Sari la conținut

Adunarea Pt Miting Legal


Prof
 Share

  

426 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 427
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

FELICITARI! chiar daca unii si le-au ambalat, chiar daca a batut vintul si nu au stat luminarile aprinse, a fost super. felicitari, iar pt Alexx: RIP si sa se faca dreptate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rind felicitari si multumiri organizatorilor.Insa,parere personala,un miting atit de pasnic,un miting in care in care motociclisti stau inghesuiti de gardurile jandarmilor,unde sute de forte de interventie sint cu ochii pe noi si nimeni nu riposteaza,o astfel de atitudine i-mi pare ca ne departeaza de cauza initiala,adica a unui protest,nu o comemorare pentru Alex.Cu aceasta atitudine blinda,parerea mea este ca vom trece semi-observatii,ca peste 3 zile lumea o sa-si aminteasca vag de noi si totul va fi ca inainte.In tara asta eu cred ca si daca ar iesi 19 milioane de oameni pe strada sa protesteze pasnic,totul ar fi la fel,atit de mare a devenit nesimtirea sistemului,a guvernantilor,a celor care fac sa se miste si cum sa se miste rotitele.

 

Alex,sa te odihnesti in pace si de acolo de unde esti sa simti ca azi am fost impreuna!

 

... scuze daca ceea ce am spus a deranjat pe cineva,este simpla mea parere personala...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi s-a parut ca suntem muulti... serios, nu ma asteptam sa vad atitia motoristi..

cred ca ar fi bine sa se repete.. sa cerem cite o intrunire la 2 sapt.. sa vedem atunci ce parere or sa aiba ceilalti despre motociclisti

Exact in fata a casa poporului, in fiecare duminica se aduna cei de la fan-clubul PEJO (peugeot). Lor oare de ce nu le cere nimeni autorizatie?? oare daca vezi 3 masini peugeot pe strada asta inseamna ca demonstreaza?

Oricum, a fost o "demonstratie" si clar trebuie sa se repete (dar fara motiv.... RIP)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au anuntat ca urmeaza in cateva minute stire la N24 despre mitingul moto, poate sa inregistreze cineva?

 

PS. Nu pot downloada filmul de la TVR1, mai exista vreo modalitate?

 

Later edit : a fost aceeasi ca la National.

Editat de ozzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut multi motociclisti care filmau asteptam Clipurile.

Asteapta si tu pana maine poimanie, pt ca multi dintre cei ce filmau au plecat dupa miting la Stefanesti sau prin alte parti, deci o sa apara ele......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost beton! :angryfire: Un nene politzai zicea ca au fost 800 de motoare... n-ash crede, da' 4-500 au fost...

Am fost shi la cimitir, din pacate lumanarelele n-au vrut sa stea aprinse, ma duc luni si le pun... Acolo era f. putzina lume :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas placut impresionat...Organizarea a fost super!!!Ma bucur ca am luat parte la asa ceva,sunt bucuros deoarece atmosfera a fost asa cum trebuie sa fie in asemenea cazuri,toti au fost cat se poate de seriosi si cred ca toti am fost imrpesionati de aceasta situatie tragica!

 

Inca odata,condoleante familie si prietenilor apropiati. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine merge, probabil nu ai ceva codec-uri..

cum se downloadeaza,ca nu prea ma descurc..:angryfire:..

gata am reusit,trebuie sa dati la download free si apoi scrieti codul ala care va apare.si dati download..

 

asteptam varianta full de la tvr 1 ,pare cea mai completa :angryfire:

Editat de puya123123
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...