Sari la conținut

Veteranii,adunarea!


Dan Nastase
 Share

Postări Recomandate

...cea mai ok harta de pina acum!...dar si asta are o problema, nu pot printa, nu se lasa printata... :moto:

se poate printa ,vezi ca sunt niste butoane deasupra hartii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ne vedem la Slanic !!!! :moto: ...... la ce ora si de unde plecam din Bucuresti ? ( eventual de la Arc la ora ..... )

Ramine sa stabilim cu o zi sau doua inainte , locul si ora ca sa fim mai multi din buc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da...eu am spus ca la 7 sa ies din Arad.Cam mult de mers,asa ca in jurul orei 5,30 sa plecam.E ok,la 5,30 la Petrom Micalaca,cel de la iesire? Cel tarziu la ora 14 sa fim la destinatie. Tinem legatura! Atentie deci cei care vreti sa faceti jonctiunea cu noi pe traseu.In final mergem pe la Sibiu-Fagaras-Brasov-Cheia-Teisani(parasim DN1A)-Grosani-Slanic Prahova.Sunt cam 500 km!

...hai sa ne intilnim la 5 ca sa fim plecati la 5:30!..mai putem face pauze pe drum, e cale lunga si e trafic de romania "si asta ne ocupa tot timpul"!..

 

se poate printa ,vezi ca sunt niste butoane deasupra hartii

:angry: ..crede-ma alea le-am incercat primele!...nici o reactie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si noi :

 

Ghionoiu Ion A48

Ghionoiu Gabriel A3

 

Nu cred ca vom lua cazare pentru ca am o casa de vacanta in Valenii de Munte. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si totusi cum se ajunge acolo?

...o harta a zonei ar fi binevenita!... :angry:

Cine vine dinspre Pitesti : Gaesti - Targoviste (se poate si din centru Gaesti prin Cobia , e drumul ceva mai bun) - dupa ce ati intrat pe 4 benzi la intrarea in Targoviste la primul sens giratoriu la dreapta pe centura si tineti indicatoarele de Ploiesti iar dupa podul de la iesirea din satul Nisipuri tineti drept spre orasul Moreni - Ditesi - Filipestii de Padure - Floresti - DN 1 cca 1Km spre Ploiesti - la stanga din DN 1 - Baicoi - Plopeni - Slanic Prahova . Targoviste - Slanic : cca 90 Km . Drum bun , asfalt uscat ! Poate ne vedem acolo ! Drumul e frumos , zona de deal cu paduri pe alocuri .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vine dinspre Pitesti : Gaesti - Targoviste (se poate si din centru Gaesti prin Cobia , e drumul ceva mai bun) - dupa ce ati intrat pe 4 benzi la intrarea in Targoviste la primul sens giratoriu la dreapta pe centura si tineti indicatoarele de Ploiesti iar dupa podul de la iesirea din satul Nisipuri tineti drept spre orasul Moreni - Ditesi - Filipestii de Padure - Floresti - DN 1 cca 1Km spre Ploiesti - la stanga din DN 1 - Baicoi - Plopeni - Slanic Prahova . Targoviste - Slanic : cca 90 Km . Drum bun , asfalt uscat ! Poate ne vedem acolo ! Drumul e frumos , zona de deal cu paduri pe alocuri .

Multumesc!Asta doream sa aflu! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RUGAMINTE.

pentru cei care vin din diferite puncte din tara, pana sambata la intalnire mai puneti trasee ( cei care sunt de prin zona ) pentru nord, west pt. ca sa fie accesul facil pt. toata lumea .

multumesc.

Asfalt uscat la toata lumea si pe curand. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RUGAMINTE.

pentru cei care vin din diferite puncte din tara, pana sambata la intalnire mai puneti trasee ( cei care sunt de prin zona ) pentru nord, west pt. ca sa fie accesul facil pt. toata lumea .

multumesc.

Asfalt uscat la toata lumea si pe curand. :angry:

 

 

Sa inteleg ca tresele agreeate sunt deja confectionate ? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...hai sa ne intilnim la 5 ca sa fim plecati la 5:30!..mai putem face pauze pe drum, e cale lunga si e trafic de romania "si asta ne ocupa tot timpul"!..

 

 

Ok,ramane la 5 atunci.Ne mai vb!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai este o saptamana pana la eveniment.

Cine se va mai inscrie in viitor pentru cazare va fi dirijat la un alt hotel de 1*.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As dori si eu sa ajung la intalnire, chiar daca nu sunt asa de batran in meserie. Vreau sa vizitez salina si cu ocazia asta as avea ocazia sa cunosc cat mai multi dintre veteranii motociclisti, sa le strang mana si sa pun intrebari. Nu as dori sa vin nepoftit, de aceea cer acordul organizatorilor. Promit sa stau cuminte pe margine si in timpul discutiilor, sa nu deranjez. Nu am nevoie de cazare. Nu vin cu muiere, catel si purcel. Vin dimineata si plec spre seara inapoi spre Bucuresti. Probabil ca nu aveti nevoie de gura casca si as intelege un refuz in caz de...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As dori si eu sa ajung la intalnire, chiar daca nu sunt asa de batran in meserie. Vreau sa vizitez salina si cu ocazia asta as avea ocazia sa cunosc cat mai multi dintre veteranii motociclisti, sa le strang mana si sa pun intrebari. Nu as dori sa vin nepoftit, de aceea cer acordul organizatorilor. Promit sa stau cuminte pe margine si in timpul discutiilor, sa nu deranjez. Nu am nevoie de cazare. Nu vin cu muiere, catel si purcel. Vin dimineata si plec spre seara inapoi spre Bucuresti. Probabil ca nu aveti nevoie de gura casca si as intelege un refuz in caz de...

 

Eu zic ca oricine e binevenit.Nu se v-a face nicio intrare cu buletinul sau pe condica de prezenta.Orice mobrist in activitate poate sa participe.Nu facem diferente de niciun fel.Doar nu om fi noi un fel de ,,club select" sa se intre pe baza de legitimatie, sau mai stiu eu ce...Binevenit esti asadar! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BMW 1900 , OK!

In ceea ce priveste participarea neveteranilor, sunt bineveniti pe parcusul zilei de duminica 17. 05. 09 si la Cina Festiva, 16. 05. 09 ora 20, 00. La poze de grup sambata orele 18,00 - 18, 10 si la Adunarea cu caracter organizatoric 18, 10 - 19, 30 participa numai cei cu ecuson.

De asemenea la primirea ecusoanelor intre orele 17,00 - 18, 00 participa numai MotoVeteranii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai este o saptamana pana la eveniment asa ca l-am scos la "incalzire" pe decanul de varsta :blink:

post-28174-1241896684_thumb.jpg

post-28174-1241896733_thumb.jpg

Si eu :angry:

post-28174-1241896781_thumb.jpg

 

Super! Si eu vreau sa fac o poza cu tatal tau.Sanatate voua si familiei.Oricum ai cu cine te mandri,merita sa stii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti tareeeeee nene,

sa ma ierti dar eu am spus trasee (care va sa zica DRUM).

sa traiesti. :angry:

 

 

Sa inteleg ca tresele agreeate sunt deja confectionate ? :blink:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...