Sari la conținut

Accident grav Caras Severin


foxxbiker
 Share

Postări Recomandate

13754476_111355339303622_324953303842303
Nicolici Cristi ·
Foarte bine sa le iasa pasarelele din cap ca ei sunt regii soselelor.
Like · Reply · 1 · 3 hrs
18698304_1322372471174562_54060502774864
Victor Ungureanu ·
Probabil era pe contrasens si se deplasa cu cu "70"km/h.
Vor sa ii respecte soferii? Ei ne respecta, mai ales la coloanele firmate la semafor, pe autostrazi cand fac jaloane?
Like · Reply · 2 hrs

----------------------

Aceeasi mentalitate la fiecare articol de genul. Trist.
Cum s-a intamplat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am inteles eu era incepator si era primul drum mai lung ... trebuiau sa mearga in concediu pe Transemenic, Transalpina si mai departe.

S-a speriat intr-o curba si a ajuns pe contrasens! Cam multe intamplari de genul asta in ultimul timp.

Dumnezeu sa-i dea putere familiei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, ce se intimpla daca ratezi o curba? Poti chiar muri. Eu , dupa ultima curba ratata pe Cheia, am inteles ca ulciorul nu merge de multe ori la apa. Am avut noroc cu carul. Unii nu au, o mierlesc din prima greseala.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R. I. P.

 

Ce ne facem? Numai vreau sa aud de accidente mortale cu motociclisti!!

Poate este un typo dar pe viitor in contextul de mai sus ar fi bine sa folosesti cratima. Ghiceste unde : )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate este un typo dar pe viitor in contextul de mai sus ar fi bine sa folosesti cratima. Ghiceste unde : )

Maestre, ce vorbesti acolo se scrie fara cratima. Asta ca na, daca tot vrei sa te dai in spectacol pe un astfel de topic.

Dar generatia asta vad ca pune cratima la orice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate este un typo dar pe viitor in contextul de mai sus ar fi bine sa folosesti cratima. Ghiceste unde : )

 

Pe viitor, în contextul de mai sus, ar fi bine sa cunoști cuvintele care le folosești ... si bineînțeles sa înveți în ce cazuri se despart cuvintele prin cratima și în ce cazuri prin spațiu!

Sunt 95% sigur ca acel "numai" al colegului a fost doar o greșeală de tastare, dar sunt 100% sigur ca se desparte prin spațiu și ca te-ai făcut singur de kko!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trist. Duminica in drum spre borsec (eram si eu cu motorul) dintr-o curba fara vizibilitate ies doi motociclisti: unul "regulamentar" celalalt pe mijlocul benzii mele (cea de pe contrasens).

 

Nu am fost in pericol nici eu nici vreo unul din ei, viteza lor nu o comentez, insa m-am gandit: daca in locul meu si la vreo 20m mai in fata era o masina, tir, sau autobuz? Sau daca eram chiar eu insa pe mijlocul soselei? Chiar merita?

 

Se repeta atat de des incat devine cliseu si nu se mai "proceseaza". STRADA NU ESTE CIRCUIT.

 

Mare pacat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maestre, ce vorbesti acolo se scrie fara cratima. Asta ca na, daca tot vrei sa te dai in spectacol pe un astfel de topic.

Dar generatia asta vad ca pune cratima la orice.

Inteleg ca iti este greu sa recunosti sarcasmul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, pentru ca sunt mult mai multe mașini. Când am făcut 18 ani, mi-am dirit cu ardoare ceva... Era un pc, acum pustanii își doresc un bmw (nu ma refer neapărat la marca ci la un cazan, de vreo 15-20 de ani, cu mult mai mulți cai decât un logan, care la un spate o dara serioasă de fum)

 

Imi pare foarte rau de familia copilului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg ca iti este greu sa recunosti sarcasmul.

Ne-ai lamurit ca nu stii sa recunosti cand ai gresit. Puteai lasa doar primul comentariu si am fi crezut ca ai studiat limba romana cu Goagal Translate. Cu "sarcasmul" ne-ai spulberat orice indoiala. Daca insisti ca l-ai folosit corect (" batjocură amară și insultătoare" cf. DEX) , atunci imi permit sa remarc ca nu are ce cauta in topicul despre un coleg care a platit cu viata o greseala, o neatentie sau ce o fi fost acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...