Sari la conținut

mai crapa si manelarii ...


nervOptik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce misto s a auzit ,,oooooo,, ul ala.....am patit si eu de astea pe drum o data cand eram cu conserva....unu cu un bmw prin dreapta zvaaaar de a sarit inima din mine....uite asa umbla de astia si dau peste noi si te baga la groapa nevinovat....sa mai faca si a doua oara la fel...daca mai pot...OOOOOOO!!! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

posibil sa nu fie in RO, ca doar dacii break din 1900 toamna circula prin toata Europa...e plina de ele ;) :angryfire:

No offence!

None taken. Dacie / break a fost exportat catre tari ca Egipt, Turcia, .. . Muzica poate sa fie si ceva arabesc de acolo. Peisaj nu mi se pare foarte Romanesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

None taken. Dacie / break a fost exportat catre tari ca Egipt, Turcia, .. . Muzica poate sa fie si ceva arabesc de acolo. Peisaj nu mi se pare foarte Romanesc.

Hai nenea, lasa-ne sa ne bucuram cand spunem despre manelari, de ce ne strici buna dispozitie? Egiptenii nu ne-au facut nimic, turcii ne-au phutut femeile aia poa' sa moara da-i Doamne iarta-ma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI:

 

se intampla in romania pt ca la secunda 5,5-6 se poate vedea nr daciei : B 52 ...

 

deruland cu incetinitorul am vazut ca au intrat intr-o cisterna , sper ca era plina :angryfire:))) cu benzina ;))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand unul dintr-asta izbeste un motociclist spunem ca ne-am fi dorit ca inlocul motociclistului sa fi fost un camion,nu?

Ei bine, WISH GRANTED ! De ce nu ne-am bucura cand vedem ca selectia naturala e asa eficienta?

Din păcate, în accidentul postat de @Falkenberg au murit Âşi cei doi din TIR-ul lovit... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concluzia ? Mergeti cat mai pe dreapta si cu viteza adaptata la conditiile de drum, ca nu se stie ce masina apare dupa o duba sau un tir..

Mi s-a intamplat sa-mi apara in fata, unul care depasea si tot el imi dadea flashuri :angryfire:)

Am oprit pe dreapta, ca nu aveam ce sa fac..ma rog, in cazul meu era un SUV..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ... nu sunt handicapatii aia ...

Pe youtube nu l-am gasit ... e filmat live cum o masina de manelari depaseste o dacie break pe dreapta (pe un drum cu o singura banda pe sens) apoi reintra pe banda si vor sa depaseasca pe stanga o alta masina, dar ... hopaaa .. vine tiru' ... bum, pac ... rasturnari, camera zboara in toate partile, si la sfarsit dupa zgomotoul de metal contorsionat, maneaua se transforma intr-un claxon prelung ...

 

Thumbs up

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa zic ca ma bucur ... dar nici ca mi-e mila de ei ...

Din pacate, astfel de specimene pun in pericol si alte vieti, ca de exemplu a celor din Dacia Break pe care au depasit-o ... asa ca probabil merita sa crape.

Asa se intampla cand cobori dintr-o carutza cu 2 cai frumosi, iti iei permisul pe 100 de euro si te urci intr-o masina ...

http://www.vplay.ro/watch/j2yuxtw9/

 

 

notele juriului:

 

proba artistica: :angryfire:

 

proba tehnica: ;)

 

Sa intre urmatorii va rog!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concluzia ? Mergeti cat mai pe dreapta si cu viteza adaptata la conditiile de drum, ca nu se stie ce masina apare dupa o duba sau un tir..

Mi s-a intamplat sa-mi apara in fata, unul care depasea si tot el imi dadea flashuri :angryfire:)

Am oprit pe dreapta, ca nu aveam ce sa fac..ma rog, in cazul meu era un SUV..

 

intorci...il ajungi din urma si dupa aia aplici metoda ka-bar 2 fingers ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Actiunea nu se petrece pe plaiurile mioritice , accidentul a avut loc in Turcia .

N-are nicio relevantza ... soferul tot un (cuvant urat) era ...

Sper sa fi fost ok oamenii din dacie si din betoniera ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...