Sari la conținut

SMAEB 2013 - 12-13-14 Aprilie - ROMAERO Baneasa - comentarii


SMAEB
 Share

Postări Recomandate

Cred ca am avut deja ocazia sa-l reintalnesc pe "bisnitarul de la Ducati". La tentativa asta de salon care e acum in oras.

 

La fel ca si data trecuta a vorbit foarte frumos cu mine, m-a lasat sa ma sui pe toate motoretele desi erau pe unele niste foi pe care scria sa nu te sui decat in prezenta unui reprezentant. Mi-a povestit lucruri pe care le stiu,dar politicos si placut. Poate n-a fost celebrul "bisnitarul de la Ducati"! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 164
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

L-au schimbat. Anul asta este un biSnitar prietenos :)))))

 

Cu toate astea, nu strica sa stii ca daca ii spui unui om ca te pi.si pe marfa lui, dupa care soliciti o proba, sunt sanse sa dai tot peste "biSnitarul" de anul trecut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun sa mergem pe rand la standul ducaty si sa ne expunem parerea cum ca plasticele par ieftine apoi sa notam reactia.

 

(se accepta orice alt comentariu de genul "si..se strica des?" sau "de ce se aude ca si cum ai agita o cutie plina cu suruburi?")

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Praf.....vreau banii inapoi.

 

Anul trecut mai erau ceva reduceri , la preturi acceptabile,azi nu am vazut nimic deosebit,am avut 2000 ron ,just in case, dar degeaba :( asta e romanica.

In rest exact ca si anul trecut .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gandeste-te cum ti-a placut anul trecut si asa va fi.

mie nu mi-a trebuit nimic, asa ca m-am ales cu o bandana si o cagula..

am fost invitat sa fac un test ride cu un cb1100, micii au fost ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aproape identic cu ce a fost anul trecut!

Baietii de la Honda au cateva modele la test!

Se simte ca bate vantul saraciei peste fenomenul moto!

Toti cei prezenti sunt de admirat ca incearca sa promoveze si sa vanda pentru a SUPRAVIETUI !

Nimeni nu se poate imbogati in vremurile astea in aceasta bransa!

Numai in statisticile oficiale sunt cresteri si alte vrajeli optimiste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietii de la Honda au cateva modele la test!

Cum adica au cateva modele la test? Unde se face "testarea"? In salon? Sau undeva in exterior?

Editat de robertkiran
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bine te duci si vezi singur, nu va luati dupa altii, fiecare vede altfel, important e sa fii la curent cu noutatile si cu mediul, asa ca pentru 10 lei luati pulsul evenimentului fara circoteli. Eu ma duc miine si vreau sa ma bucur ca in fiecare an de aceasta ocazie de bucurie, drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ce sens ca anul trecut? Eu ma duc maine.

mai mic decat anul trecut.

 

poti vedea noutatile de la honda, bmw, ducati

yamaha, slab;

suzuki lipsa.

 

consumabile, echipamente: ok!

 

a fost singurul an in care am iesit cu mana goala...anii trecuti am mai luat o casca, echipament, protectii, casca ski.... acum nimic. dar cam am de toate.

 

Ce modele sunt la test drive ?

nu e nimic cu test drive... si nici nu a fost vreodata

 

Cel mai bine te duci si vezi singur, nu va luati dupa altii, fiecare vede altfel, important e sa fii la curent cu noutatile si cu mediul, asa ca pentru 10 lei luati pulsul evenimentului fara circoteli. Eu ma duc miine si vreau sa ma bucur ca in fiecare an de aceasta ocazie de bucurie, drumuri bune!

corect

 

10 lei de persoana

si 10 lei masina. pentru moto, nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Sir George Mihail Burghy

Am fost azi, vineri, la SMAEB; e MULT mai subtire decat anul trecut; e practic o adunatura de cativa vanzatori care vin la un talcioc ca sa-si vanda produsele din magazine, fara discounturi, fara produse noi. Bine reprezentate doar Honda, BMW, Yamaha (Dual Tours) si inca cativa cu anvelope, scoli moto...in schimb spatiu mult mai mare cu mese pt. intrunirile cunoscutilor la mititei, bere, etc. Deci merita sa mergi pt. a te intalni cu amici si cunoscuti, sa vezi ce moto mai au unii si altii, ce se mai vinde...cu timpul se va organiza NUMAI cu mese si banci pt. berici+mici+parcare moto...



Insa la biciclete, cei pasionati au ce vedea; fata de anul trecut e mult mai interesant; mie mi-au placut mult bicicletele electrice...au fost mai multe firme, progrese mari, tehnologii noi...baietii se dezvolta.



Editat de Sir George Mihail Burghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Au venit cumva si cei de la MotoBoom cu Triumph ? La SAM (salonul auto-moto) de acum cateva saptamani aveau cel mai mare stand dintre cei cu motociclete si am avut ocazia sa vad Tiger 800, Tiger Explorer, noul Street Triple, etc. Si aveau si ultimele noutati de la Kawasaki (Ninja 300, Z800). Din pacate nu-i vad pe lista cu expozanti de la SMAEB.. :(

Editat de ovi_ice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Au venit cumva si cei de la MotoBoom cu Triumph ? La SAM (salonul auto-moto) de acum cateva saptamani aveau cel mai mare stand dintre cei cu motociclete si am avut ocazia sa vad Tiger 800, Tiger Explorer, noul Street Triple, etc. Si aveau si ultimele noutati de la Kawasaki (Ninja 300, Z800). Din pacate nu-i vad pe lista cu expozanti de la SMAEB.. :(

sunt prezenti cei de la United cu motoretele lor.

la SMA au fost prezenti cei de la Moto boom cu mobrele celor de la United ptr a imparti costurile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...