Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut va rog ajutatima si pe mine .... am mare nevoie de o fise si o pipa pt bujie si daca se poate si un stop spate pt mobra 50 super........va rog k am nevoie pt ITP k s il iau.......... :wink:

HELP pls pls pls

Editat de roby_nitr0
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc asa am sa fac eu am un MZ 175 si nu as vrea sa stric aspectul clasic adaptindui alt tim de acceleratie.

:wink: :kiss: Daca e in stare originala, n-are rost sa-l modifici sau sa improvizezi tot felul de chestii care ar duce la stricarea aspectului original. Bafta ! :) :lol:

 

post-22318-1203170280_thumb.jpg

Editat de judas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum arata stopul ala? cred ca am ceva simlar, nou noutz. am vreo 4.... din cate stiu forma e perfect identica. dar baga tu o poza.

:wave: e stopul ala derptunghiular nu ala de hoinar, da am nevoie si de soclu si de multe becuri de 6 v k nu gasesc.....multzumesc mult

 

 

 

asfalt uscat :burnout:

 

--- Mesaj completat în 29 Feb 2008 21:25 -------------

cum arata stopul ala? cred ca am ceva simlar, nou noutz. am vreo 4.... din cate stiu forma e perfect identica. dar baga tu o poza.

asta e poza .....................................becuri de 6 v daca ai help pls

post-29356-1204313140_thumb.jpg

Editat de roby_nitr0
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

d-ai sti cat am cautat unu d-ala,dak ziceai acum 2 luni iti dadeam eu :crack: dar am interesez k stiu p cineva care are curtea univers.. numa planete :crack:

 

Domne, daca gasesti, sar ori cu banu', ori cu berea, cum e mai bine (numai sa fii prin preajma olteniei) :burnout:

 

Toate bune si mersi :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal daca gasesti stop spate original d mobra 50 s pls spunemi si mie d und........platesc pl :burnout: :wave:

Ia legatura cu Mikulaish are un stop de Mobra pe ultimul ataj cumparat nu cred ca-i trebe.

Cu bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: e stopul ala derptunghiular nu ala de hoinar, da am nevoie si de soclu si de multe becuri de 6 v k nu gasesc.....multzumesc mult

 

asfalt uscat :cheers:

 

<small>--- Mesaj completat în 29 Feb 2008 21:25 -------------</small><br/>

asta e poza .....................................becuri de 6 v daca ai help pls

iti trebe tot?cu capacul ala rosu?ti-l dau cu tot cu aripa daca vrei :wave: da cu 40 ron :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti trebe tot?cu capacul ala rosu?ti-l dau cu tot cu aripa daca vrei :wave: da cu 40 ron :D

ok cu totu...........s-a facut da cum facem? ios din bucuresti u din craiova. il trimiti prin posta? si becuri dak mai ai trimitele si p alea k le platesc. :cheers:

 

--- Mesaj completat în 06 Mar 2008 22:14 -------------

Ia legatura cu Mikulaish are un stop de Mobra pe ultimul ataj cumparat nu cred ca-i trebe.

Cu bine

multumesc mult...asfalt uscat vreme buna si o bere rece :cheers:

Editat de roby_nitr0
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut daca tot este pentru cerseli hai sa fac si eu una :wave: Care aveti pe acasa o drujba de motocicleta si nu mai aveti ce face cu ea dati frate mie ca ma chinui de nu stiu cand sa imi iau una dar nu este buget asta e... :cheers: daca vreti dati mio mie daca vreti ca nu am cum sa imi iau motocicleta nu pot nu stiu de ce asa ca daca vreti si aveti vreun jaf pe acasa o comunista sau orice ar fi si nu aveti unde sa o mai tineti datio incoace salut si respect :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum arata stopul ala? cred ca am ceva simlar, nou noutz. am vreo 4.... din cate stiu forma e perfect identica. dar baga tu o poza.

Salut :cheers: se mai aude ceva de stopul ala nou nout similar cu cel de mobra? k ma intereseaza foarte mult el si cateva becuri de 6 v. sult singurele lucruri care ma despart de itp. E f bine ca suntem amandoi din bucuresti si nu mai sunt complicatiile cu transportul.

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut :cheers: se mai aude ceva de stopul ala nou nout similar cu cel de mobra? k ma intereseaza foarte mult el si cateva becuri de 6 v. sult singurele lucruri care ma despart de itp. E f bine ca suntem amandoi din bucuresti si nu mai sunt complicatiile cu transportul.

:cheers:

 

 

Ia da-mi tu un PM cu adresa ta sa-ti trimit stopul ala ca tocmai am gasit unu pe o aripa de Simson si mie si asa nu imi foloseste.Din cate am vazut in viteza mi sa parut destul de bun,macar sa iei verificarea cu el.Ce becuri porti la mobra ca poate te rezolv de cateva dar nu multe ca e rare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ia da-mi tu un PM cu adresa ta sa-ti trimit stopul ala ca tocmai am gasit unu pe o aripa de Simson si mie si asa nu imi foloseste.Din cate am vazut in viteza mi sa parut destul de bun,macar sa iei verificarea cu el.Ce becuri porti la mobra ca poate te rezolv de cateva dar nu multe ca e rare.

 

Jos pălăria în fața ta, coane! Respect masiv!!!

 

Să puie mîna să scrie acilea toți forumiÂştii ajutați de "4bike" !!! Mare domn! Mare caracter! :cheers:

 

Toate bune! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...