Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si eu tot Shoei folosesc. Numai ca daca ramii cu mina-n gaz , pti sa ai cel ai aderent cauciuc, ca tot cazi. Depinde unde cazi. Imi place Shoei ca-i ieftin si bun. Despre ce-i vorba in topicul asta? Despre apa-n benzina care-ti opreste motoreta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data viitoare incearca ceva gen McDrive....dai comanda la intrare si ridici comanda la iesire, macar asa primeai servetelele fara sa mai uzezi cricul...Poa' sa fie si Drive tru :)) ...

Pentru urmatoarele postari, incearca sa stai cu capul in jos cand bagi un topic, asa se iriga creierul mai bine :P

 

edit:

Poate omul are model de moto cu cric pe dreapta, si el era obisnuit sa o sprijine pe stanga, si uite poc-ul...

Editat de cry_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie unul mi se pare penibil :)

un fel de show off :) dar na, fiecare cu-ale lui!

 

si astia cad ???????????

 

 

parca vad un comentariu cu lipsa de experienta pe amkart si anvelope necorespunzatoare

clar, dot vechi..ebonita...

 

bine ca s-a dat legea cu A la 24 ani..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e amuzant, e interesant

 

Sunt curios care e procedura la noi :))

Se duce militianul sa vorbeasca de motoreta:

- Ai permis?

- Da, am.

- Bun, semneaza aici si ia cheile.

- Pai nu fac niste cursuri, ceva?

- Ba, ai permis sau n-ai?

- Pai... am.

- Pai atunci ia motoreta si da-i drumul pe aici, ca esti la militie, nu la scoala de soferi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Sper sa nu deranjez cu un post dublu ( am postat si la "patanii in trafic") dar cred ca urmatorul clip isi are locul si aici:

E filmat weekendul trecut cind am fost intr-o tura faina cu cumnatal meu. Daca nu aveti chef sa va uitati la tot clipul ( desi nu este chiar asa de lung) sariti pe la secunda .40. Nu cred ca are rost sa mai comentez de ce...

Editat de reverend
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms, am contemplat mult asupra "soundtrackului". Trebuia ceva sa se potriveasca cu starea de spirit, cu drumurile si cu pataniile..



post-45131-0-56664800-1375285183_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un şofer german şi-a transformat maşina într-o piscină pe roţi

Publicat pe data: July 27th, 2013 | de Monroe

 

Enervat de căldura insuportabilă a verii, un şofer de 27 de ani din Eibenstock, Germania, a avut ideea nu atât de briliantă de a-şi transforma BMW-ul decapotabil într-o piscină mobilă, prin sigilarea completă a cabinei de pasageri şi umplerea ei cu apă.

O piscină pe roţi sună destul de bine, dar din păcate, poliţia locală nu crede acelaşi lucru. Şoferul trăsnit şi trei dintre prietenii lui, îşi conduceau vehiculul în jurul oraşului duminica trecută, când au trecut de un poliţist pe motocicletă, care s-a întâmplat să vadă maşina fără plăcuţe de înmatriculare, iar unul dintre pasageri stătea pe portbagaj.

După ce a plecat în urmărirea convertibilei suspecte prin Eibenstock, poliţistul a observat ceva foarte ciudat. De fiecare dată când maşina lua câte o curbă, sarea apă din ea. După o urmărire scurtă, BMW-ul a tras pe dreapta într-o parcare, iar pasagerii, care purtau numai costume de baie, au sărit din maşină şi sau sărit în râul Mulde din apropiere. Când s-a apropiat de maşină, poliţistul a descoperit că aceasta a fost transformată într-o piscină obişnuită, pe roţi. Interiorul a fost sigilat, vopsit cu albastru şi umplut cu apă. Marginile pisicinii au fost căptuşite cu scânduri de lemn, volanul a fost acoperit cu rafie, iar lângă cheia de contact era un suport pentru sticle de bere.

În timp ce poliţistul uimit inspecta piscina mobilă, proprietarul şi prietenii acestuia priveau de pe partea cealaltă a râului. Cu nici o cale de a ajunge la ei, ofiţerul a dezumflat roțile, a tăiat firul bujiei şi a raportat incidentul prin staţie. Dându-şi seama că şi-a uitat portofelul în maşină, şoferul a înotat înapoi şi s-a predat. Era beat, dar nega că el ar fi condus vehiculul.

Se confruntă acum cu acuzaţii de conducere sub influenţa alcoolului, conducerea unui vehicul neînregistrat, încălcarea legii privind siguranţa rutieră şi a legii asigurărilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...