Sari la conținut

Nemultumirile Unui Participant La Bikers Party


lady_K
 Share

Postări Recomandate

Cel putin acum m-am lamurit ce motor nu m-a lasat sa dorm vineri noapte . Eu ziceam ca-i ij da un vecin de cort baga mana-n foc ca a fost tula. Ideea cu regulamentul de bun simtz e buna da o sa fie cam greu de impus.

 

Da de bataia de duminica dimineatza si de politistii comunitari care nu si-au facut datoria nu zice nimeni nimic? ( asta nici macar nu poti sa spui ca-i vina organizatorilor)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

de ce trebuie sa se imbete ca porcii? de ce etc? pentru ca daca nu stiai, cam in asta constau intalnirile motociclistilor. wellcome to the real world.

daca asta-i "real world"a motociclistilor cred ca am sa-mi vand motorul si n-o sa mai particip la asemenea adunari... . Nu , acum serios vorbind , trebuiau facute cateva reguli de bun simt , aviz organizatorilor , macar unde sunt amplasate corturile sa nu dea voie sa-si omoare unii motoarele . Si eu am plecat sambata dimineata din acelasi motiv .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuie sa-ti vinzi motorul. E suficient sa nu mergi neobligat unde nu-i place. Poate cu timpul o sa apara si intruniri de oameni cuminti, de genul celei private de anul trecut de la Cluj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca motociclismul este asociat rockerilor, betzivilor si sa nu mai continui.

as vrea sa vad o intalnire "motortrance", de ex!

cu lasere si tot tacamul.

cu un camping organizat si cu un regulament de functionare.

 

dar asta nu se va intampla niciodata, doar motociclistii trebuie sa fie baieti rai, nu? ;)

 

ce nu trebuie uitat: democratia se intinde pana acolo unde calci pe libertatea celui de langa tine. nu intelegi asta, mai bine stai acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am plecat de sambata seara, tocmai pentru ca stiam ca o sa fiu mai obosit dimineata.

imi place sa merg cu motocicleta, dar cand sunt foarte obosit sau beat, mi se pare o corvoada. poate nu sunt eu motociclist adevarat.

dar daca ramaneam si nu puteam sa dorm, de la 2 pana la 3 fierbeam, si pe la 3, il trozneam pe ala. scurt! sa nu se mai scoale pana dimineata. pentru ca atat timp cat nu e un regulament scris, chiar cred ca pot sa fac ce vreau, la fel cum un imbecil crede ca poate sa-si masturbeze mobra, dupa 3. pai daca e jungla, jungla sa fie.

 

nu vreau sa dorm la motel, nici la hotel, nu vreau sa dorm acasa. vreau sa dorm la intrunire. eu cred ca la intrunire se doarme.

poate altul crede ca la intrunire nu se doarme, ci se bea 48 de ore. totusi eu cred ca am dreptate, asa ca daca nu ma lasa sa dorm, il umplu de sange. pe el si pe toti prietenii lui.

 

dar decat sa se ajunga la asta cred ca mai exista o solutie foarte simpla.

se numeste :"REGULA DE 3 SIMPLA"

- DUPA ORA 3 NU SE FORJEAZA MOTOARE.

aceasta regula trebuie aplicata fara menajamente la toate intrunirile. cine o incalca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se numeste :"REGULA DE 3 SIMPLA"

- DUPA ORA 3 NU SE FORJEAZA MOTOARE.

aceasta regula trebuie aplicata fara menajamente la toate intrunirile. cine o incalca...

dupa 3 pana la cat? pana la 3 si 5? ;)

sorry, nu m'am putut abtine..

 

oricum, organismului ii trebuie minim 6-7 ore sa se refaca (nu mai spun ca orele ideale energetic vorbind sunt intre 22 si 4 dimineata). daca ai mai si baut niste beri...

 

ca sa completez: dupa 3 si pana la minim 9 nu se masturbeaza drujbele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intotdeauna am doua variante cand ma duc la intalnire... sa ma aditivez serios si atunci dorm indiferent ce se intampla sau sa plec......... sambata am ales-o pe a doua

 

Ca si multzi altzii de altfel. Pacat de intalnire ca parea una super misto. Dar pana la urma de la poponeata vacii nu potzi sa scotzi zahar, nici de la niste idi.tzi nu potzi sa ceri prea mult. Mai ales daca nivel lui se limiteaza la o drujba obosita. Si anul trecut la Constantza au facut unii scandal spre dimineatza cu vreo 2 vitezane la care scosesera tobele definitiv, dar spectacolul a tzinut vreo 30 min, nu o noapte intreaga. Dar ma rog aia poate bausere alceva la care efectul se diminueaza mai repede. Inca o data PACAT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silver si Dac a avut grija sa mai scada din exuberantza catorva a.i. sambata spre duminica a fost mult mai lejereanu decat vineri spre sambata.

Insumat de vineri pana duminica am dormit doar vreo 6 ore. Acasa am ajuns duminica la 15:30 iar la 18:00 m-am culcat pana a doua zi dimineatza la 07:00.

 

In noaptea de vineri s-a intrecut masura. Asta este, la intruniri se mai bea si se mai baraie motoare dar intre 02:00 shi 08:00 ar trebui opritzi cei cu baraitori.

 

Organizatorii nu poate sa se ocupe de toate cazurile.

De ce nu v-atzi dus sa discutatzi personal?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BATAIE????

 

Duminica dimineatza undeva in zona din fatza scenei pe la 5.30-6 doua gasti s-au luat la bataie; am inteles ca unii ar fi fost din ploiesti si unii din targoviste. In zona la o terasa erau vreo 6-7 oameni de ordine imbracati in negru parca de la politia comunitara. Astia au intervenit numai dupa ce a intervenit unul din organizatori , si s-au luat de cei ce erau la pamant . Dupa vreo 5 min bataia s-a reluat la vreo 50m distantza. Politistii stateau si se uitau cum 2 batausi erau la pamant batutzi de ceilalti asta pana cand au reusit cei 2 sa fuga moment in care au inceput si politistii sa se indrepte incet spre locul faptei.

Parerea mea e ca au actionat mult prea lent desi au fost tot timpul cu fatza spre scandalagii, dar probabil erau plictisitzi , obositzi si aveau si ceva bere la bord, asta in prima faza ca dupa aia nu au mai actionat deloc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

flutuarsi si panouri de avertizre sau interdictie, cum vreti sa le spuneti, au mai existat pe la multe intrunirii, pb e ca nu se respecta si sincer nici nu vad cum se vor putea IMPUNE aceste reguli dc omu este dobitoc. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In mod normal, organizatorii intrunirii ar trebui sa dea la poarta un fluturas cu cateva reguli de bun-simt, ca se pare ca nu se mai preda la scoala. Citesti fluturasul, iti convine, intri si respecti regulile. Nu-ti convine - nu intri. Doar in felul asta organizatorul ar avea apoi dreptul de a se duce la idiot si a-l potoli.

Zahei & ninja - limita libertatii este cand se incalca libertatea altuia.

:P :lol:

 

Nu stiu daca are sens sa intru in detalii si sa o luam la misto, dar eu unul am fost chiar dezamagit de atmosfera de "manelari" care iesea in evidenta (nu predomina, dar iesea in fata, urat).

 

Consecinta este una singura - degradarea de tot a ideii de "moto-party", primul pas catre penibil si stupid a fost facut.

 

:ok: Acesta este lucrul pe care nici eu nu l-am inteles... Sa recunoastem, toti avem cateodata impulsul

de a tura motorul asa, cam cum manelarii dau muzica tare la semafor si coboara geamurile sub portiera, daca se poate. Dar cand este vorba de odihna, alcool si condus... Pentru teribilistii de tipul asta n-am decat o vorba: Hormonul bate neuronul! ;)

 

La fiecare intrunire exista un loc de campare, destinat instalarii de corturi, pentru a te putea reface prin somn. De aceea aceste intalniri nu se fac in strada. Nu venim la intrunire doar sa dormim, dar dupa cateva pahare de bere, pt. a o lua cu distractia de la capat a doua zi si pt. a avea capul limpede la parada sau pe drumul spre casa este necesar sa dormi. Daca tu nu ai facut-o esti inconstient, daca nu ii lasi pe altii sa o faca, esti criminal. Alcoolul si oboseala sunt principalele cauze de producere a accidentelor (dupa viteza excesiva, bineinteles).

Iar o legatura intre acest topic si cel legat de muzica rock, cred ca exista numai in capul tau!

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista pe acest forum foarte multe topicuri legate de cum ar trebui sa ne ajutam intre noi cand ne intalnim pe strada, cum ar trebui sa ne salutam mai frumos si mai respectuos, cum ar trebui sa ne respecte ceilalti pe noi, in general cum ar trebui, iar cand vine vorba sa le si aplicam constatam ca sunt niste abateri, niste erori care sunt neglijabile("asa este la intruniri").

 

Pai fratilor eu va intreb pe voi: Daca il vad pe acel baiat pe strada ca are o problema cu motoreta lui, cum sa ma mai opresc eu sa il ajut daca toata noaptea mi-a barait chestia aia in cap de tremura tot cortul?

 

CUM?

 

Cum ne mai respectam, cum mai vrem sa ne mai respecte altii pe noi, de ce sa ne mai dea ala cu masina prioritate ca este mai mare decat noi, de ce sa nu ne isterizeze ala cu chestia aia a lui ca are tobe mai goale?

 

Pe de alta parte este urata faza ca acelui individ i s-a daramat cortul intentionat, asa ceva nu se face.

 

Puteau si organizatorii sa intervina sa il mai domoleasca dar...............

 

P.S. am avut cortul exact in spatele lui. Sambata dupa parada am mers acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa punem lucrurile in perspectiva: cei care nu respecta somnul celorlallti sunt putini, sunt o minoritate. Marea majoritate a participantilor sunt baieti si fete de treaba, mult mai de treaba decat media pe tara.

De acord cu regula de trei simple! Se poate incerca. Dar doar organizatorii pot face asta. Bataia intre participanti nu e o optiune si, oricum, nu rezolva nimic. In general scandalagiul e oricum formolizat peste limita in care il mai intereseaza niste vanatai.

Eu personal am dormit, fiind, la randul meu, suficient de "binedispus".

Oricum, topicul asta pare sa traga o cooncluzie negativa despre Motorrock, ceea ce este total nedrept. Daca exista o problema, ea e generala si e cu participantii, nu cu organizatorii. Per total, Motorrock a fost foarte reusit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa faceti o cheta sa cumparati "frustratului" o moto silentioasa.

Cat despre Uta, The Frustrated, in afara episodului galagios, tot respectul pentru el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

indiscutabil a fost o intrunire reusita. tot respectul pentru pistons si pentru dacii pazitori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorinake nu face parte din ei, cum nu fac nici eu, care la intruniri parchez motorul si il las acolo pana plec din motive de siguranta.

Intr-adevar a fost obositor pentru ca nu s-a putut dormi, si eu l-am injurat pe ala, dar sincer, prefer sa fie un pic de culoare la intruniri, motiv pentru care nu am mers anul trecut la intrunirea privata.

Suntem oameni diferiti si e normal sa avem dorinte diferite, unii vor liniste si pace, altii vor nebunie si haos. E destul de greu ca o intrunire sa impace ambele categorii.

 

perfect inteles!

Nici mie nu-mi place sa ma trezesc cu tobe pe la urechi.

De-aia am dormit acasa. puii mei, sunt 60km PE 2 ROTI!

 

 

 

ce nu trebuie uitat: democratia se intinde pana acolo unde calci pe libertatea celui de langa tine. nu intelegi asta, mai bine stai acasa.

Democratia e de (cuvant urat). Mie mi-a placut sa ma uit la aia beti care isi spargeau dintii in lac. Erau foarte haiosi, nu pentru ca isi bateau joc de motoare, nu pentru ca erau beti pe 2 (3) roti, ci pentru ca se SIMTEAU BINE.

In fond, e bikers party bre, daca vrei sa INTRI in perimetru, atunci joaca.

 

La fiecare intrunire exista un loc de campare, destinat instalarii de corturi, pentru a te putea reface prin somn. De aceea aceste intalniri nu se fac in strada. Nu venim la intrunire doar sa dormim, dar dupa cateva pahare de bere, pt. a o lua cu distractia de la capat a doua zi si pt. a avea capul limpede la parada sau pe drumul spre casa este necesar sa dormi. Daca tu nu ai facut-o esti inconstient, daca nu ii lasi pe altii sa o faca, esti criminal. Alcoolul si oboseala sunt principalele cauze de producere a accidentelor( dupa viteza excesiva, bineinteles).

Iar o legatura intre acest topic si cel legat de muzica rock, cred ca exista numai in capul tau!

Pai bre, io zic sa nu mai beti la party. Si asa nu mai tre sa dormi 200 de catralioane de ore sa-ti revii.

Mai mult ma deranjau cei care aveau priiviri de pastilati decat ala necajitu cu scuteru dezmembrat.

Una peste alta, a sarit ala peste rampa cat n-au sarit 200 de viteji de-aia care beau bere.

 

 

Consecinta este una singura - degradarea de tot a ideii de "moto-party", primul pas catre penibil si stupid a fost facut.

 

 

Asa! bine le zici ma mosulica.

Io zic, data viitoare sa ne pregateasca baietii de la silverpistons niste lopeti si flori bai baiete. Sadim flori 2 zile, facem un bine si naturii.

Si bem numa apa plata.

Halal motociclisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de obicei nu postez pe site dar urmaresc ce se vorbeste..........si obeserv ca sunt multi care vb aiurea si se cearta.........in fine nu de asta am decis sa postez.

sunt foarte enervata de motociclistii "de impresie"de la intunirile de peste an

in mod special ma refer la evenimentul MOTORROCK pt. ca e recent.

de ce trebuie sa faca burn out si mai ales (nu stiu cum ii zice in termeni motociclistici)bubuieli din aprindere si forjari TOATA NOAPTEA prin campusul de corturi....

Pt. cei care se simt:TOTI DE ACOLO AU MOTOARE...LA CINE VA DATI TARI???

cam asta am vrut sa spun.

imi pare rau ca primul meu mesaj pe forum e asta dar nu am mai rezistat........

 

 

cand ma uit la ce spui.. ma gandesc ce bine e sa fii mai cumpatat... radeti cat puteti si dati-va peste cap de ceea ce am spus.unexemplu: vineri am fost cam 3 ore am baut ceva beri si m-am rupt de gasca cu greu .sa plec sa -mi incarc bateriile. '' hai ba nu pleca.. acu..''.a doua zi cativa ...dupa bauta erau chiauni si nu mai stiau de ei.... eu am venit fresh sambata .. si am stat pana la 11, am facut si burnout si pocneli la greu... sa atat.. dar sa aud ca su noaptea burnout.. come on...e cam de taran... ma bucura ca mai sunt si altii care se distreaza , fac shou , caterinca, si altele dar in niste limite...si detesta sau urasc-cum vreti.. prostul gust , tampenia , imbecilitatea , duse la extrem. asta e.. nu pot toate sa iasa perfect....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una peste alta, foarte tare petrecerea, desi a fost "lipita" la zilele Ploiestiului si ca atare au intrat o grmada de maimutoi.

Eu cred ca asta a fost bine, ca toti erau cu masina si acu stiu sa se fereasca.

ma rog, e popularizare, a fost distractie, mincare, beutura, erau si cateva gagici, caterinca, pogo, formatii misto la scena, si o vreme super.

Ce fuse nasol, sa-si puna baietii pe lista:

1 diversitatea mancarii (jalnic, doar mici si carnuri? ce facea bhairava-vegetarianu?)

2 machiala era cam calda ziua (putine frigidere si nu faceau fatza)

3 nu va mai bazati ca vin doar cei care beau bere la pahar, la pogo e mai buna aia la cutie ca nu se varsa asa repede. plus ca nu tre sa schimbi butoiu deci nu ai timpi morti. ce mai, bere la cutie e de gasca. si doar berghenbir?

4 faceti ma data viitoare un camping pe langa buzau, sa doarma si pensionarii astia. eventual cu microbuz din juma in juma de ora.

De departe cel mai tare party, au fost si ciopere, si enduroaie, si turinguri si spiduri.

si drogati si functionari si bude ecologice (putin si imputite, rog organizatorii sa se puna in locul unei domnsoare care vrea sa faca pipi intr-o buda de-aia plina de rahat si (cuvant urat) si care a stat pana la 2 in soare).

 

Va iubesc pe toti, pe rand ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perfect inteles!

Nici mie nu-mi place sa ma trezesc cu tobe pe la urechi.

De-aia am dormit acasa. puii mei, sunt 60km PE 2 ROTI!

Democratia e de (cuvant urat). Mie mi-a placut sa ma uit la aia beti care isi spargeau dintii in lac. Erau foarte haiosi, nu pentru ca isi bateau joc de motoare, nu pentru ca erau beti pe 2 (3) roti, ci pentru ca se SIMTEAU BINE.

In fond, e bikers party bre, daca vrei sa INTRI in perimetru, atunci joaca.

Pai bre, io zic sa nu mai beti la party. Si asa nu mai tre sa dormi 200 de catralioane de ore sa-ti revii.

Mai mult ma deranjau cei care aveau priiviri de pastilati decat ala necajitu cu scuteru dezmembrat.

Una peste alta, a sarit ala peste rampa cat n-au sarit 200 de viteji de-aia care beau bere.

Asa! bine le zici ma mosulica.

Io zic, data viitoare sa ne pregateasca baietii de la silverpistons niste lopeti si flori bai baiete. Sadim flori 2 zile, facem un bine si naturii.

Si bem numa apa plata.

Halal motociclisti.

 

 

,,Halal motociclisti''! Asta e concluzia la care ai ajuns tu! Esti foarte inteligent. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ma complexezi de-a dreptul. pe langa ca esti offtopic, nici nu pricepi.

era o aluzie fina (evident, prea fina) la cum ar arata de exemplu don leoncio sadind flori la bucov. tu nu intelegi ca el era perfect acolo la intrare?

motociclismu inseamna si o doza de libertate, si "halal motociclisti" tocmai la asta se referea. iti explic la o bere mai multe, ca mi se pare ca ai mai avut "interpelari" cu mine pe forumul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perfect inteles!

Nici mie nu-mi place sa ma trezesc cu tobe pe la urechi.

De-aia am dormit acasa. puii mei, sunt 60km PE 2 ROTI!

Democratia e de (cuvant urat). Mie mi-a placut sa ma uit la aia beti care isi spargeau dintii in lac. Erau foarte haiosi, nu pentru ca isi bateau joc de motoare, nu pentru ca erau beti pe 2 (3) roti, ci pentru ca se SIMTEAU BINE.

In fond, e bikers party bre, daca vrei sa INTRI in perimetru, atunci joaca.

Pai bre, io zic sa nu mai beti la party. Si asa nu mai tre sa dormi 200 de catralioane de ore sa-ti revii.

Mai mult ma deranjau cei care aveau priiviri de pastilati decat ala necajitu cu scuteru dezmembrat.

Una peste alta, a sarit ala peste rampa cat n-au sarit 200 de viteji de-aia care beau bere.

Asa! bine le zici ma mosulica.

Io zic, data viitoare sa ne pregateasca baietii de la silverpistons niste lopeti si flori bai baiete. Sadim flori 2 zile, facem un bine si naturii.

Si bem numa apa plata.

Halal motociclisti.

 

 

da ..un ''motociclist adevarat'' sau;; biker''... cum se spune....ironia nu-si are rostul. '' sunt de acord cu ''rocristea'' pt ca o mare parte din ideile lui le impartasesc si eu . distractie ,panarama ,,dezmat.. dar totul cu masura.... restul...sunt bravari...nesemnificative...sezizabile poate doar de fetele in fusta galbena....poate ..doar...

sorin: ironia nu si-a gasit locul aici.rocarii beti lesinati pe jos.. au fost si ei simpatici.. nimic de zis.....in rest nu mai fii ironic ..pt ca risti sa te inscrii la manele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ..un ''motociclist adevarat'' sau;; biker''... cum se spune....ironia nu-si are rostul. '' sunt de acord cu ''rocristea'' pt ca o mare parte din ideile lui le impartasesc si eu . distractie ,panarama ,,dezmat.. dar totul cu masura.... restul...sunt bravari...nesemnificative...sezizabile poate doar de fetele in fusta galbena....poate ..doar...

sorin: ironia nu si-a gasit locul aici.rocarii beti lesinati pe jos.. au fost si ei simpatici.. nimic de zis.....in rest nu mai fii ironic ..pt ca risti sa te inscrii la manele.

mah, nu sari la gatul meu. ca si tine, eu mi-am exprimat opinia. daca consideri ca ai cuaie, si ca esti jmeker, du-te si sari la gatul celor care fac "bravari".

panarama si dezmatul cu masura e o idee comunista bre. e ca si cum ti-as limita gixxeru la 130kmh ca doar nu vrei sa impresionezi pe cineva.

Si nu e doar ironie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ma complexezi de-a dreptul. pe langa ca esti offtopic, nici nu pricepi.

era o aluzie fina (evident, prea fina) la cum ar arata de exemplu don leoncio sadind flori la bucov. tu nu intelegi ca el era perfect acolo la intrare?

motociclismu inseamna si o doza de libertate, si "halal motociclisti" tocmai la asta se referea. iti explic la o bere mai multe, ca mi se pare ca ai mai avut "interpelari" cu mine pe forumul asta.

 

Habar nu am cine esti si nici nu vreau sa te cunosc. De explicat mai multe nu e cazul, in conditiile in care tu inca nu mi-ai explicat mie nimic. Iar despre acele ,,interpelari'', nu stiu la ce te referi. Doar imi da impresia ca suferi un pic de mania persecutiei. Cu berea ai nimerit-o, inca nu am refuzat nimanui o invitatie la bere. ;) Cer scuze tuturor pt. acest ,,off topic''

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate motociliclist.. nu am sarit..-cred ca am ceva deficiente de exprimare-.tot parereami-am spus-o si eu civilizat , zic eu.. daca tu asa zic ca am sarit ...sa zica sialtii.. asta e concluzia dupa cele ce ais pus. e posibil sa fie o impresie gresita.. comunista zici....ok. hai sa zic altfel. : eu prefer sa beau su azi si maine si ...poate si sapt viitoare... si nu decat in prima seara....pana dimineata ..si doua zile ..blana....CREDA CA AM SPUS TOTUL CU ASTA. si poate te lamuresti..ca nu sunt..comunist.. glumeam..

 

frate motociliclist.. nu am sarit..-cred ca am ceva deficiente de exprimare-.tot parereami-am spus-o si eu civilizat , zic eu.. daca tu asa zic ca am sarit ...sa zica sialtii.. asta e concluzia dupa cele ce ais pus. e posibil sa fie o impresie gresita.. comunista zici....ok. hai sa zic altfel. : eu prefer sa beau su azi si maine si ...poate si sapt viitoare... si nu decat in prima seara....pana dimineata ..si doua zile ..blana....CREDA CA AM SPUS TOTUL CU ASTA. si poate te lamuresti..ca nu sunt..comunist.. glumeam....si nu e cazul sa o dai cu -dastea ..bilute si d-astea.....nu e cazul.. daca vrei poate la o viitoare intalnire...ne intalnim si ne dam baieti..pana nu mai putem. eu aici vreau doar sa combatem sau sa discutam normal..cu argumente si tot ce trebuie..restul vorbalor sunt....penibile ..si inutile...nedemonstrand nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...