Sari la conținut

Meet The Newst Member Of The Family


demostene
 Share

Postări Recomandate

Am schimbat eu multe si am ajuns si aici :( Sentimentul e acelasi ca atunci cand mi-am vazut primul motor. Cel mai frumos lucru din lume!!!! Nu-i asa!! :moto:

Here she is :laugh: Mai dureaza putin pana se rezolva actele si o sa-i schimb si uleiul, filtrul si bujiile.

Honda Transalp 1992

post-23-1138826996_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo mah! Felicitari! Sa o stapanesti sanatos si sa te poarte cat mai mult fara reparatii capitale. :laugh:

 

P.S. Chiar e frumoasa tare asa alba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o stapanesti sanatos si sa nu-ti faca probleme! Gardul Alfa Motors ar trebui sa fie marca inregistrata. Cati km zic ca are? Cum sta cu lantul? Baga cu ochiul aici http://www.transalp.it/moto/probleminoti.html#blackbox

ca mie mi s-a parut interesant si mi=am pus preventiv suport de aprindere de la modelul >94. Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-l stapanesti sanatos si sa te duca pe unde-ti dresti sa te duca, fara probleme...

Asfalt uscat, nu e bine adaptat situatiei..."mai bine drumuri desfundate si drumuri forestiere cat mai lungi" :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: Mult noroc, Filip !

Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea !

La multi kilometri frumosi !

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci pt urari! :cheers: Deja simteam cum incepe sa-mi fiarba sangele in vene. :moto:

Am gasit deja o multime de lucruri care trb facute pe www.transalp.de. Aerisire pt releul de incarcare, intarituri deasupra CDI-ului ca sa nu crape, etc.. Plus ce mai stiu si eu de la prieteni care au asa ceva care ar fi hibele... Am deja mansoane incalzite pt ea, mai trb sa-i cumpar niste hand guard-uri si sa vad cum construiesc niste crash bars. Carena aia fata e ditamai bestia, s-a dus cu slalomul printre masini :laugh: Am mers cu un amic s-o vad, pe un Transalp, dar el nu avea fata, era la lipit :cheers: Deh, buf, trosc si caput...

Si cand am vazut-o pe a mea cu ditamai botul mi-am zis "Mama!! Da mare mai e!!! :( Mda. D-ale motociclistilor :) Si el a exclamat la fel, se gandea sa renunte complet la a o mai face, a uitat cat se lateste cu ea :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari dom'le!!! sper sa imi repar si io JawRa cat mai repede si sa ne tinem de promisiunea pe care o facusem acum cativa ani... asta daca o sa vrea comunista sa mearga cat poate a ta... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit Filip ca e foarte manevrabila in ciuda greutatii si cu carenoiul ala te obisnuiesti repede. Ai senzatia ca parca merge singura :laugh: Oricum , ce iti da tie minimul de latime la strecurat printre masini , e ghidonul.

 

P.S. Si mie imi place mai mult varianta NAKED, totusi :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare ca se strecoara super bine. mai ales ca ghidonul trece pe deasupra oglinzilor majoritatii conservelor! Interesant cu aerisirea la releu, tre sa bag nasu pe la .de astia, dar mi-e groaza de limba lor ca nu inteleg nik...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...