Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Vizitator goe 75

Intru, citesc, mă crucesc, trec mai departe.

Unii nu știu ce fumează, dar aș încerca și eu.

Daca tot te-ai deranjat sa postezi ceva inainte sa treci mai departe ,macar sa fi fost mai clar de ce anume te crucesti ...

Eu fumez electronica ...aroma baked apple.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu le trag iarăși pe normale.

 

Văd motor de 200 cai care o arde ca scuterul, vloguri de doi lei, impresii de cafereisari, da' ceva concret- p#la.

In pușca mea, aveți motoare, dați-va cu ele, filmați, dar țineți pentru voi impresiile și comentariile. Kosh avea filmări oarecum ok înainte să o ardă cu vlog, mă irită să îl aud comentând. Are un ton al vocii ca de președinte de CAP. Aia opărită la fel, nu își dă seama că e penibilă? E târziu, scrisul pe mobil e obositor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E si o cale de mijloc, poti merge vioi si safe, fara sa fii agresiv. Nu exista doar mers la ralanti si mers pe rosu, mai sunt si etape intermediare. Citeam deunazi pe nu stiu ce topic de BMW si zicea un nene ca el vrea sa-si ia GS nu pentru ca-i place boxerul, sau stilul, suspensii, electronica... , ci pentru ca e BMW si ca are si frati-su.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergi tare si agresiv, nu e bine. Daca mergi incet si precaut, iar nu e bine...

Omu' tu nu stii sa schimbi vitezele (min 0:46) si ai tupeul sa vorbesti de sus altora. O mai dai si ca "experitii" si alte alea. Inteleg ca esti perseverent dar linisteste-te, nu toata lumea e ca Steve Jobs, tu doar te afunzi in penibil...

 

Ai mai pus si prostia asta de clip in care te facea o duba de FanCourier mergand cu spatele...

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca un clip in care se propovaduieste conducerea preventiva cu un Ferrari ar fi mai tare ca busa in viteza 1... Pun si io o foaie cu 8 dinti mai mica si prind viteza mai mare in 1 cu fz decat kosh cu busa. Si poate chiar in timp mai scurt (pt ca n-am pasagera mereu) :crack:

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place cum are Kosh lipite de oglinzi niste oglinzi mai mici, zici ca e cu TIRul. Cum aveau pe timpuri taximetristii.

Da' ce'ai bre boss cu astia cu oglinjile mai mici ? :laugh:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Daca mergi tare si agresiv, nu e bine. Daca mergi incet si precaut, iar nu e bine...

Te ascunzi in spatele precautiei si a pasagerei.Precautie pentru tine este sa stai acasa .Seria de clipuri trebuia sa se numeasca "Aventurile unui Antitalent".

Te hranesti din placerea de a fi vazut pe busa si d-aia te aventurezi sa incurci traficul fara nici un pic de gratie.Un fel de victorian cu raza lunga de actiune.

Editat de goe 75
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te ascunzi in spatele precautiei si a pasagerei.Precautie pentru tine este sa stai acasa .Seria de clipuri trebuia sa se numeasca "Aventurile unui Antitalent".

Te hranesti din placerea de a fi vazut pe busa si d-aia te aventurezi sa incurci traficul fara nici un pic de gratie.Un fel de victorian cu raza lunga de actiune.

Să îmi zici unde bem o bere. Două. Patru...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce tre sa constientizam noi ceva anume.despre Kosh ???

Hai recunoaste ...fara el viatza e pustiu si forumul mai sarac

Am zas ! :lol:

Sincer nu, una e caterinca cu ironie, alta e rahatul asta de pasiv-agresivitate incapatanata de berbec. Stii fazele alea cand ajungi intr-o discutie sau un grup si iti dai seama brusc ca n-ai cu cine sa faci glume? Cam asa e.

 

 

 

Eu i-as recomanda sa inceapa sa mearga tare, eventual sa rupa si vreo 2-3 oglinzi, poate il placeti mai mult dup-aia :)

Poate sa suceasca rapid astrele in favoarea lui daca in urmatoarele 2-3 vloguri e apuca de injurat femei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu il țin de mână, să știu tot ce face :) Nu-i mai simplu să îl întrebați pe el? :)

Ba baeti, dar ce s-a intamplat pana la urma cu STM? meanpower aka Bandit stie sigur, ca dupa meciul de vloggareala au tinut legatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu misionaru, nu e.

Ontopic:) pentru kosh observ o schimbare de ton si clar, cerea ă 2 :) sa vedem cat duce în ă 2. Sa o luam treptat.:) cred ca filmuletul e fără pasagera ta..

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kosh, tonul face muzica , până acum suna ă cocalar , acum e mai bine. E de bine ..

» Post actualizat in 26 Aug 2018 18:46

Păi busa mai paca, nu ai vizionat filmuletul? Despre ce vorbim? Am zis on topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu misionaru, nu e.

Ontopic:) pentru kosh observ o schimbare de ton si clar, cerea ă 2 :) sa vedem cat duce în ă 2. Sa o luam treptat. :) cred ca filmuletul e fără pasagera ta..

 

De ce esti asa sigur ca nu e?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce sunt atât de sigurA? Păi începând cu 60 la ora si -ar fi dat palme în casca singura si din ce observ în filmuleț nu apar umbre de mâini care fac asta. Soarele era în spate daca am un spirit bun de observație...

Paca..aproape ca imi vine sa iti fac o vizită la spital sa ne cunoastem. Te-aș atinge la piciorul ala bolnavior...Nu rau, asa un degetel bine plasat..

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...