Sari la conținut

Accidente 2024


DKW
 Share

Postări Recomandate

Mai multe detalii, aici. Pietonul care-și plimba câinele nu avea ce să caute să traverseze pe acolo, motociclistul avea viteză mare (probabil venea de pe bd. Ghencea și a prins verde la semafor, altfel nu-mi explic). Motocicleta s-a oprit la ~130m de impact, după ce a lovit și deplasat o mașina parcată.

 

image.thumb.png.72ca8286d7ba7f611477f982ef55e0f9.png

 

Ghinion pentru ambii. Unul a murit, celălalt și-a stricat cel puțin câțiva ani din viață.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 1/3/2024 at 7:14 PM, TomTheMouse said:

cum naiba nu l-a vazut?

 

Nici eu nu-mi dau seama. Este vizibilitate bună acolo, 3 benzi pe sens, fără copaci. Poate mergea pe o roată, poate nu a aproximat bine ce vrea să facă pietonul. Nu mai contează. Păcat. Singura parte "bună" este că motociclistul a scăpat cu doar câteva zgârieturi. Dar viața și-a distrus-o.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, pinnochio a spus:

Pacat de catel.Multe animale sfarsesc sub roti.Statistica spune,ca 9 din 10 pisici ajung sub roti.

 

Foarte mult, stiam ca mor destule calcate de masini dar niciodata nu m-am gandit la acest procent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, WEASEL1 a spus:

Nu a vazut pentru ca mergea pe o roata, se vede pe filmare

Eu chiar vreau sa vad o analiza concreta a acestor speculatii. Din filmare nu pot sa imi dau seama. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stire preluata:

"𝐀𝐂𝐂𝐈𝐃𝐄𝐍𝐓 𝐆𝐑𝐀𝐕 𝐈𝐍 𝐉𝐔𝐃𝐄𝐓𝐔𝐋 𝐌𝐔𝐑𝐄𝐒 (𝐀 𝐅𝐎𝐒𝐓 𝐒𝐎𝐋𝐈𝐂𝐈𝐓𝐀𝐓 𝐄𝐋𝐈𝐂𝐎𝐏𝐓𝐄𝐑𝐔𝐋 𝐒𝐌𝐔𝐑𝐃)"

 

"Un echipaj SMURD B2, o ambulanță SMURD C1 - Terapie Intensivă Mobilă, elicopterul SMURD și un echipaj de stingere din cadrul SVSU Bălăușeri intervin în aceste momente la un accident rutier produs produs în localitatea Bălăușeri, DN 13.

În accident au fost implicate un autoturism cu 5 pasageri și o motocicletă cu 2 ocupanți.

În urma evenimentului toate cele 7 persoane implicate au fost preluate de echipajele medicale, constatându-se faptul ca 2 dintre acestea au suferit leziuni, primind îngrijiri medicale la fața locului."

413031310_756585506490620_994982710870741297_n.jpg

413035672_756585589823945_4734856484040439057_n.jpg

413036144_756585606490610_544626384116732802_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum s a spus …. imi pare cel mai rau de caine

imbecilul, viitor pensionar la 50 ani nu avea nici o treaba … exact ca la serviciul pe care l avea de  POLITIST LOCAL …. bani din taxe si labareala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...