Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

Am inceput aseara sa joc GTA IV...este chiar foarte ok jocu, in comparatie cu celalalte versiuni aparute

 

alex are o poveste foarte foarte tare , incredibila , faza jocului e ca poti sa-ti alegi tu viata in joc , o sa vezi despre ce vorbesc..

 

mie mi-a placut foarte mult silent hill homecoming , am de gand sa joc toata seria.. oricum au o poveste mortala.. , e horror dinala psihologic ...

 

inca ceva , sa nu ratezi nici un videoclip dinala unde e povestea .. , la gta ma refer .. eu sunt total uimit de joc =)) :cheers: mi-a placut la nebunie.. , din partea mea sa se mai faca 100 de continuari :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Daca nu a mai fost postat, Burnout Pradise, are si motoare si masini, desi au fost zgarciti rau la capitolul motoare. Senzatia de viteza exista atat la mobre cat si la masini, nu exista politie...doar curse la sange :kiss:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu a mai fost postat, Burnout Pradise, are si motoare si masini, desi au fost zgarciti rau la capitolul motoare. Senzatia de viteza exista atat la mobre cat si la masini, nu exista politie...doar curse la sange :kiss:.

 

 

 

Moto Gp Ultimate Racing Tehnology 3 aka.. URT 3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah eu ma joc de imi sar ochii Swat4 - stetckov syndicate pe net. Daca se mai combina cineva la asta si ii place, let me know ca m-am saturat sa joc cu rusi, unguri sau mai stiu eu ce. E mai fun asa intre noi.

Editat de Metalghost
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
eu joc Gladiatus si Age Of empires

daca mai e careva pasionat de Age Of Empires imi puteti da un PM si poate facem un joc.

 

 

de age 2 zici? mie imi place sa joc..si mai stiu 1-2 oameni care se pot baga..poate dupa sarbatori organizam niste nopti albe :wacko:)

 

 

In rest rup CS-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

World Of Warcraft si Counter Strike Source

 

Si noua ne dai mereu cu "bizi", nesimtzitule! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care mai ardeti gazu' pe WOW scrie pls. si factiunea+realmu

Eu am doi barosani pe alliance-Khadgar si horde-Laughing Skull :wink:

 

Alliance, lock, Neptulon atm(some server first achievements, farmat cam tot pre-Ulduar, desi nu m-am deranjat sa fac toate rahaturile pt mounti, titles, etc...la care am fost prezent, aia a fost, in rest, sa le fie de bine :laugh: ). Horde, retlol, Darkspear( levelat de fun, facut ceva Naxx 10/25). Plictisit momentan, n-am mai jucat de aproape 3 saptamini( i blame summer), m-am si gindit sa vind contu', pe de alta parte ma cam tenteaza Ulduar :lol: . Decisions, decisions :wink: .

 

Next :) !

Editat de Luc_zxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

starcraft broodwar, si acum astept 2`ul. din pacate tre` sa`mi fac un upgrade MAJOR ca sa`l joc, sau cel mai usor .. probabil, ar fi sa`mi schimb pc`ul cu totul :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

starcraft broodwar, si acum astept 2`ul. din pacate tre` sa`mi fac un upgrade MAJOR ca sa`l joc, sau cel mai usor .. probabil, ar fi sa`mi schimb pc`ul cu totul :eek:

 

starcraft...cel mai reusit joc de strategie dupa parerea multora...cand apare 2`u?

warcraft III

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Nu cred ca a mai fost postat, oricum prefer asta fata de WoW si Collin care le bag acu la greu :bounce: http://www.go4it.ro/jocuri/in-stil-wii-nou...corpul-4477636/ e si un video de prezentare mai jos pe pagina, oricum pretul mi se pare aberant de mic, chiar daca atat va fi in state, deci la noi ceva mai scump, hai 300 E, dar tot e f bine.

Editat de Seb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ma indoiesc ca vor scoate ceva frumos. Acum jocurile se fac mai intai pentru profit si dupa aceea pentru altceva. Nu mai suntem in 90 cand 2-3 omuleti se puneau pe facut joace intr-un garaj, iar Lucas Arts scotea produse de calitate pline de umor :D

 

Fost redactor-sef Arenatv, actual redactor Level... da.. sunt pasionat de jocuri :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma indoiesc ca vor scoate ceva frumos. Acum jocurile se fac mai intai pentru profit si dupa aceea pentru altceva. Nu mai suntem in 90 cand 2-3 omuleti se puneau pe facut joace intr-un garaj, iar Lucas Arts scotea produse de calitate pline de umor :D

 

Fost redactor-sef Arenatv, actual redactor Level... da.. sunt pasionat de jocuri :P

 

Io zic ca are sanse sa iasa ok pentru simplu fapt ca este remake identic dupa Monkey 1... doar ca imbunatatit vizual si auditiv :rose:

 

Altfel ai dreptate, monkey 4, de exemplu e de 2 bani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si versiunea remastered de la Monkey Island pe utub. E misto. Dar am jucat si versiunea originala. Geniala si aia. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...