Sari la conținut

De Ce "fete Motocicliste"


Smokey
 Share

Postări Recomandate

fetele le sta mai bine pe motoare sport touring decay pe rahaturile alea de choppere, fetelor haideti la mare:D :crack:

 

 

nu-i frumos din partea ta cum vorbesti :lol: ...gandeste-te ca altcineva ar numi vitezana ta "rahat"...ce zici, suna bine? si inca o intrebare: de ce le sta fetelor mai bine pe motoare sport? sper ca nu esti la fel ca unul din fostii mei colegi de munca care si-a luat motor doar pt ca li se vad bikinii gagicilor mai bine cand stau pe o vitezana...come on ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 497
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu conteaza motivele, comentarii de genul asta pur si simplu nu se fac. :crack:

In primul rand pentru ca nu suntem aici sa dezbatem ce tip de motocicleta e mai "tare". Fiecare doreste ceva de la o motocicleta si o alege pe aceea care ii ofera ce vrea.

In al doilea rand e o jignire gratuita la adresa posesorilor de chopper/cruiser.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fetele le sta mai bine pe motoare sport touring decay pe rahaturile alea de choppere, fetelor haideti la mare:D :crack:

Lolz! chen ai taci iu!?

 

date='Jan 25 2007... sigur or sa vina toate la mare...Mai ales ca ai motor de litru :moron:

 

 

 

PS... O stii p'aia a lu' Adrian? Aia cu cicalaca-cichi-cia...?

 

Nici mie nu imi plac ciopperele (si nici de tine nu imi place prea tare) dar... nu fac in public asocierea intre cioppere si diferite figuri de stil.

 

 

PIS MAN! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lolz! chen ai taci iu!?

 

date='Jan 25 2007... sigur or sa vina toate la mare...Mai ales ca ai motor de litru :moron:

PS... O stii p'aia a lu' Adrian? Aia cu cicalaca-cichi-cia...?

 

Nici mie nu imi plac ciopperele (si nici de tine nu imi place prea tare) dar... nu fac in public asocierea intre cioppere si diferite figuri de stil.

PIS MAN! :lol:

subscriu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fetele le sta mai bine pe motoare sport touring decay pe rahaturile alea de choppere, fetelor haideti la mare:D :crack:

esti agramat si badaran......cum dracu sa vina cineva cu tine la mare? :lol:

 

T.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer nu imi place ce se intampla aici si sunt de acord cu fetele....cred ca ce faceti voi e doar o forma de a arata lipsa de bun-simt....ce ar fi sa ramana fiecare cu gusturile lui?Mie nu mi-ar placea sa am o vitezana doar pentru ca nu ii gasesc rostul din perspectiva modului meu de a fi.Imi plac chopperele dar niciodata nu m-am luat de exemplu de enduro doar pentru ca mie nu imi plac. Sa le numesti rahat...?Seamana cu o incercare foarte reusita de a te dezonora public....frate teoretic aici trebuia sa fie un forum al motociclistilor ....uniti.Dar se pare ca unii "e" prea orbiti de propriile principii ca sa le mai respecte si pe ale celorlalti.... :crack: De exemplu Excaliburul de la Moto Morini e rahat?As dori un raspuns....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer nu imi place ce se intampla aici si sunt de acord cu fetele....cred ca ce faceti voi e doar o forma de a arata lipsa de bun-simt....ce ar fi sa ramana fiecare cu gusturile lui?Mie nu mi-ar placea sa am o vitezana doar pentru ca nu ii gasesc rostul din perspectiva modului meu de a fi.Imi plac chopperele dar niciodata nu m-am luat de exemplu de enduro doar pentru ca mie nu imi plac. Sa le numesti rahat...?Seamana cu o incercare foarte reusita de a te dezonora public....frate teoretic aici trebuia sa fie un forum al motociclistilor ....uniti.Dar se pare ca unii "e" prea orbiti de propriile principii ca sa le mai respecte si pe ale celorlalti.... :crack: De exemplu Excaliburul de la Moto Morini e rahat?As dori un raspuns....

Frate intru fiare! Cat de verde ar fi padurea... tot mai sunt cteva vreascuri uscate pe ici pe colo.

Pace noua si minte lui! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fetele le sta mai bine pe motoare sport touring decay pe rahaturile alea de choppere, fetelor haideti la mare:D :crack:

 

 

:lol:

 

 

doh...dati-i pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

VAD CA PE AICI SE TOT GASESTE CATE UNUL CARE CREDE CA MOTOCICLISTELE SUNT UN FEL DE FRIVOLE AHTIATE DUPA TOTI PANTALONI SAU CA PARTEA DIN FORUM DESTINATA NOUA E UN FEL DE TARAM AL INTALNIRILOR "RAPIDE".

 

AM INTALNIT TOT FELUL DE BAIETAS DIN ASTIA CARE PROMOVEAZA DENIGRAREA FEMEILOR IN GENERAL TOT ACELAS GEN CARE E MAI INTERESAT DE POZE CU FEMEI GOALE INTINSE PE MOTOARE DECAT DE MOTOARE IN SINE

 

INAINTE SA VA REPEZITI (UNII DIN VOI) SA SPUNETI CA AM FITE DE DOMNISOARA VREAU SA MENTIONEZ CA NU AM CUM SA AM PT CA POATE CA SUNT UNA DIN CELE MAI DEINVOLTE FEMEI FIIND SI PUNCK-ERITA SI MOTOCICLISTA , DAR ASTA NU INSEAMNA CA NU DEOSEBESC INCERCARILE DE DEPRAVARE FEMININA

 

 

AR TREBUI SA NICI NU SE VANDA MOTOARE PT ASEMENEA OAMENI CA ACEST BAIETAS FUDUL.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

good posting....eu am scos id-ul de yahoo messenger de la profil....de ce ??pt ca m-am trezit cu o gramada de indivizi care au senzatia ca tremur toata de emotie la aflarea faptului ca ei au motor si ca daca sunt dragutza or sa ma plimbe si pe mine........pt cei care fac asta am un singur lucru de urat... :nono: si mai multa minte probabil...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

fetele le sta mai bine pe motoare sport touring decay pe rahaturile alea de choppere, fetelor haideti la mare:D :crack:

 

hei, stupido! tzine-ti parerile pentru tine si invata sa scrii inainte sa mai postezi pe forum, domnule "FETELE LE STA MAI BINE....". Parca se scria "fetelor". Care-i problema cu cioaperele?? ia baga si o parere despre enduro. Chiar is curios sa vad ce parere ai despre genul asta.

 

p.s: ah, era sa uit. Angajaza si tu un copil de 10 ani sa-ti scrie post-urile, tinand cont ca nu prea esti in stare sa descoperi misterele scrisului corect din punct de vedere gramatical.

 

Numai bine!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Cum nu se vorbeste la sectiunea fete motocicliste?Eu una am tot scris,poate unii cred ca am aberat...acum nu-mi cereti sa vb despre mecanica de abia am invatat ceva componente ale motocicletei.Din iunie,de cand am cerut si eu sfaturi ca incepatoare,am progresat cred eu in ale motociclismului,am facut deja 3 drumuri pana in Bucuresti,am picat si am ridicat singura motocicleta. :what: .Si sunt inca una dintre putinele motocicliste care inca mai are curaj sa mearga pe vremea asta.

Toata iarna cat va sta motoreta in garaj voi avea destul timp sa rasfoiesc reviste despre motoare si sa invat.

Gata cu lauda.

Katy

P.S. si nu ma cert pe forum :hug:

un singur lucru iubesc mai mult ca motociletele...adika fetele motocicliste :what: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

VAD CA PE AICI SE TOT GASESTE CATE UNUL CARE CREDE CA MOTOCICLISTELE SUNT UN FEL DE FRIVOLE AHTIATE DUPA TOTI PANTALONI SAU CA PARTEA DIN FORUM DESTINATA NOUA E UN FEL DE TARAM AL INTALNIRILOR "RAPIDE".

 

AM INTALNIT TOT FELUL DE BAIETAS DIN ASTIA CARE PROMOVEAZA DENIGRAREA FEMEILOR IN GENERAL TOT ACELAS GEN CARE E MAI INTERESAT DE POZE CU FEMEI GOALE INTINSE PE MOTOARE DECAT DE MOTOARE IN SINE

 

INAINTE SA VA REPEZITI (UNII DIN VOI) SA SPUNETI CA AM FITE DE DOMNISOARA VREAU SA MENTIONEZ CA NU AM CUM SA AM PT CA POATE CA SUNT UNA DIN CELE MAI DEINVOLTE FEMEI FIIND SI PUNCK-ERITA SI MOTOCICLISTA , DAR ASTA NU INSEAMNA CA NU DEOSEBESC INCERCARILE DE DEPRAVARE FEMININA

AR TREBUI SA NICI NU SE VANDA MOTOARE PT ASEMENEA OAMENI CA ACEST BAIETAS FUDUL.

Si calu ce zicea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAD CA PE AICI SE TOT GASESTE CATE UNUL CARE CREDE CA MOTOCICLISTELE SUNT UN FEL DE FRIVOLE AHTIATE DUPA TOTI PANTALONI SAU CA PARTEA DIN FORUM DESTINATA NOUA E UN FEL DE TARAM AL INTALNIRILOR "RAPIDE".

 

AM INTALNIT TOT FELUL DE BAIETAS DIN ASTIA CARE PROMOVEAZA DENIGRAREA FEMEILOR IN GENERAL TOT ACELAS GEN CARE E MAI INTERESAT DE POZE CU FEMEI GOALE INTINSE PE MOTOARE DECAT DE MOTOARE IN SINE

 

INAINTE SA VA REPEZITI (UNII DIN VOI) SA SPUNETI CA AM FITE DE DOMNISOARA VREAU SA MENTIONEZ CA NU AM CUM SA AM PT CA POATE CA SUNT UNA DIN CELE MAI DEINVOLTE FEMEI FIIND SI PUNCK-ERITA SI MOTOCICLISTA , DAR ASTA NU INSEAMNA CA NU DEOSEBESC INCERCARILE DE DEPRAVARE FEMININA

AR TREBUI SA NICI NU SE VANDA MOTOARE PT ASEMENEA OAMENI CA ACEST BAIETAS FUDUL.

 

You go girl !!! GIRL POWER!!!...GO POWE PUFF GIRLS...aaa...altele nu mai stiu...

 

Pe o nota mai serioasa...slow down...asa-s barbatii (nu toti dar nah..."E" unii)...adevarul e ca multe fete nu stiu sa faca lipsa interesului clara...

 

:drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

ok! am avut rabdare si am citit cam tot ce s-a scris aici in cele 17 pagini. ca de obicei, fetele nu le poti convinge sa vorbeasca despre ceva pe bune.

sunt o pasionata, de cand aveam 6 anisori, acum am cu 22 mai multi, si de vreo trei ani sunt pasager. nu de alta dar nu pot sa conduc un motor din motive medicale. desi abia astept sa ma fac bine.

fetelor, ce ar fi sa lasati de-o parte orgoliile, si sa vb despre cum va descurcati in trafic, probleme de mecanica, tehnica si o gramada.

asta ne deosebste pe noi de baieti, faptul ca nu stim sa renuntam la putin, pentru mai bine.

ati facut vreun drum de 2000 km ca si pasager pe un motor enduro, gen ktm? v-a durut poponeata o saptamana dupa acel drum?

ce tip de motor preferati si de ce? nu conteaza care e acela. avem dreptul sa fim diferiti. altfel ne-am plictisi. dar haideti sa ii si toleram si respectam pe ceilalti, ca deaia se intampla atatea accidente. ca nu suntem instare sa fim noi insine, si sa ne recunoastem limitele.

 

eu recunos ca nu sunt instare inca sa conduc un motor. dar asta nu ma impiedica sa lucrez intr-un magazin de piese, accesorii si echipamente moto. sau sa recunosc ca cineva e mai bun intr-un domeniu decat sunt eu.

inca o intrebare: pe voi cine v-a sustinut in efortul vostru de a dedveni "motocicliste"? nu cumva baietii sau vreun instructor? de ce va plangeti cand cineva e sincer cu voi? credeti ca veti deveni mai bune daca faceti doar ce credeti voi? eu zic ca ar fi cazul sa mai discutati si cu cei care se pricep.

nu stiu daca voi mai intra pe acest topic, pt ca sunt topicuri pe care chiar se vb despre ce e interesant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok! am avut rabdare si am citit cam tot ce s-a scris aici in cele 17 pagini. ca de obicei, fetele nu le poti convinge sa vorbeasca despre ceva pe bune.

sunt o pasionata, de cand aveam 6 anisori, acum am cu 22 mai multi, si de vreo trei ani sunt pasager. nu de alta dar nu pot sa conduc un motor din motive medicale. desi abia astept sa ma fac bine.

fetelor, ce ar fi sa lasati de-o parte orgoliile, si sa vb despre cum va descurcati in trafic, probleme de mecanica, tehnica si o gramada.

asta ne deosebste pe noi de baieti, faptul ca nu stim sa renuntam la putin, pentru mai bine.

ati facut vreun drum de 2000 km ca si pasager pe un motor enduro, gen ktm? v-a durut poponeata o saptamana dupa acel drum?

ce tip de motor preferati si de ce? nu conteaza care e acela. avem dreptul sa fim diferiti. altfel ne-am plictisi. dar haideti sa ii si toleram si respectam pe ceilalti, ca deaia se intampla atatea accidente. ca nu suntem instare sa fim noi insine, si sa ne recunoastem limitele.

 

eu recunos ca nu sunt instare inca sa conduc un motor. dar asta nu ma impiedica sa lucrez intr-un magazin de piese, accesorii si echipamente moto. sau sa recunosc ca cineva e mai bun intr-un domeniu decat sunt eu.

inca o intrebare: pe voi cine v-a sustinut in efortul vostru de a dedveni "motocicliste"? nu cumva baietii sau vreun instructor? de ce va plangeti cand cineva e sincer cu voi? credeti ca veti deveni mai bune daca faceti doar ce credeti voi? eu zic ca ar fi cazul sa mai discutati si cu cei care se pricep.

nu stiu daca voi mai intra pe acest topic, pt ca sunt topicuri pe care chiar se vb despre ce e interesant.

 

cum le stii tu pe toate.... ai citit toate paginile acestui topic, insa n-ai citit toate topicurile acestei sectiuni. ca sfat, mai usor cu judgementul, altfel replicile usturatoare nu vor intarzia sa apara. oricum, nu vei obtine de pe aici mai mult decat ceea ce deja este. asa ca....ia totul ca pe...fun :cheers: .

 

p.s. nu incerca sa revolutionezi aceasta sectiune. ca sa-ti dau acelasi raspuns pe care l-am primit si eu: pentru probleme de mecanica, tehnica and shit exista sectiunea service.

 

:rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce tip de motor preferati si de ce? nu conteaza care e acela. avem dreptul sa fim diferiti. altfel ne-am plictisi. dar haideti sa ii si toleram si respectam pe ceilalti, ca deaia se intampla atatea accidente. ca nu suntem instare sa fim noi insine, si sa ne recunoastem limitele.

 

eu recunos ca nu sunt instare inca sa conduc un motor. dar asta nu ma impiedica sa lucrez intr-un magazin de piese, accesorii si echipamente moto. sau sa recunosc ca cineva e mai bun intr-un domeniu decat sunt eu.

inca o intrebare: pe voi cine v-a sustinut in efortul vostru de a deveni "motocicliste"? nu cumva baietii sau vreun instructor? de ce va plangeti cand cineva e sincer cu voi? credeti ca veti deveni mai bune daca faceti doar ce credeti voi? eu zic ca ar fi cazul sa mai discutati si cu cei care se pricep.

nu stiu daca voi mai intra pe acest topic, pt ca sunt topicuri pe care chiar se vb despre ce e interesant.

 

...aia cu avem dreptul sa fim diferiti mi-a placut mult ...n-am mai auzit demult o vorba inteligenta pe acest forum...din pacate insa nu multi inteleg acest lucru si interpreteaza diferița si ca oameni nu numai ca si sex considerandu-i pe acei diferiti de ei "ciudati" ...de limite ce sa mai zic

 

...spre norocul tau ai avut parte de pareri sincere de la prieteni pe care i-ai simtit ca prieteni adevarati si te-au sustinut, insa nu multi poate sa treaca peste misoginism si din aceasta cauza noi femeile percepem orice critica la adresa noastra ca neavenita ...binenteles ca in chestii de mecanica nu ma voi pricepe cred niciodata...cam nasol...asa ca iti dau dreptate ca ei sunt mai buni, jos palaria in fata lor si la urma urmei in ceea ce priveste mecanica voi gasi baieti binevoitori care sa-mi dea o mana de ajutor pentru ca inafara de a fi misogini baietii mai au un "defect" natural binevenit pentru noi femeile... si anume sunt innebuniti dupa femei si le face o placere enorma sa le dea o mana de ajutor de care binenteles ca noi ne bucuram si le multumim frumos :cheers:

 

cum le stii tu pe toate.... ai citit toate paginile acestui topic, insa n-ai citit toate topicurile acestei sectiuni. ca sfat, mai usor cu judgementul, altfel replicile usturatoare nu vor intarzia sa apara. oricum, nu vei obtine de pe aici mai mult decat ceea ce deja este. asa ca....ia totul ca pe...fun :finger: .

 

p.s. nu incerca sa revolutionezi aceasta sectiune. ca sa-ti dau acelasi raspuns pe care l-am primit si eu: pentru probleme de mecanica, tehnica and shit exista sectiunea service.

 

:cheers:

 

...este o parere pertinenta ca aproximativ toate parerile de pe aici, excluzand pe cei care ia totul ca pe...fun :blink: si mai ales cei care se plictisesc la lucru ...parerea mea este ca inclusiv acestia cauta un mod de socializare pe o pasiune comuna pentru ca nu toate fetele si nici chiar unii dintre baieti nu au A dar ca sa fi motociclist tre sa ai o pasiune pentru motoare indiferent daca le conduci sau nu...ca A-ul vine el vrei nu vrei intr-un final

...nu mi s-a parut a avea o tenta de judgement acest post asa ca nu vad de ce te-ai atacat si fiind noua pe forum ar fi trebuit sa o incurajezi...asa ca o membra mai veche si cu opinii puternice pe acest forum ... :rusinica:

Editat de alice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista un singur pork misogin adevarat aici si acela este The One The BeDe, da?? :cheers: scuzati off topicul couldn't help it :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista un singur pork misogin adevarat aici si acela este The One The BeDe, da?? :cheers: scuzati off topicul couldn't help it :rusinica:

Ca de obicei, nu pot sa nu te citez, cu toate ca nu stiu cine este persoana cu pricina. Dar asta este adevarul: "fete motocicliste"? De ce nu "slabanogi de peste 1.80 m pe motocicleta"? O sa ajungem sa facem topicuri separate ptr orice categorie care, de fapt, nu exista? Inca nu e clar ca acest forum este ptr o singura categorie, adica aia care e?

 

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...