... ce aceasi proasta din Twilight!!... e aceasi still ca si Twilight, Scufita rosie! Facut PENTRU TEENEGERI !!!!

:P

 

Prometheus... vom vedea... oricum o sa ma duc ca si la Hunger games... adica o sa ma duc zicand ca o sa vad un film mediu... deci nu o sa fiu dezamagit daca intradevar este unul atare.

Mi-am inavata lectia cu Titanii ...

 

la mine urmatorul pe film e Madagascar 3.... cause I liket to move it!!! :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

oricum o sa ma duc ca si la Hunger games... adica o sa ma duc zicand ca o sa vad un film mediu... deci nu o sa fiu dezamagit daca intradevar este unul atare.

Mi-am inavata lectia cu Titanii ...

Eu am dat pas la Hunger Games de acum vreo 2 luni de cand i-am vazut trailerul inainte de John Carter (a propos, un popcorn movie de duminica seara decent).

Wrath of the Titans este continuarea la Clash of the Titans (2010) care mie mi s-a parut ok (adica nu spectacol, dar macar nu am regretat banii de bilet, Cola si popcorn. Cel din 2010 clar mai bun si mai interesant ca poveste decat cel din 2012, care este slabut bine.

Astazi este noaptea de vizionari. M-am pregatit cu Sherlock Holmes - A game of shadows fiindca mi-au placut niste efecte speciale de prin trailerul lui. Desi am un feeling ca sa o sa ii dau skip skip delete, dar, na, sa vedem.

Ma plictisesc de moarte cu Hancock, i-am dat pauza de vreo 3 ori, sunt socat ca Charlize Theron poate fi si super buna si poate si juca bine un rol de house wife.

Astept insa sa le consum fast pe astea doua si sa ma bag la filmul de mai jos. Downloadul de aici se pare insa ca nu tine deloc cu mine.

http://www.youtube.com/watch?v=MPuqCFOgeFc

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...