Sari la conținut

Accident Strumfuadi


skullz
 Share

Postări Recomandate

Tocmai am aflat ca Strumfuadi a avut accident :cheers:

 

El este okay, se ducea acum la spital, pt check-up. Motoru' e nasol. Furca rupta, carene, julituri... s-ar putea sa aiba nevoie de ajutor pt. carat mobra. Inca nu shtiu sigur. Va anuntz daca e nevoie de ajutor.

 

In principiu, faza a fost de genul:

 

Strumfu plecat de la semafor pe banda 1 pe langa mashinile parcate, mashina in stanga care se pregatea sa opreasca... aceasta i-a distras atentzia, intre timp a scos unu botu' din parcare ca sa se asigure. L-a vazut tarziu.

 

Va rog nu incepetzi cu porcarii de genul conservari tampitzi sau altele, pt. ca nu are rost.

Editat de skullz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 67
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mda, e nevoie de o duba pe seara sa aducem motorul la garaj la mine (in principiu). Care stie, care poate, dati de veste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi-a venit sa cred cand am citit ce-ai patit . Sper ca n-ai patit nimic , restul se rezolva, cu rabdare si un pic de noroc . Motorul sper sa-l poti face pe asigurarea celui care a iesit aiurea din parcare . Exact de asta nu aveai nevoie acum, offff...... :cheers:

Ieri era s-o pateasca si Robert, din cauza unui conservar dintr-o Dacie care l-a ,,vanat,,. A venit acasa foarte dezamagit de atitudinea anumitor soferi. Asteptam vesti de la tine .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, e nevoie de o duba pe seara sa aducem motorul la garaj la mine (in principiu). Care stie, care poate, dati de veste.

Am vorbit cu Adi, rezolv eu si cu duba si cu spatiul de depozitare in siguranta, astept doar sa ma sune si sa-mi spuna din timp ( 1 ora inainte ) cand vrea sa o luam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: :laugh: :laugh: motoreta noua presupun... :lol: uf...mare pakat, strumphule fa-te bine si chiar...bafta la asigurari...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...