Sari la conținut

2012 fara motociclisti morti


riderontornadoes
 Share

Postări Recomandate

pentru ca zilele astea o sa lucrez, si nu stiu cand o sa mai am timp sa intru pe aici, va urez un an fara incidente in trafic. un an in care sa fim mai uniti, sa ne distram mai mult, sa nu ni se strice motoarele. sa nu luam prea multe amenzi de circulatie, sa nu ne prinda ploaia pe motor, si mai adaugati si voi. si mai ales, sa nu dam cu RIP. credeti ca se poate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sa fie de bine la toata lumea,sa ne vedem sanatosi pe la intruniri...speram sa nu existe faze gen RIP...dar atata timp cat pe sosele exista bizoni ,soferi de paie,mobristi inconstienti calare pe fiare puternice mai ales varste fragede,care nu vor sa faca motociclism pt ei ci pt cei din jur si pt gagici,ca nu cauta in urma invataminte din greseslile altora ,din pacate unele grave si letale...cred ca o sa mai existe ...faza e ca nu poti stii niciodata ce ti se poate intampla si ca poate undeva e unul care e nascut sa ti faca felul(locul si momentul nepotrivit)...niciodata nu trebuie gandit ca mie nu mi se poate intampla!Conduceti prudent si fiti cu ochii beliti,ganditi si in locul celorlalti ce ar putea face in trafic!Fiecare spera ca va fii bine , asfaltul nu iarta si e al dracu de tare!Hai noroc si...LA MULTI ANI!

Editat de obeapaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator EduardS

Sa fie de bine la toata lumea,sa ne vedem sanatosi pe la intruniri...speram sa nu existe faze gen RIP...dar atata timp cat pe sosele exista bizoni ,soferi de paie,mobristi inconstienti calare pe fiare puternice mai ales varste fragede,care nu vor sa faca motociclism pt ei ci pt cei din jur si pt gagici,ca nu cauta in urma invataminte din greseslile altora ,din pacate unele grave si letale...cred ca o sa mai existe ...faza e ca nu poti stii niciodata ce ti se poate intampla si ca poate undeva e unul care e nascut sa ti faca felul(locul si momentul nepotrivit)...niciodata nu trebuie gandit ca mie nu mi se poate intampla!Conduceti prudent si fiti cu ochii beliti,ganditi si in locul celorlalti ce ar putea face in trafic!Fiecare spera ca va fii bine , asfaltul nu iarta si e al dracu de tare!Hai noroc si...LA MULTI ANI!

 

thumb.gif Intr-adevar asa este si adevaru este cam trist,dar in ziua de azi toti pustanii isi achizitioneaza cate o fiara,numai pentru impresia femeilor ,sau a da dovada cat sunt de macho sau cool,dar este o vorba mare "Domnia si prostia se plateste" . Va urez si eu La Multi Ani tuturor,multa fericire,sanatate si implinire pe anu urmator si sa ne auzim la cat mai multe intruniri moto fara incidente si sanatosi beer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inevitabil, fara rip-uri nu se va putea... pentru tine, sau pentru mine, sau pentru oricine. hai sa fim realisti, si sa ne bucuram de fiecare clipa! pe moto, sau pe linga:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Ravishing

Nici in 2011 nu prea au murit motociclisti, doar inconstienti la ghidon.

 

Aha :disappointed: ... ce replica poti da unui astfel de post :moron:

Editat de Ravishing
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca zilele astea o sa lucrez, si nu stiu cand o sa mai am timp sa intru pe aici, va urez un an fara incidente in trafic. un an in care sa fim mai uniti, sa ne distram mai mult, sa nu ni se strice motoarele. sa nu luam prea multe amenzi de circulatie, sa nu ne prinda ploaia pe motor, si mai adaugati si voi. si mai ales, sa nu dam cu RIP. credeti ca se poate?

Nu stiu daca se poate fara incidente, dar va urez la toti in primul rand sa nu ajungeti titlu de stire pe aici si in al doilea rand sa va tineti tot timpul cu partea cauciucata a motocicletei de asfalt, si dupa aia mai vedem noi. Si La Multi Ani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un an nou fericit si fara incidente tuturor motociclistilor si motociclistilor aspiranti.

 

Tineti minte "burn the rubber not the soul" Cu cat mergeti mai prudent cu atat micsorati sansele de accident si mariti durata de viata pe doua roti!

 

Un an nou fericit si fara incidente tuturor motociclistilor si motociclistilor aspiranti.

 

Tineti minte "burn the rubber not the soul" Cu cat mergeti mai prudent cu atat micsorati sansele de accident si mariti durata de viata pe doua roti!

 

Am imbatranit rau de tot nu? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator EduardS

Un an nou fericit si fara incidente tuturor motociclistilor si motociclistilor aspiranti.

 

Tineti minte "burn the rubber not the soul" Cu cat mergeti mai prudent cu atat micsorati sansele de accident si mariti durata de viata pe doua roti!

 

 

 

Am imbatranit rau de tot nu? :D

 

Deloc,spui doar adevar thumb.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca se poate fara incidente, dar va urez la toti in primul rand sa nu ajungeti titlu de stire pe aici si in al doilea rand sa va tineti tot timpul cu partea cauciucata a motocicletei de asfalt, si dupa aia mai vedem noi. Si La Multi Ani!

la mine si saua e tot cauciucata.... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca scazi toti manelomanii si motociclistii fara permis.. si accidentele moto care au cauza principala mersul kamicaze prin oras(ca majoritatea au fost in oras) si copii dornici de afirmare care se urca din prima pe MIUTA supersport ca.. "ei stiu ce fac" sa-i vada fetili.. si lasi doar accidentele moto cand ghinionul si ceasul rau, au fost principala cauza cum a fost (ce-mi aduc aminte acum) baiatul cu intruderul de pe dn 1 cand a intrat din contrasens in el, sau baiatul care a fost luat in plin de catre auto care nu s-a oprit la stop si a intentiona sa vireze la stanga peste linia continua cu 2-3 luni in urma a fost parca, si toti fratii nostrii surprinsi de indiferenta si stangacia altora .. eu cred ca raman foarte putini si face ca motociclismul sa fie vazut altfel.. dar cand vezi om rupt in doua ca nu respecta semnele,.. intrat pe contrasens in auto in plin, vrea sa treaca cu r1 intr-o roata prin stalpi si garduri de beton..etc,,, parca te cutremuri si zici ca este foarte periculos.. dar hai sa vede, cati au murit ca s-au dat pe curbe?? Sincer nu-mi vine nimeni in cap.. majoritatea au fost in oras din cauza vitezei.. eu am cazut in oras ca vroiam sa ma cc pe mine(invatare de minte) niciodata pe curbe.. in fine.. sa ne fereasca Dumnezeu de nenorociri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' io nu v-am zis ca nu se poate! nu in sportul asta, nu this side of eternity: /index.php?/topic/672406-accident-mortal-autostrada-arad-timisoara/page__pid__3024482#entry3024482

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...