Sari la conținut

17. OR Thailand Grand Prix 2022


Kagemusha
 Share

Postări Recomandate

Acum 36 minute, frigider a spus:

Șanse mari ca MM sa îl incurce iar pe Q.
Șanse mici sa îl incurce pe Peco.

Aaaa, deci vorbesti despre start. Da, este un scenariu plauzibil. Altfel, in cursa, nu cred ca il prinde MM, daca scapa in fata. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 178
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 1 oră, PzKpfW a spus:

Iar a făcut minuni Quartararo, chiar dacă este "doar" pe 4

Taci ca iar vine lumea si zice ca nu asa se câștigă un campionat de pe 4 ci din pole....nu contează circuitul sau motoreta trebuie sa fii în primii 3 😛

 

Serios acum,nu știu de unde a scos acel loc 4,peste așteptări as usual.Si nu vreau sa ii port ghinion dar presimt ca și mâine va face de un podium.

Sa vedem ce fac Peco și mai ales Marquez.Sper sa nu cada careva ca ar fi păcat.

Sper sa fie uscat mâine și sa avem spectacol.

Acum 13 ore, ENEOS a spus:

Nu trebuia să plouă,  FP1 singurul pe uscat etc.? 🤔 Sau tot busu dă timpul improbabil și la tailandeze/i?

E clima lu draq acolo.Nu știi când vine ploaia.E ca la Spa..."nu ploua?așteaptă 5min ca vine"

Și la ei e și umezeala aia de pădure ecuatoriala de te distruge.

Au nevoie de hidratare si conditie fizica stas.Greu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar o sa fie dat afară Vināles, in WP la sfârșit a dat niste pumni in ghidon...era supărat ca nu ii mergea ass-hole-shot-ul! 😳 (Sau cel puțin asta explica Haralambie.) 

(Btw, ce liniste și placut si comentariu doar la subiect doar cu mr.Haralambie la ghidon!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o intrebare, stiu astia cand vine musonul dracilor, de ce programeaza curse in acea perioada in Thsilsnda diavoleasca🤔

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu fiți și voi cu teoria conspirației ca luzarii de la comentariu.Chiar a încercat Zarco în penultimul tur a greșit și bye.

 

Ei,avem un campionat relansat.A fost nevoie de un accident în Aragon și o cursa pe ploaie aici dar acum avem un campionat live.

Hai cu maneaua ! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Method a spus:

Nu fiți și voi cu teoria conspirației ca luzarii de la comentariu.Chiar a încercat Zarco în penultimul tur a greșit

Marquez, da asta cum mmmmmmm lui sa dat intr.o parte din faca lui Zarco ca sa.i rina asta spatele lui Peco, vai de distrusul asta de MM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Method a spus:

Nu fiți și voi cu teoria conspirației ca luzarii de la comentariu.Chiar a încercat Zarco în penultimul tur a greșit și bye.

Daaa, cinci fastest laps la rând, îl depășește pe MM și brusc o lasă moale. Să îi auzim declarațiile. Bănuiesc ce o să spună .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dezastru pentru Q... mai bine nu se deranja sa ia startul in cursa. Absolut penibil omul.... 

Peco... cred ca va fi cel mai lent campion din istoria campionatului. Zarco mergea cu frana de mana trasa, in spatele lui. Vom avea un campion jenibil, anul asta. Bine, la cum merge si Q va fi la fel de jenant, in postura de campion. 

Zarco excelent... pacat ca nu si-a facut cursa, putea sa mearga la victorie... dar nah.. nu sunt ordine de echipa la Ducati.. :) 

Oliveira no comment... a fost perfect astazi. Sincer, nu m-as fi asteptat sa il poata bate pe Miller intr-o cursa uda. 

MM, o cursa mai mult decat buna, avand in vedere starea lui. Cu mana recuperata si motocicleta pusa la punct,... hmmmm.. o sa dea insomnii unora..  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, apriliacluj a spus:

Method: nu-i relansat, castiga Peco detasat, fara stres! 

Asa ar fi normal daca nu o comite Peco, ca se pricepe, ramanea in spatele lui Q20 cursa trecuta, acum avea 10 puncte peste el in clasament

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ehe stați ca nu e nimic jucat.

La Philip Island nu se știe.

Sepang?as zice ca Yamaha va merge bine.

Valencia - Peco?

Mai sunt 75 de puncte...mai e mult nu e nimic jucat - eu zic doar atât - e relansat.

Se poate duce în oricare parte zic eu.Doar la Aleix nu 😛

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 42 minute, Doctor X a spus:

Daaa, cinci fastest laps la rând, îl depășește pe MM și brusc o lasă moale. Să îi auzim declarațiile. Bănuiesc ce o să spună .

Frica ca il depaseste MM pe Bagnaia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...