Sari la conținut

Scule de calitate - de unde le cumparam?


mavetz

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 13 ore, megamotoreta a spus:

150 ah de firma sunt echivalent cu 300 ah china.

Nu-s baterii, vorbim de A și nu Ah! Iar ai păreri despre lucruri la care nu te pricepi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt mai mulți, din ce observ.

Raaaaar: dacă omul găsește o baterie de tir sau tractor de minim 150 Ah, poate suda cu ea. În acel caz, a nimerit-o cu Ah vs A. 🤣

Glumesc, evident, probabil i-a corectat telefonul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ăla da, pare ok, dar atomizoarele alea mici sunt ca pentru clătit mașina. Sau udat legumele (cine are).

Adică dacă tot se cumpără ceva, să fie cât de cât puternic. Vrei performanță, iei pe benzină, scot alea o presiune impresionantă, nu mai ești condiționat de curent electric.

Ca idee: https://utb-shop.ro/Aparat-de-spalat-cu-presiune-7.5CP-18-Mpa-cu-furtun-si-pistol-Breckner-Germany-BK78354/PD/17646?_gl=1*1y7jjam*_up*MQ..&gclid=EAIaIQobChMInrPHzZTThgMV-pKDBx2cvgt8EAAYASAAEgK6gPD_BwE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O vinit pitiku de la Weldmaster.E mig,fara gaz,inca nu am lucrat cu asa ceva.Ce am observat,stropeste mult,la amperaj mic.Am dat cateva cordoane.Cordonu din stg e mig cu gaz😍😍😍..Nahh,asta e bun pintru mici ciubucuri,deplasari.Baza e tot migu cu gaz.Mno...Zoly de la Welmaster,ca de obicei,a pus si ceva cadouri.Fain om.

20240611_142815.jpg

20240611_142950.jpg

20240611_143158.jpg

20240611_145101.jpg

Editat de pinnochio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 51 minute, pinnochio a spus:

O vinit pitiku de la Weldmaster.E mig,fara gaz,inca nu am lucrat cu asa ceva.Ce am observat,stropeste mult,la amperaj mic.Am dat cateva cordoane.Cordonu din stg e mig cu gaz😍😍😍..Nahh,asta e bun pintru mici ciubucuri,deplasari.Baza e tot migu cu gaz.Mno...Zoly de la Welmaster,ca de obicei,a pus si ceva cadouri.Fain om.

 

 

20240611_145101.jpg

 

 

ma uitam intai la poze si zic, ce faina aia din stanga, cand citesc postarea... epic fail :D

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...