Sari la conținut

Ce Meserii Au Chopper-istii


ca7a_73
 Share

Postări Recomandate

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 245
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...motociclist, liceul terminat la arte, specialitate grafica. faculta la jurnalistica-istorie (jurnalist/ prof de istorie, hahahaha), actualmente stabilit in sua lucrez in pozitzia de shop foreman la ''jerry's custom automotive'' dar daca beau vreo 2 romuri cu bere is si mecanic de motociclete haha.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motociclist ;) pasionat de fiare taiate.Tot timpul ma gandesc la motociclete.Sunt gestionar/admin la o companie aviatica.Ma ocup cu piese de aeronave.Nu am facultate,decat o incercare esuata.Fumez Lucky :burnout: nu mai beau si mai ascult Heavy Metal din cand in cand :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pi acte scrie lincentiat in istorie si master pe relatii internationale, m-am lasat de doctorat cand mi-am dat seama ca asha raman numa bun muritor de foame si fara nici o speranta in a-mi lua motor :D

 

de cativa ani buni jurnalist in presa scrisa din Bucale', dand cu pixul in ale politichiei taine si mancator (bautor)de bani din buzunarul lu Patriciu :burnout:

 

P.S. reprofilarea mi-a adus motoru' ce-l pohteam ;)

Editat de foxdesert
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica motorist naval, ultimul an in utilaje si inst portuare, si lucrez ca reprezentant

tehnic si comercial la o firma de distrib materiale de constructii profesionale.

adik aflu necazu sau necesitatile la o constructie, si dau solutia omului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Io-s somer da inca reusesc sa fac rost de bani de benzina. Va urez mult succes cu trezitu de dimineatza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Freelancer TV (un fel de om orchestra: imagine, montaj, regie, scris, producator, sofer, director). Inginer TCM la baza, cu doar 2 luni de productie (noiembrie-decembrie 1989), ceea ce mi-a fost de ajuns. Dup-aia presa scrisa (Opinia Studenteasca, Expres si altele), apoi televiziune ca amploaiat (PRO TV, TVR) si, din 2000, tot televiziune si productie video ca freelancer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io-s somer da inca reusesc sa fac rost de bani de benzina. Va urez mult succes cu trezitu de dimineatza.

Imi pare rau sa aud asta, la ce poze faci, sa fiu in locul alora de la Neshional Geografic te-as face sef peste fotografi. Parerea mea. Orice ai face, de pozat sa nu te lasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

semaca e mai boem de felul lui (a se citi si boier). platze la el sa faca foto dupa cum vrea muschii si ochiul lui fara restrictii din partea unui sef. la el a fi somer oficial este o fericire, un titlu de nobletze.

sa traiesti semaca si la mai multe clipe de viatza prinse intr-un singur click!

 

Imi pare rau sa aud asta, la ce poze faci, sa fiu in locul alora de la Neshional Geografic te-as face sef peste fotografi. Parerea mea. Orice ai face, de pozat sa nu te lasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Opa. Treaba buna. Deci la tine imi trimit eu oameni cand tre sa mai ia cate un catel de la Centrul Sibiu.

HAI SA TRAIESTI! ham, ham

Bingo!!! :bigstar:

Respekt :grinbandit:

Editat de Viomaddog
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...