Sari la conținut

Accident moto Pantera


servant.1980
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 936
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Unde sa intre ca unde a avut ea accident e un mare semn de interzis si mai in fata e dunga continua?

Bai frate dar nu mai incetati o data ...PERFECTILOR CARE SUNTETI VOI...VOI CEI FARA GRESEALA...!!!Pfuuuuiiii!!!

Editat de obeapaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde sa intre ca unde a avut ea accident e un mare semn de interzis si mai in fata e dunga continua?

 

Preamarite ai dreptate, la benzinaria aia alimenteaza doar taxiurile si tramvaele, ca doar alea au voie pe banda aia.

Tu nu dormi linistit noaptea daca nu pui vre-un punct pe ici pe colo, intr-o zi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citim si plangem si ne gandim la cei ce n-au fost asa norocosi...

Citim si plangem si ne gandim la tine ca n-ai fost asa norocoasa ca noi cei care nu avem accidente...

Citim si plangem de bucurie ca iti revii usor-usor...

Doamne ajut-o si pe fătuca asta cum doar Tu poti !!!

lipseste colajul de poze cu muzica rock, pe youtube desigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator EduardS

Maine vreau sa merg incolo, daca e, cu mai multi prieteni,printre care s-ar putea si @DjRaven, @Cristi!, @hayabusika, @Jhonnymoto, @DucatiMecanica, @Kilo, etc. Daca mai vrea careva sa se alature cu noi,ne vedem direct in parcarea din fata de la Casa Austria la orele 15:30-16:00 . Care vrea sa sune ii pot lasa un numar de telefon in privat. Numai bine si insanatosire grabnica Gilda !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Sanatate si recuperare usoara!

 

 

2. Dupa atatea pagini am tras doua concluzii:

 

a. Nu e deajuns sa fii ipocrit, cu prima ocazie trebuie sa fii si lingau patetic cu anumite complexe geo-politice. De aici si lipsa de consecventa ... ;

b. Incepe sa ne placa de bogdanel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca e cat de cat bine?

 

Semnatura dumneata cu raJchetarea si utilaje performante e cat mai binevenita aici. V-ati scos contul de la naftalina. :friends:

 

Stai sa se trezeasca asta mica si sa dea in stanga si-n dreapta, de-i sar tatuajele de pe spate pe linia continua, pe constrasens si interzis. Sa vezi atunci!

 

Ma retrag de aici ca-ti trebuie limba lunga si sa sezi la comanda.

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator EduardS

Daca mai vrea careva sa vina,facem cumva ,ca sa putem sa mergem toti. Daca nu ne lasa pe toti inauntru ,macar sa mearga o persoana ,sau doua foarte apropiate de ea. @Djraven,vezi ca ti-am lasat .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e scarba de cele citite SI pe acest topic.

Bogdan192, daca mamica ta sau vreo cunostinta de-a ta a trait miraculos fara splina,ei bine tu esti mai minunat. Tu ai reusit sa traiesti o viata fara creier. Ce-i drept ca un partz al naturii...dar ce mai conteaza...traiesti pana la urma si tu. Sa nu dea dracu sa ne intalnim vreodata fata in fata.

In continuare mi-e sila de nenumaratele "urari de bine" . Care sunt "doar ca sa fie". Pe bune acum. Pe cine pacalim?

Pt cei real interesati exista telefoanele rudelor, prietenilor apropiati. Restul lasati pe Gilda sa va lamureasca atunci cand va putea. In rest doar bla-bla pe forum si FB. Ambele superficiale.

Stiu toate amanuntele despre starea Gildei, motivul real al accidentului dar nu le voi posta aici, in fata unor mucosi patetici, incapabili de o gandire matura.

Gilda este cea care va da detaliile care si cui considera.

Cei ce sunt exceptii la cele pomenite mai sus de mine,se stiu.

 

Si da, fata se va recupera in intregime. Doar asta conteaza. Momentan.

 

PS: ar sta bine sters acestui topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citim si plangem si ne gandim la cei ce n-au fost asa norocosi...

Citim si plangem si ne gandim la tine ca n-ai fost asa norocoasa ca noi cei care nu avem accidente...

Citim si plangem de bucurie ca iti revii usor-usor...

Doamne ajut-o si pe fătuca asta cum doar Tu poti !!!

intr-o balta neagra

4 ochi luceste

ce sa fie oare?

poate e doi peste!

 

poeti nu mai aveam pe aici, ca-n rest avem di tati =))))

penibil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e scarba de cele citite SI pe acest topic.

Bogdan192, daca mamica ta sau vreo cunostinta de-a ta a trait miraculos fara splina,ei bine tu esti mai minunat. Tu ai reusit sa traiesti o viata fara creier. Ce-i drept ca un partz al naturii...dar ce mai conteaza...traiesti pana la urma si tu. Sa nu dea dracu sa ne intalnim vreodata fata in fata.

In continuare mi-e sila de nenumaratele "urari de bine" . Care sunt "doar ca sa fie". Pe bune acum. Pe cine pacalim?

Pt cei real interesati exista telefoanele rudelor, prietenilor apropiati. Restul lasati pe Gilda sa va lamureasca atunci cand va putea. In rest doar bla-bla pe forum si FB. Ambele superficiale.

Stiu toate amanuntele despre starea Gildei, motivul real al accidentului dar nu le voi posta aici, in fata unor mucosi patetici, incapabili de o gandire matura.

Gilda este cea care va da detaliile care si cui considera.

Cei ce sunt exceptii la cele pomenite mai sus de mine,se stiu.

 

Si da, fata se va recupera in intregime. Doar asta conteaza. Momentan.

 

PS: ar sta bine sters acestui topic

poate ca mai multi sunt real interesati dar e cam complicat sa afli un nr de tel al cuiva apropiat si necunoscand pe nimeni cum e cazul meu plus ca aici e un forum unde fiecare poate sa isi expuna parerea/idiotenia etc...

oricum este bine ca sunt vesti bune si starea ei se inbunatateste si miar placea cat mai repede real vorbind ...bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e scarba de cele citite SI pe acest topic.

Bogdan192, daca mamica ta sau vreo cunostinta de-a ta a trait miraculos fara splina,ei bine tu esti mai minunat. Tu ai reusit sa traiesti o viata fara creier. Ce-i drept ca un partz al naturii...dar ce mai conteaza...traiesti pana la urma si tu. Sa nu dea dracu sa ne intalnim vreodata fata in fata.

In continuare mi-e sila de nenumaratele "urari de bine" . Care sunt "doar ca sa fie". Pe bune acum. Pe cine pacalim?

Pt cei real interesati exista telefoanele rudelor, prietenilor apropiati. Restul lasati pe Gilda sa va lamureasca atunci cand va putea. In rest doar bla-bla pe forum si FB. Ambele superficiale.

Stiu toate amanuntele despre starea Gildei, motivul real al accidentului dar nu le voi posta aici, in fata unor mucosi patetici, incapabili de o gandire matura.

Gilda este cea care va da detaliile care si cui considera.

Cei ce sunt exceptii la cele pomenite mai sus de mine,se stiu.

 

Si da, fata se va recupera in intregime. Doar asta conteaza. Momentan.

 

PS: ar sta bine sters acestui topic

Hai tu banateanule de la granita cu Romania, posesor se ducati hayabusa 100%, detinator al tuturor amanuntelor , motivelor si in general ale adevarurilor, coboara din sferele inalte in care te simti nemuritor si rece si ai mila de noi, muritorii. Nu ne mai du pe noi in ispita presupunerilor si nu ne mai fa sa sunam pe cine cunoastem prin timisoara ca sa aflam cate o informatie despre starea panterei.

Si mai ales, te rog sa nu mai jignesti la intamplare, fara discernamant, pentru ca ai luat tu fara lamaie si ti-e scarba acum. Daca bogdanel are probabil frustrarea generata de faptul ca nu l-a plans nimeni atunci cand a cazut, postul tau ingretosat si pigmentat cu amenintari la adresa lui frustratel, e ridicol. Habar nu am ce crezi tu ca te indreptateste sa te comporti asa, dar nu e ok. daca tu ai impresia ca singurul mod in care poti arata sincer ca te intereseaza daca-i e bine, e sa tropai transpirat pe la usa de la terapie intensiva, te inseli. Daca esti medicul care a operat-o, poti fi mai modest. Daca nici asta nu esti, ia si mananca un kg de lamai pe burta goala, mai lasa fitzele astea, spune daca ai noutati despre starea ei, spune mucosilor patetici daca are nevoie de ceva si ai grija sa nu calci in vreun canal daca mai continui sa stai cu narile pe sus ca pana acum. Nu de alta, dar nu pari ca levitezi de la inteligenta.

PS: sper sa nu-mi scrii vreun PM sa ma dojenesti si sa-mi strici ziua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-o balta neagra

4 ochi luceste

ce sa fie oare?

poate e doi peste!

 

poeti nu mai aveam pe aici, ca-n rest avem di tati =))))

penibil

 

:lol:

 

Eu tot nu inteleg frustrarile pe care le au unii. A facut o greseala si a cazut. Toti am facut unele greseli in trafic, numai ca unii au avut ghinion. Ce greseala a facut si de ce numai saraca fata stie.Nu inteleg de ce s-au scris 25 de pagini aiurea. In loc sa trancaniti aiurea, mai bine ati astepta pana se reface si sa zica ce s-a inamplat (dar la cum au mancat multi rahat aiurea, in locul ei nu as zice nimic).

 

Recuperare rapida fetei !

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preamarite ai dreptate, la benzinaria aia alimenteaza doar taxiurile si tramvaele, ca doar alea au voie pe banda aia.

Tu nu dormi linistit noaptea daca nu pui vre-un punct pe ici pe colo, intr-o zi?

 

N-o mai da in diverse, omul si-a spus parerea si doar Gilda e in masura sa-i dea dreptate sau sa-l fwta in gura pentru posturile pe care le-a facut.

Pe tot forumul asta nu exista user (cu motocicleta) care sa n-o comita cel putin odata la 2 iesiri, aici totul se imparte intre noroc si experienta. Baga de seama si posturile lui bogdan ca nu sunt unele care sa-ti dauneze in vreun fel.

 

Insanatosire grabnica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine am spune doamne fereste.daca intradevar a gresit a platit.dupa mine un pret mare dar ce e drept in viata asta.toti am fost macar odata zmei , forjatori etc.hai sanatate maxima si data viitoare un echipament zic eu ca ar mai ajuta macar putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAAAAAAAA, A MURIT MICHAEL JACKSON!!!!

 

Interesant este ca pe acest topic se discuta orgolii personale si abilitati de pilotaj greu palpabile... putine intrebari despre accident in sine... o avea si motociclistul partea lui de vina??? ca martorii ziceau ca madam a cam tinut-o intr-un slalom pana la impact deci... cand ti-o cauti ti-o mai si furi.

 

ma doare la banana ce motocicleta conducea, ce motocicleta o sa conduca de acum inainte. concluzia: tre sa mergem mai prudent printre masini. vreti adrenalina... hungaroringul e la doi pasi de voi(astia vestici :P )

 

 

@Gilda: fa-te bine fetitzo si poate ne vedem intr-o zi la o bere sa barfim una alta, sanatate multa si nervi de fier la recuperare :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai tu banateanule de la granita cu Romania, posesor se ducati hayabusa 100%, detinator al tuturor amanuntelor , motivelor si in general ale adevarurilor, coboara din sferele inalte in care te simti nemuritor si rece si ai mila de noi, muritorii. Nu ne mai du pe noi in ispita presupunerilor si nu ne mai fa sa sunam pe cine cunoastem prin timisoara ca sa aflam cate o informatie despre starea panterei.

Si mai ales, te rog sa nu mai jignesti la intamplare, fara discernamant, pentru ca ai luat tu fara lamaie si ti-e scarba acum. Daca bogdanel are probabil frustrarea generata de faptul ca nu l-a plans nimeni atunci cand a cazut, postul tau ingretosat si pigmentat cu amenintari la adresa lui frustratel, e ridicol. Habar nu am ce crezi tu ca te indreptateste sa te comporti asa, dar nu e ok. daca tu ai impresia ca singurul mod in care poti arata sincer ca te intereseaza daca-i e bine, e sa tropai transpirat pe la usa de la terapie intensiva, te inseli. Daca esti medicul care a operat-o, poti fi mai modest. Daca nici asta nu esti, ia si mananca un kg de lamai pe burta goala, mai lasa fitzele astea, spune daca ai noutati despre starea ei, spune mucosilor patetici daca are nevoie de ceva si ai grija sa nu calci in vreun canal daca mai continui sa stai cu narile pe sus ca pana acum. Nu de alta, dar nu pari ca levitezi de la inteligenta.

PS: sper sa nu-mi scrii vreun PM sa ma dojenesti si sa-mi strici ziua.

 

:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, cum plm ai scos tu ineptiile astea ma analfabetule? auzi "spunet-i" .BAAA,mars la scoala inapoi si preda permisul la politie ca ne omori dracu' :finger:

 

asta mai lipsea de aici, grammar patrol! omu a facut o urare de bine si a mai dat si o veste buna despre mobra panterei, poate o fi chiar mecanicul care o repara. Ce plm sari asa de la o cratima pusa aiurea, nu mai intra bine cafeaua?

 

Sa fim pozitivi, fata se va face bine, mobra este ca si reparata, happy end maxim! sanatate maxima sub tatuaje!

Editat de Serge
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...